''Парфюмни размисли и страсти'' 62

  • 21 457
  • 679
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 31 400
О той е безумно траен. Ето това се казва любов при вас. Heart Eyes

# 631
  • Мнения: 10 031
ГагаМага, аз имам толкова разминавания между кожа и блотер, че вече не им вярвам.
Не познавам ароматите на пънкарската госпожа. Днес ще се огледам в Сефора.

# 632
  • Мнения: 22 534
Здравейте момичета и от мен. )))

Бях си направила малка парфюмна почивка (тоест не пишех, не че не съм ползвала), но сега мисля отново да се включа във вашите редици. )))

На Вивиан познавам само Будоар, но тази зима изобщо не съм го ползвала и реших да се разделя с него. ) Останалите нямам представа как точно ухаят. )))

Вчера взех Хипноуз, отдавна му се каня....ами разкошен парфюм, а така добре ми "легна"....чудесно просто. ))))

# 633
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Маринска, много хубаво си го казала за парфюмите на Виви  Peace

# 634
  • Мнения: 521
Лу, меко казано ме зариби. Heart Eyes
Радвам се, че First ти е харесал. Знаех си Flutter Hug

# 635
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Смарти, направо не знам как позна кое ще ми хареса, това е талант  Hug

# 636
  • Мнения: 521
Смарти, направо не знам как позна кое ще ми хареса, това е талант  Hug

Ади бе. Чак талант Blush

Wish-а обаче е наистина много,много траен. Щом пробива миризмата на готвено Joy Joy

# 637
# 638
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
благодаря - видях го   bouquet
но в магазина им в евау е по-евтин
ще почакам още малко за размяна

# 639
  • Мнения: X
О, smarti, стига с тази скромност. И на мен ми позна за Flower на Kenzo. Действително ми хареса ароматът, почти всеки ден съм с него и няма да ми омръзне бързо.

# 640
  • Мнения: 1 175
На мен не ми хареса крака, няма нито едно изразено мускулче  Confused Ето това са хубави крака  Blush съжалявам, не се въздържах  Mr. Green

# 641
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Въпрос на вкус.
За мен тези не са спортни, а тежки, набити и едри.
Предпочитам изящни.

# 642
  • Мнения: 0
Като говорите за Вивиан Уестууд - сетих  се, че мога да ви обвиня в нещо! Rolling Eyes
Като фенка на индивидуализма и стила на каката все си мислех, че ще нося с удоволствие нейните парфюми, но всеки път като реша да закова някое шУшенце - сещам се за разказите ви за потната нишка в Будоар и .. Sick
Учудих се, че Let it rock ми хареса само от едно душване, понеже вече бях натоварена с очакването за мускусни чудовища и цибетки в промишлени количества. #Crazy  Laughing

# 643
  • Мнения: 521
Buttinsky, изчервих са Heart Eyes Mr. Green
Много се радвам, че ти е харесало Кензото. Де да можех и аз всеки ден с един и същ Tired

АвантГард, наистина я има тази потна нишка в началото, но после става разкошно. Явно трябва да се нацели кожата и подходящите атмосферни влияния. Laughing

# 644
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Бътинка, много ми е драго да те видя тук  Heart Eyes Hug

Смартичка, Wish е къртач направо, при мене остана цял ден, а и сутринта на възглавницата ухаеше  hahaha

А любимия както не може да го понася  Joy

Относно краката съм на мнението на Карен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт