Жената ЛЪВ - 19 част! Колкото повече, толкова повече ;)

  • 16 833
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 699
Аааа, потвърждавам, ЖИВОТА Е ХУБАВ!
Мойте се прибраха, а аз вече съм оправила къщата, ама мъжа ми ми помогна много и бързо се оправихме, та имах време да поседна малко даже.
Моя препарат е Лок, обаче нямам време да го ползвам.

Чили, ще измислиш нещо не се притеснявай, аз в повечето случаи измислям подаръка в последния момент. А ако му купиш масичка от тия с крачетата за ядене в леглото.  newsm78 newsm78 newsm78 всъщност май е по-женски подарък, пък и да не те набутам да му сервираш закуска в леглото. Въпреки, че аз купих една и я ползваме много, но на дивана в хола. Особено жужи.

Вафли, я ни просвети с тия думички, много ми възбуди любопитството.

Аз май ще се оттеглям към леглото, че се уморявам адски много напоследък. Ако малко вземе да се кротне грешка няма да има, но сега ще се кандардисваме поне 30 мин. да се преместим в другата стая.

Ай лека ви нощ.

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 4 144
добре ще ви кажа, нали съм добра  Wink

това ми го каза приятел, които живее в САЩ, там обикновено се кандидатства като си правиш профил и CV в сайта на компанията в която кандидатстваш. Поради големия брой кандидати, HR-ите не си правят труда да разглеждат CV-тата на всички, които кандидатстват за позицията. Използват някакви скрининг системи, които ако намерят поне 4 ключови думи в данните ви - образование, професия или описанието на длъжнастта ви, тогава системата отсява само тези кандидатури и само от тях HR-ите избират кандидати, които канят на интервю. Ключовите думи не са стандартни, по  скоро трябва сам да си ги откриеш в описанието на длъжността. Горе долу е това.

# 692
  • Мнения: 737
vaflichka   Flutter бреййййййййй  колко са напреднали нашите..................ти нали в БГ кандидатстваш? Малеееееееее и те станали големи специалисти. За първи път чувам за тази скрининг системи, но ми звучи добре като идея. Поне ще избегнат срещи с неподходящите Simple Smile

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 4 144
да в БГ кандидатствам, но има и тук доста чужди компании, където си искат да кандидатстваш през сайта им, та така.....

# 694
  • Мнения: 737
да в БГ кандидатствам, но има и тук доста чужди компании, където си искат да кандидатстваш през сайта им, та така.....

Е , стискам палци и успех !

# 695
  • Мнения: 737
Като гледам никакви Ви нЕма тази вечер  Mr. Green така, че бързам да ви кажа - МОМИЧЕТА, КОКИЧЕТА ЛЕКА И СПОКОЙНА ОТ МЕН  Heart Eyes до утре   bouquet

# 696
  • Мнения: 577
Въййййййй изперкала съм значи от безсънието  и забравям кое кога съм казала.СОРИИИИ  bowuu
Да ви кажа,кой не му се чете за здраве и доктори хич да не чете надолу.Изобщо няма да се разсърдя.Важното е ,че си го казах на 2 на 3.
   Ами какво да ви кажа то цяяла одисея покрай мен от неделя се върти.В спешното му изписаха един  АБ ,сиропи,........,снимка му правиха и се прибрахме.Почвам аз  всичко как си му е реда ,но това дете буха  много и Т 39  Rolling Eyes Започнах бабини илачи,въртя  различни видове лекарства за Т през 4-5 часа.......ниц,намесих и бурканчетата с дюли от едно време  Wink Ъ-ъ!
    Вчера вдигна 40.3 в 3ч. започнахме оцет,кърпи..........Смъкнахме към 5 ч. до 38.6-Празник!Отиваме пак в спешното.Като ги събудиш ония лелки нали знаете колко са лошиииии  Confused Искаха да ни`` помогнат`` да ни бият  урбазон  Naughty Отказах.Оттам изчакахме 8.30 личната да отвори дверите.Тая мити жена,като видя какъв АБ са му изписали полудя-каза ,че   е някакъв клонинг на Клацида и е абсолютна ``0``.
   Чу хрипове и назначи нов АБ.Подписа се изрично на рецептата ,че иска за дете на 7г.11м. доза за възрастни.Хубу ама на мен започна да ми бие камбаната нещо.Питах и разпитвах в аптеката,четох ,а и аптекарката вика:`Не мога да ви го дам за толкова малко дете -обадете се и и кажете`  ConfusedОбаждам се личната дзяпа -кряка``Настоявам да ти го дадат!``Е хубу взех го.
   Не спирам обаче!Меря смятам кг./ на /мг.  ...........не става!Това е доза за слон,не  е за моето хайванче  Rolling EyesПитах и момичетата в скайпа/извинявам се ,че ви натоварих и там/Дес,се свърза с нейната Доки-жената казва ...наполовина!В същото време се свързах с още 2-ма лекари всите в шах  Shocked Казват -наполовина!Затвърди се моята сметка.
   Дадох му дозата отговаряща за неговите кг..Т за сега я потдържа към 37.5 .Все пак няма вълшебни лекарства.Не съм спала от доста време скоро ще станат 48 часа,но изчаквам  мъжо да поспи та тогава може да се поотпусна......може би.
   Това е в общи линии ако сте разбрали нещо  Laughing
***
Такъв пост не съм писала никога  Shocked Naughty
***
И аз за първи път чувам за тези скрининг системи и матрици.  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 22:52 от Жу

# 697
  • Мнения: 5 001
Жужонде,СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!!
Ще се оправят нещата....Само се дръж!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, Жу, ужасТ  #Crazy! А дано бързо се оправи Васето, докато това не стане и ти няма да мигнеш от притеснение  Hug!

Трети час търкам петната от мастило, ако не направя дупки от протриване, ще съм се преборила  Mr. Green!

# 699
  • София
  • Мнения: 6 210
Мастерче, готвача отпуска ли го пусна  Joy! Иии, и аз така държа микрофона, баш кат тая мацка  Whistling!

# 700
  • Мнения: 577
Жужонде,СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!!
Ще се оправят нещата....Само се дръж!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Оооооооо,лейди,много ви гива новия аватар!Честито!от как те познавам за първи път го сменяш!Яййййдееее на хаир да ти е-много е хубав.Зарежи оная бъркаща мишка-тя ще си остане наша малка тайна .
**
Мерси,Мастерче.   bouquet
Леле, Жу, ужасТ  #Crazy! А дано бързо се оправи Васето, докато това не стане и ти няма да мигнеш от притеснение  Hug!

Трети час търкам петната от мастило, ако не направя дупки от протриване, ще съм се преборила  Mr. Green!
Вени  Hug
Ама не търкай бе.Толкова ли ти е спешно?Утре ще отидеш до супера  и там се поразгледай за препарати.В Метро съм сигурна ,че ще има доста варианти.

# 701
  • Мнения: 5 001
Мастерче, готвача отпуска ли го пусна  Joy! Иии, и аз така държа микрофона, баш кат тая мацка  Whistling!
Joy hahaha Joy hahaha
Мдам......отпускарче е вече.....

Жу,аз досега не го сменях,че не ми даваха по другите теми(че ме разпознавали по-лесно).ама ми писна от тоз готвач и тоз казан....и.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 702
  • София
  • Мнения: 6 210
Жу, не знам що си навих на пръста, че трябва да го изтъркам тва мастило  Rolling Eyes, а и намерих един препарат и си викам ше действам, докато са пресни петната.

Мастерче, готино нещо е промяната  Peace!

# 703
  • Мнения: 9 776
Мастерче, готвача отпуска ли го пусна  Joy! Иии, и аз така държа микрофона, баш кат тая мацка  Whistling!

 newsm78
Бях готова да се обзаложа, че е бутилка Thinking newsm78 Crazy
 hahaha Joy
Май наистина съм за очила Crazy.

Мастерче, много ми хареса и на мен, както и новите ти чЕпици Crazy. Честито!

Норче, лека Hug!

Жу, дано да изкарате по-спокойна нощ Praynig Hug!

# 704
  • Мнения: 5 001
Поли  Joy Joy Joy Joy(това за "бутилката")
Иначе,мерси за всички пожелания.....

 Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт