Лакове за нокти-3-та част

  • 84 324
  • 710
  •   1
Отговори
# 45
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пролетна колекция на Zoya:

Момичета в България намират ли се техни лакове и ако да - къде?  Thinking



# 46
  • София
  • Мнения: 901
Търся си хубава основа за лак, вие какви ползвате? И да се оплача от http://www.loreal-paris.co.uk/cosmetics/nails/resist-and-shine-titanium.aspx  взех си с огромно удоволствие тъмнолилавия цвят, другите цветове също са много хубави! Нанася се малко кофти, още след няколко часа или на другия ден връхчетата на ноктите белеят (не знам защо но ненавиждам тъмен лак, който съвсееем лекичко е паднал на връхчетата   Mr. Green ), на третия ден слоят лак се отлепяше като лепенка  Shocked. Мисля да заложа най-накрая на някой хубав универсален цвят на OPI, но искам да имам и хубава основа! Тези от вас,които се лакират сами с ОPI, до колко дни ви трае  Thinking

# 47
  • Мнения: 13
Здравейте, не видях някой да е коментирал лаковете на "Караджа", аз лично ги открих скоро. Маникюристката при която ходя беше взела няколко лака с тази марка и аз съм много доволна, после си купих такъв и открих, че ми е по-лесно да се лакирам. Първият слой става много равен ( поне при мен обикновено той е на петна ), съхне бързо, а и не е много скъп, 9лв мисля. Аз си взех N35 - ярко червен Simple Smile с него ме лакира и тя. Хареса ми и идеята, че мога да си купя комплект с лак, червило, сенки и руж в една тоналност Simple Smile , но още не съм го направила и не знам каква ще е цената.   

# 48
  • Мнения: 52
Търся си хубава основа за лак, вие какви ползвате? И да се оплача от http://www.loreal-paris.co.uk/cosmetics/nails/resist-and-shine-titanium.aspx  взех си с огромно удоволствие тъмнолилавия цвят, другите цветове също са много хубави! Нанася се малко кофти, още след няколко часа или на другия ден връхчетата на ноктите белеят (не знам защо но ненавиждам тъмен лак, който съвсееем лекичко е паднал на връхчетата   Mr. Green ), на третия ден слоят лак се отлепяше като лепенка  Shocked. Мисля да заложа най-накрая на някой хубав универсален цвят на OPI, но искам да имам и хубава основа! Тези от вас,които се лакират сами с ОPI, до колко дни ви трае  Thinking

reproche,Щом си решила да заложиш на O.P.I.,най-добре си вземи и от тяхната основа  newsm03 мисля,че ще останеш доволна,а колкото до издражливоста на лаковете им добре нанесени издържат близо 4-5 дена  smile3503

# 49
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
reproche аз бих ти препоръчала продукта на ОПИ From Start to Finish - основа и топ лак в едно. Много добър и икономичен продукт.

Относно трайността на лака - на мен ОПИ ми издръжа и по цяла седмица, когато ми го сложи маникюристката. Ако действам сама - 4-5 дена. Но това е до нокти, в темата имаше момичета, които се оплакваха, че при тях ОПИ издържа много малко.

# 50
  • София
  • Мнения: 901
reproche аз бих ти препоръчала продукта на ОПИ From Start to Finish - основа и топ лак в едно. Много добър и икономичен продукт.

Относно трайността на лака - на мен ОПИ ми издръжа и по цяла седмица, когато ми го сложи маникюристката. Ако действам сама - 4-5 дена. Но това е до нокти, в темата имаше момичета, които се оплакваха, че при тях ОПИ издържа много малко.

Лу, най-вероятно ще заложа на това, което предложи! Каква му е цената?
Момичета, благодаря ви за бързите отговори!

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 15:40 от reproche

# 51
  • Мнения: 2
Aз лично съм доволна много от nail strengthener-a  на OPI Nail Envy (Оранжевия за чувствителни и лющещи се нокти). Вече второ шишенце изхабявам и трябва да си взимам трето скоро. Маникюристката ми каза, че мога да го ползвам и като основа за лак т.е. задължително да го ползвам като основа за лак понеже моите нокти се цепят изключително много. Някой дали знае от кой seller мога да си го поръчам от  ebay, тъй като този от който си поръчвах спря акаунта си и вече не продава.

иначе любимия ми лак на OPI е Miami Beet от South Beach Collection


Маникюристката ми каза, че някои партиди на OPI понякога не са достатъчно качествени и може да се случи някои лак да не издържа много. Примерно имам един на  OPI - Clubbing til Sunrise(обожавам името :> а и цвета), който каквото и да правя не издържа повече от 2 дни.

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 17:01 от Delwine

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето как изглежда:



Мисля, че беше към 25-30 лева, ама не съм съвсем сигурна  Thinking

Заздравителите на ОПИ за нокти също много ги уважавам, аз ползвах зеления и имаше видим ефект.

# 53
  • Мнения: 3 317
Пролетна колекция на Zoya:

Момичета в България намират ли се техни лакове и ако да - къде?  Thinking




   страхотни цветове  Crazy

# 54
  • Мнения: 8
Здравейте. Записвам се и аз във вашата тема и от любопитство и от малко по-професионален интерес.
Аз съм от тези на чиито нокти O.P.I. не държат особено дълго. Този път обаче лакът ми е на ноктите вече 3 пореден ден...
Убедих се, че това е благодарение на основата/ в момента с Перфект 3 в 1/. Отгоре имам 2 слоя лак O.P.I.  един слой топ лак O.P.I.
Всичко , което сте показали напред в темата мнооооооого ми харесва.

# 55
  • Мнения: 13
Момичета, защо се хвърляте самно на най-скъпото? Има и други хубави лакове. Преди време си купих една основа на ЕСИ, която е за грапави нокти, но може да се ползва и за гладки. Тя е леко матова, казва се "fill the gap"! мосля, че беше около 10лв. Ноктите ми не пожълтяват, а аз нямам навика да почивам от лака.

# 56
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз специално най- съм доволна от заздравителя на ОПИ. Не от това, че  е скъп  Laughing
Пробвала съм всичко. Наистина всичко. Само той ми оправи ноктите. Откакто се появи на пазара, само него ползвам. И за основа.
При това ми излиза евтино (сравнително). Пазарувам от ИБЕЙ.  Peace

# 57
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
danifelka лично аз купувам тези марки, защото съм изпробвала всякакви боклуци тип - Golden Rose, L`oreal, Perfect и т.н. Ами не ми вършат работа - като трайност са много зле, като съставки също, а да не говорим, че като цветова палитра нямат много от цветовете, които искам.


# 58
  • Мнения: 52
Аз съм доволна от Перфект издража ми дълго време,говоря и за основата и за лаковете,вярно неможе да се сравни с ОПИ!!!Но винаги преди да си нанеса лака използвам обезмаслител за нокатната плочка може би и за това  се получава така Rolling Eyes

# 59
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Според мен си е до нокътна плочка. И аз бих се радвала по-евтините лакове да ми издържат по-дълго, но нямам този късмет.  Laughing

dydka88 какъв обезмаслител ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт