''Парфюмни размисли и страсти'' 62

  • 21 454
  • 679
  •   1
Отговори
# 660
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някой отзиви за новата разновдиност на Дейзи?

В новия брой на британския Вог има негово представяне.

# 661
  • Мнения: 1 175
Вили - Рапунцел е майстор на И бей! За мен там е сложна зона  baby_neutral

# 662
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Ок, Гагче, сега ще я попитам !   bouquet

# 663
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Хайде и аз да ви се похваля - току що получих Готие Амур, хм трудно ми е да го опиша, има нещо от класическото Готие, но по-меко и така исканите от мен вишни не ги усещам все още. Нооо шишенцата са много готини - сърчицата по шишето са всъщност малки магнитчета и така прилепват едно към друго - сладурски са. Май се прокрадва нещо лавандулово newsm78  И още нещо - получих отливчица и от Нилските градини - на милата съфорумка  bouquet  -  ами страхотен парфюм, мога да кажа само искам го  Mr. Green

# 664
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
vivinka - откъде поръча Готието
голямо ли е шишето като е 60мл

# 665
  • в голямото село
  • Мнения: 500
vivinka - откъде поръча Готието
голямо ли е шишето като е 60мл
Поръчах го от гет-а и шишенцето е тясно и продълговато, не бих казала, че е голямо

# 666
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
vivinka - откъде поръча Готието
голямо ли е шишето като е 60мл
Поръчах го от гет-а и шишенцето е тясно и продълговато, не бих казала, че е голямо
за тази цена са 2 по 60мл, нали?
ще трябва да намеря къде да го пробвам  Thinking

# 667
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Да мила две са, за проба - съм насреща.   bowuu

# 668
  • Мнения: 17 546
Този сайт не беше ли създавал някакви проблеми? Намирам тук разни неща, ама ме притеснява тази информация! Thinking

buttinsky, много се радвам да те видя тук! Hug  bouquet

# 669
  • Мнения: 1 175
Бижу - аз 3-4 поръчки имам, всичко си беше наред Simple Smile

# 670
  • Мнения: X
Е, Бижу, аз не съм чак таквъз maniac като повечето в тази тема, мисля, че все още съм в съвсем начална фаза,но от време на време с удоволствие ви хвърлям по един комбал. Laughing

# 671
  • Мнения: 1 175
Май е време за нова тема, че през уикенда няма да имам време; някой идеи за какво да си говорим  Grinning?

# 672
  • Мнения: 110
Аз съм навита да си делнем с някой едно Амурче  Peace

# 673
  • Мнения: 2 677
Бижу, имам две поръчки от там - вместо Дизела с бялото чорапче ми изпратиха другия(Ънлимитед), но даже по-добре се получи така Simple Smile
Ядосвах се, че външната опаковка на Армани Найт беше отворена и залепена с тиксо  Thinking , но иначе парфюмите са си наред и пристигат сравнително бързо.

# 674
  • Мнения: 17 546
Е, Бижу, аз не съм чак като повечето в тази тема, мисля, че все още съм в съвсем начална фаза,но от време на време с удоволствие ви хвърлям по един комбал. Laughing
Началната фаза тук се преминава със скоростта на светлината! А "таквъз maniac" те виждам съвсем скоро! Twisted Evil Hug

Гагче, някой беше писал, че има спънки с този сайт, затова питам. Peace С PayPal плаща ли се там?
И аз искам нещо с аромат на вишни.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт