Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 6

  • 52 899
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Благодаря за съветите , за сега избягвам лекарствата слава богу не съм много болна и с кашлицата почти вече се справих с мед+лимонов сок.

Да, по-добрият начин  Peace
Но хомеопатията е прекрасен вариант в нашето състояние  Wink дано не се налага де  Naughty

# 721
  • Мнения: 58
Здравейте, можете ли да ми кажете как се усещат контракциите в кръста, задължително ли е да са ниско долу и едновременно да се втърдява и корема, защото имам болки, но по-високо нагоре към гърба и ребрата, когато ги получа корема ми е мек и не не мога да разбера контракция ли е това или са болки от тежеста вече, която гърба трябва да поеме.Междувременно имам и болки в срамната кост.Благодаря Ви предварително

# 722
  • Варна
  • Мнения: 18 049
Здравейте, можете ли да ми кажете как се усещат контракциите в кръста, задължително ли е да са ниско долу и едновременно да се втърдява и корема, защото имам болки, но по-високо нагоре към гърба и ребрата, когато ги получа корема ми е мек и не не мога да разбера контракция ли е това или са болки от тежеста вече, която гърба трябва да поеме.Междувременно имам и болки в срамната кост.Благодаря Ви предварително
Според мен нямаш контракции, не мога да преценя какво може да е, зависи в кой месец си...

# 723
  • София
  • Мнения: 12 555
Здравейте, можете ли да ми кажете как се усещат контракциите в кръста, задължително ли е да са ниско долу и едновременно да се втърдява и корема, защото имам болки, но по-високо нагоре към гърба и ребрата, когато ги получа корема ми е мек и не не мога да разбера контракция ли е това или са болки от тежеста вече, която гърба трябва да поеме.Междувременно имам и болки в срамната кост.Благодаря Ви предварително

Няма как при контракция коремът да е мек.

# 724
  • Мнения: 58
В 29 г.с. съм, от време на време имам втърдявания на корема, но докторката каза, че това е от предлежанието на плода ( седалищно, и леко по диагонал), но когато ме боли кръста наистина корема си ми е мек

# 725
  • Мнения: 9 776
В 29 г.с. съм, от време на време имам втърдявания на корема...

Това са контракции. Подготвителни.

# 726
  • София
  • Мнения: 39 884
ivetka79, болките в кръста са най-вероятно от друго естество.
При контракции, даже и подготвителни, всичко е локализирано в коремната област. При подготвителните, стягане на мускулатурата на корема, без болка. При родилните, с болка.

# 727
  • Мнения: 1 427
При мен родилните контракции започнаха само с болки в кръста, в долната част и след 2-3 часа започнаха и втвърдявания на корема.
Питай гинеколога си най-добре, тук трудно можем така от разстояние да кажем контракции ли са или друго.

# 728
  • Мнения: 3
Здравейте искам да задам въпрос. По принцип симптомите ми при МЦ са болки ниско долу болки в кръста ( бъбреците ) и главоболие. Гостенка дойде в неделя всичко си беше нормално, но на втория ден не знам от закуската ли беше, но ми прилоша цял ден ми беше лошо, повръщах... но само този ден ... интересното беше че и до днес имам странно усещане в стомаха, усещам много миризми и аромати, някой ме дразнят някой не и ми се гади вечерно време по усилено... не знам дали си въобразявам, но ми е странно, защото е по време на МЦ а не след това .. Посъветвайте ме нещо.. Решила съм да си взема тест но след като гостенката си отиде...

# 729
  • Мнения: 2 521
Теста в случая е излишен.Какво по-голямо доказателство  от цикъла.Ако ти е като всеки път,с нормална продължителност-не си бременна.По-скоро е някакъв вирус или от храна.

# 730
  • Мнения: 294
няма как някой да ти каже бременна си!Вземи тест !Може да си бременна може и да не си!

# 731
  • София
  • Мнения: 44 286
Най-вероятно те е минало някое стомашно "разтройство", дали е по време или не на цикъл какво значение има по-точно?
Цикъла ако си е бил с нормална дължина и интензивност, не би следвало да е бременност с кървене, ако това си мислиш.
Най-лестното - тест. До колкото си спомням, може и сега да си го направиш.

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 564
Момичетата са ти отговорили- вземи си тест.

# 733
  • Мнения: 1 167
Само не разбрах, защо ще си вземеш тест чак след като си отиде гостенката? Ти ще си се тестуваш в тоалетната, а не в хола....

# 734
  • Мнения: 31 373
Вземи си тест за най-сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт