Месец Май ще ни дари с дечица умни и добри! № 15

  • 18 922
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6
Момичета, сега гледах албумчето - страхотни покупки!!! Аз все още нищо не пазарувам, и от суеверие, и от липса на желание в това гадно време... Crossing Arms Един път да свърши тази зима, че да изляза с кеф по магазините  Praynig

Кенга, много се радвам за теб - все така да ти казват, че всичко е наред и така да бъде!  Peace Hug

# 661
  • Мнения: 143
Анжелка, ето това е количката http://www.kasidabg.com/chicco-trio-for-me-auto-fix-cean.html, само че цвета, който ние харесахме е със светло синичко и е по-свежо. Знам, че е скъпичка, но пък е всичко, което искам.

А лекциите в Сити Сентър-а, къде точно се провеждат? Аз наистина ще отпадна за утре в Мола, че ще ходя до Шейново, но за сряда съм твърдо за, без да знам каква е темата даже, че от четвъртък се връщам на работа и не знам кога пак ще мога да идвам по срещте.

Бръмб, да се оправяш бързичко, радавам се и за Змейка, че бебе се е понаместило по-благориятно и за Кенга също.

Дилянка, аз веднъж бях заляла канапето с кафе и имаше и пръски по стената, та тогава ги изчистих с препарат за петна Саво, спрей е и аз го пръскам по рехите и после ги пера, и така напръсках и канафето и стената и после ги измих и нищо не остана.

# 662
  • Мнения: 5
Дудунски, количката в синьо се сещам коя е Wink Аз първоначално се бях спряла на нея като вариант, но мисля че беше 1350лв. Не е висока цената, така или иначе това ще е най - използваният уред newsm78 Благодарение на съветите на мамите с опит, се отказах от нея заради малките колелца.
 Аз моята си я избрах като се разходих в парка няколко пъти и огледах количките  bouquet
Дилянка, съжалявам, че не мога да помогна, но пробвай с този препарат, дано латекса да не е в много силен цвят и да остане по - бледо там. Hug

# 663
  • Мнения: 39
Момичета, и аз като Славчето ще изляза малко на разходка. С това слънчице навън... а трябва да купя и памперси за Алек, май се налага да мина и през личната...
За лекцийте за тази седмица отпадам. Нещо не съм в кондиция, в четвъртък съм на ЖК, а в сряда на зъбар... хммм... петък ми е свободен  newsm78

# 664
  • Мнения: 1 167
 ooooh! много сте изписали пак.Ама можете и повече така е   newsm10 ,но не се пробвайте  Naughtyсъвсем ще ви изтърва  Joy Аз бях гласувала но гледам че има много хубави и нови темички.Гласувах за Роди се първото ни МАЙско бебче - Тя ще бъде нашето късметче.-много ми хареса ,но няма ли да е по справедливо да е то .Е моят бебок ще е тя така че не ми пречи,но все пак бебе е то.Да ме извини за намесата авторката на темата,но тя говори за бебче и би следвало да е то.Оф стига съм философствала,искам да ви пожелая лек и спорен ден до края на деня. Hug

# 665
  • Мнения: 62
Змейче, това с калинките майка ми ми го донесе от Швейцария ,но е на немска фирма някаква  optidee, те нямат магазин до колкото знам, а каталожно се предлагат  !

# 666
  • Мнения: 39
Бръм, пусни телефона си на личните ми и аз ще те държа в течение кога се заформят срещи  Peace

# 667
  • Мнения: 5
 Да се оплача.. - нали Дилянка е разляла кафе, та се замислих и ми стана мъчно, че се е вкарала в такъв филм. Малко след това мъжа ми, лежейки на дивана си сипал нескафе в една чаша и долива кола, и така доля, че не само извън чашата на цялата подложка, а и масата, покривката, пода... идваше ми да го убия, а той се хили Joy Предишната му изцепка в другия апартамент - цяла купа с овкусена салата изля на канапето, добре че калъфките на възглавниците се перат.

# 668
  • Мнения: 62
Да ви покажа , новите ми творения!  Laughing
http://alexxana.snimka.bg/arts/dolls-alexxana.437227.15672552

# 669
  • Мнения: 143
Анжелка, еми, давай му парцала, и препаратите и да почва да чисти както се е развеселил  Wink
А за количката, аз не мисля, че колелата са малки, цялото шаси на количката е много зраво и носачите на колелата са железни, а не пласмасови, така че мисля че няма  да има проблеми. Абе в крайна сметка, каквото е това е.

Лилка, в темата пише Тя, защото става въпрос за момиченцето, което се роди сега вместо през май и понеже ни е първото бебенце, тя да ни е на късмет.

# 670
  • Мнения: 150
анжелка, ние с мъжът ти сме за убиване, на мен за пореден път ми се случва, но тогава не беше и стената, ще пробвам с този препарат.

Бръм, дано Каби бързо се оправи Embarassed

Облаче, ти оздравя ли Hug и кажи какво стана с помпата.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Ау, алексана, страхотни са!!! Продаваш ли ги или за удоволствие ги правиш  Hug

# 672
  • Мнения: 10
Анжелка,мерси за линк,има страхотни завеси и щори.Трябва да посетя магазина.

Алекс,Славче,мерси за линка към снимките.Много сте сладки всички.Искам и аз с вас в Мола.Кажете,ако знаете,кога от сряда натам има и какви са темите.

# 673
  • Мнения: 62
Продавам ги в един магазин тука в нашият тъп град и много от хората питали кво е тва?! Shocked
Е на вас на какво ви приличат?! ThinkingПравя ги за мартеници, ама те какво им е в главата незнам!
Лекувам си бременската депресия с тях ,като ги правя! Laughing Обожавам да творя разни такива нещица!

# 674
  • Мнения: 5
Алексана,кой е тъпия град Laughing Мартеници са, много красиви  bouquet
Вивере, в магазина има много изложени мостри, то шоурума е голям и продавачката е много услужлива. Точно таз с пеперудките я има и в гершман.

Общи условия

Активация на акаунт