''Парфюмни размисли и страсти'' 62

  • 21 462
  • 679
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 31 429
За краката и аз мисля като Карен.
Само аз ли не харесвам никак Wish? Crazy

# 646
  • Мнения: 85
Момичета познавате ли тези,какво ще кажете за тях   Simple Smile



# 647
  • Мнения: 85
Денси и аз не харесвам никак Уиш  Peace

# 648
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Денси аз също не го харесвам, за това го пробутах на Смартичка  Joy

# 649
  • Мнения: 110
Рапунцел, би ли дала линк към сайта на Scent.... в ибеъ, че не ги  намирам  Peace  bouquet

# 650
  • Мнения: 282
Купих Уиш на сляпо, имах го съвсем за кратко и се разделихме. Харесва ми ароматът му,но на мен ми стоеше много обикновено,не успя да ме завладее.За мен приликата му с Angel e много малка.

# 651
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Рапунцел, би ли дала линк към сайта на Scent.... в ибеъ, че не ги  намирам  Peace  bouquet
http://shop.ebay.co.uk/scent-warehouseuk/m.html?_nkw=&_armrs … amp;_trksid=p3686

# 652
  • Мнения: 2 447
Рапунцел,ти сърце нямаш ли,че го качи този линк-още съм на сухо за ибеи. Cry
Никакво пазаруване от там поне до края на февруари,че и март съм си обещала. #Cussing out

# 653
  • Мнения: X
Момичета познавате ли тези,какво ще кажете за тях   Simple Smile




Кашарела е плодов- боровинков някак, но не е кисел, а леко сладни...Хубав е много.
А Кензото е пудрено кремче, меко и леко сладникаво, но не лепкаво. Дано не съм те объркала, така ги усещам аз.
Мацки, ако пресипя Шансчето в шишенце, колко време може да си го пръскам? Колко издържат отливките?

# 654
  • Мнения: 1 175
Явно само аз харесвам мускулести (но не едри) дамски крака  Blush - тези на Сара Дж. Паркър и на Джей Ло страшно ми харесват  Heart Eyes.

Кашарела ми е много подобен на този (да не споменавам колко каноконлит усещах  Sick)

# 655
  • Враца
  • Мнения: 2 735
За краката и аз мисля като Карен.
Само аз ли не харесвам никак Wish? Crazy


densi и аз не го харесвам, купих си го, защото много беше прехвален по форумите , обаче като го подуших и  Shocked изпаднах в потрес.
Мога да кажа много лоши неща за него , например : Той няма развитие, мирише евтино и има само една сладка жилка дето е по-силна, но няма да ги кажа, защото има много фенки и да не ги обидя Wink

# 656
  • Мнения: 31 429
О да права си и аз не харесвам квалификациите за парфюми. Всеки както казваш има и фенове и хора, които не го харесват. А и така всички сме различни и това е прекрасно. Hug

# 657
  • Мнения: 1 175
Не мирише евтино според мен, а развитие се усеща  Rolling Eyes
Виж Black XS-а днес нищо не направи  Confused

# 658
  • Враца
  • Мнения: 2 735
GagaMaga, аз за това нищо не казвам, само си мълча! Simple Smile))


Искам някой да ми помогне да си купя нещо от ибей  Praynig

# 659
  • Мнения: 22 558
Angiell, вторият го имам, разкошен е за зимата. Плътен аромат, сладък, но не сладникъв, мирише на леко опушено (то си го има в пирамидата), абе чуден е. ))))

Общи условия

Активация на акаунт