Родени 2004г.

  • 51 982
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На всичкото отгоре Алекс ми е с ВАРИЦЕЛА  Grinning, кара я изключително ЛЕКО, от години се надявам да прихване някоя шарка от градината, все пак ДЕТСКА болест е! Сега по-скоро си се гледаме, почиваме и забавляваме вкъщи, отколкото да се лекуваме!  Grinning И сме толкова щастливи тримата заедно у дома!!!  Grinning Благодаря на всички ви!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 76
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 505
Да, това с варицелата на мен ми беше любимият престой у дома-изключително лесно и безпроблемно я изкара Цвети точно преди една година LaughingСамо после трябва да го подсилиш и да го пазиш много, че имунитета е сринат и много лесно се разболяват.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Лъки, мерси за съвета! Лекарката му му предписа витамини - Саностол - за първи път ги пие тези. Иначе го и премериха, една седмица по-рано (в смисъл, че на 15 февруари става точно на 5 и половина) - резултатите ме изненадаха много положително: 20 кг, 117 см  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 246
Вили, честит рожден ден! Много щастливи мигове ти пожелавам!  bouquet Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
И от мен поздравления за рожденичката   bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве, щастие и късмет  Wink

А за вихрогонче  Peace много се радвам Hug

# 80
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Сега влизам във форума, че вчера бях цял ден по задачи извън офиса.
Зузи, нямаш си представа колко ми стана мъчно за Миранда. Ох, милото детенце, как ли се е изплашило.  Sad Направо ми се стегна сърцето като прочетох какво сте преживели. Дано се оправи бързичко и да не й остане някаква психическа травма от преживяното. Praynig Нагушкай я много, много силно от нас  Hug Hug Hug А за първия ви лекар направо нямам думи. Не ща да коментирам, защото няма да е цензурно определено.  #2gunfire
Вихрогонче радвам се, че при вас всичко се нарежда прекрасно. Преоткритата любов е много хубава, така че й се насладете от сърце. Hug
WILY, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! УСМИХНАТИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ДНИ, И НЕЗАБРАВИМИ СПОМЕНИ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!

При нас няма много за хвалене. Нали вчера се похвалих, че моите не боледуват. И вечерта - хоп, изненада. Вчера не ги пуснах на градина заради снега и съответно те си играли доволно навън, правили си портретчета с татко си (и той на техния акъл Twisted Evil). В резултат малкият днес е със сополи - малко, но от сърце, а Теди е с наченки на пневмония. През нощта вдигна зверска температура, на сутринта успяхме все пак да я преборим до към 38, което аз вече не броя за температура. Имаше доста силно главоболие с позиви за повръщане, появи се и кашлица. Засега не пие АБ, че нашето педи дава АБ само в мноооого крайни случаи, когато ножът опре до кокала. Пие инфлуцид, смуче хомеожен, давам също вит.С и евентуално ефералган, ако пак вдигне температура. Позакрепи се преди малко и дори успяха с брат си да сътворят едно грозно разрушение в едната стая.  Crossing Arms Да се надяваме, че ще пресечем нещата в самото начало. ooooh!

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 14:19 от lulumba

# 81
  • Мнения: 9 814
lulumba, скорошно оздравяване. Не знам какво става и с Кати тази година, но в рамките на 20 дни от началото на тази година пие два пъти антибиотик. За справка е пила до сега само един път. Тя си носи вирусите от ДГ. Страшно много болни деца ходят.  ooooh!

# 82
  • Мнения: 301
 lulumba благодаря ти за гушкането ще и го предам довечера обещавам
Направо незнам как да се изразя за Теди как здраво и право и изведнъж с наченки на пневмония .Дано бързо се оправи и бъде същата фъркотевица каквато си е  Hug Hug Hug
А за портретите онзи ден при валенето на големия сняг и нашия татко ги беше извел вечерта от 17.30 до 18.30 та нямаше недокоснато място от детската градина до нас  Joy
Вир вода се прибраха
Франческа Салиери има го и този момент съжалявам за Кати дано бързо се възстанови имунната и система и пак да те радва детето.
Марти не е пил въобще АБ аз все си мисля че е здрав заради кърменето до 1 годинка нон стоп на три часа ,за разлика от кака си тя като малка беше постоянно болна сега засега я държим откъм болести ,но пък друго лошотило ни се случи
Какво да се прави съдба

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
ZuzyM не е ли по-добре вече Миранда?
И аз ви мисля  Hug
Лулумба - бързо преборване на болестите  Peace
И моят вече два дни вършее де що види сняг  Mr. Green Просмърква сополки от време на време ... дано не се усложнят нещата.
Баткото и той се оплаква от гърло...кофти време. ooooh!

# 84
  • Мнения: 987
    Честит празник на рожденничката !
          Желая ти много щастие и усмивки !


               


Вихрогонче, много готина новина  Hug А Алекс бързо да се оправя - щом я кара леко , бьрзо ще му мине.
Мойте и двамата я изкараха с по 2-3 пъпки. Даже Мартин го видях , че има шарка чак , когато единствената му огромна пъпка в косата вече беше завяхнала. За сметка на това беше изпозаразил цялата група , понеже си ходеше на градина без аз да знам , че е болен  Blush

lulumba и Фран, и на вас скорошно оздравяване  Hug

Мартин се чуства прекрасно в новата градина - сутринта ми каза , че вече обичал много госпожата си ( тя е само една , не се сменят ) . Това не сьм го чувала за нито една от старите му госпожи и лелката за три години   ooooh!
Така ме е яд , че още миналата година не го преместих , както си мислих - но нищо - всяко зло за добро, както се казва  Laughing

Зузи, как е Миранда днес - поуспокои ли се вече. ( с Джони сме писали едновременно  Laughing )

# 85
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Франческа, много кофти е като падне имунната система.  Thinking Няма ли начин с нещо да я позакрепите: витамини, инфлуцид, някакви сиропчета...  newsm78 Гадното на АБ-то е, че много уморява организма на малките и повлича след себе си куп други неразположения. Но понякога просто няма начин да мине без него. Стискам палци бързо да се оправи Кати и това да й е последното боледуване за тази година.  Hug
Зузи, и на мен ми дойде супер изненадващо това разболяване.  Thinking Ти поне ги знаеш моите какви са - калени, фурии и рядко боледуващи. Обаче явно им е дошло прекалено риенето в снега вчера.  Thinking Пиши как е Миранда днес. 

# 86
  • Мнения: 9 814
minimo , браво на Марти.  Simple Smile
Благодаря за пожеланията. Дано наистина това да последното боледуване за тази година. Иначе й давам Мултивитаминол на д-р Тайс. Пие ли го, не боледува, спра ли го за повече от 3 месеца, винаги докарва нещо дребно от градината- хрема, сополи. Сега не й го бях давала близо 4 месеца и болестите са налице, което ме навежда на мисълта, че явно наистина действа.  Thinking

# 87
  • Мнения: 301
Благодаря ви момичета за загрижеността
Миранда е по-спокойна вече .Спряло е кървенето и довечера ще сме на седяща вана със смрадлика 
Лулу ще се оправите Hug Hug Hug

# 88
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Уф, едва ги сложихме по леглата. Просветна им и веднага се заеха да довършват къщата.  Crazy
Преди забравих да пиша - magnoliamm, знам за Вики. Насреща съм и този път! Дано има късмет детенцето. Praynig

# 89
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Уф, едва ги сложихме по леглата. Просветна им и веднага се заеха да довършват къщата.  Crazy
Преди забравих да пиша - magnoliamm, знам за Вики. Насреща съм и този път! Дано има късмет детенцето. Praynig

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт