Коя част от женското тяло ''говори'' най-силно за секс?

  • 5 364
  • 68
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Интересно ми е,кое е най-сексапилно в божественото женско тяло...?Кое кара мъжете да си помислят веднага за секс с дадена дама?Защо точно определена част е способна да ги накара да се размечтаят?

# 1
  • Мнения: 166
Нито знам кой кога ми мисли секс, нито какво точно го провокира, още по-малко пък защо. И докато някой конкретен не предизвика същия "слух" в мен, няма и никакво значение.

# 2
  • Мнения: 130
Гласувах за дупето. То е моето скрито оръжие, ако искам да провокирам някой мъж правя така, че той да забележи именно него.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нито знам кой кога ми мисли секс, нито какво точно го провокира, още по-малко пък защо. И докато някой конкретен не предизвика същия "слух" в мен, няма и никакво значение.
Не ти вярвам хич... ThinkingВсяка жена знае кой кога и защо и къде я гледа...и би трябвало и да знае,коя и е най-сексуалната част от тялото

# 4
  • Мнения: 0
Не ти вярвам хич... ThinkingВсяка жена знае кой кога и защо и къде я гледа...и би трябвало и да знае,коя и е най-сексуалната част от тялото
не е вярно ... това че ТИ знаеш и си мислиш че това важи за всички, не значи че ВСЯКА жена знае по всяко време ...

# 5
  • Мнения: 6 973
А де, как да отговоря сега?

Гласувах за дупето. То е моето скрито оръжие, ако искам да провокирам някой мъж правя така, че той да забележи именно него.

Как се крие дупе  Laughing

# 6
  • Мнения: 166
Виж, би ми отнело прекалено много време да се взирам в мъжките погледи /късогледа съм освен всичко/, още повече в мъжките мозъци. Всеки мъж си върви с неговия си личен отговор в главата и е безкрайно нецелесъобразно да се занимавам с подобно проучване и синтез. Мисля, че го докарвам откъм цялостно излъчване, когато ми е важно, щателно анализирам и успешно конкретизирам частта.  Grinning

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
А де, как да отговоря сега?

Гласувах за дупето. То е моето скрито оръжие, ако искам да провокирам някой мъж правя така, че той да забележи именно него.

Как се крие дупе  Laughing
С дълги блузки... hahaha


А за това,че мисля,че всяка жена си знае силните места-да,така мисля.Не ми казвайте,че не признавате интуицията си,че не знаете кога даден мъж ви гледа със задни помисли и т.н..?Учудена съм много от подобни твърдения Crazy

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
.....щателно анализирам и успешно конкретизирам частта.  Grinning
А така,дойдохме си на думата.Еми ето де,това което казвам,го потвърждаваш.И аз не търся умишлено погледите на мъжете,но когато са очевадни,а това често е така,няма как да се пренебрегнат и да останат незабелязани. Peace

# 9
  • Мнения: 2 139
Очи, устни и коса.Усмивката също ми е скрито оръжие, когато се наложи.
Гласът го няма.На мен са ми казвали, че точно той възбужда мъжете.

П.П.мъж ми е фен на задните ми части, но това е друга тема Joy

# 10
  • Мнения: 166
А за това,че мисля,че всяка жена си знае силните места-да,така мисля.Не ми казвайте,че не признавате интуицията си,че не знаете кога даден мъж ви гледа със задни помисли и т.н..?Учудена съм много от подобни твърдения Crazy
Не се учудвай на нищо. Включително на това, че твоите "силни места" могат изобщо да не впечатлят някой мъж. Дори напротив - да се окаже привлечен от такива, които се смятала за недостатък. Затова казвам - изморително е такова занимание без конкретна цел. Ако искаш да гласувам за нещата, които аз смятам за привлекателни в себе си, това е друга работа - веднага ще го направя!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Очи, устни и коса.Усмивката също ми е скрито оръжие, когато се наложи.
Гласът го няма.На мен са ми казвали, че точно той възбужда мъжете.

П.П.мъж ми е фен на задните ми части, но това е друга тема Joy
добавям,забравих...подсказвайте,ако се сетите за други неспоменати

# 12
  • Мнения: 1 085
Очите, дупето, краката.

# 13
  • Мнения: 6 973
добавям,забравих...подсказвайте,ако се сетите за други неспоменати

Шия, ръце, долна челюст, мозък /като начин на мислене а не форма/ .

# 14
  • Мнения: 30
Гледах наскоро някакво предаване, било научно установено, че за мъжете при избора на партньорка имали значение пропорциите на тялото и по-скоро съотношението талия-ханш. Ама така и не запомних точно кое е златното съотношение.

Общи условия

Активация на акаунт