Жената ЛЪВ - 19 част! Колкото повече, толкова повече ;)

  • 16 826
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 003
Уау, Мастере. И аз съм от тия дето бяха ти свикнали с готвача. Но пък ти си момиченце преди всичко де. Май си в лИбовен период и затова, а?  Wink Пък и все те чета, че изгорникът ти помага с изненадващи вечери баш когато си изморена.

Жу, милинко, ма то съвсем са били сериозни работите. Да му се не начудиш на твойто Васе. Изглежда жилаво хлапе. Оправяйте се. Съвети не смея да давам, че нямам опит. Кажи му да се оправя инак ще му дойда на гости скоро - нали го знаеш какъв е раздразнителен като му преча на занимавките.

Реа, ти преди некой ден по това време се запита дали не мърсувам. Та и аз сега гледам, гледам... па много рано си легна тая вечер ти нещо. Ако ще заспиваш - спокойна нощ. Ако ще лудуваш...  Wink. Твойто "Животът е хубав" знаеш ли как ме зареди с положителна енергия? Как - ами много. Hug

# 706
  • Мнения: 9 776
Мастерче, за нищо Peace.

Да ви кажа, Ник заспа в мен малко преди 21 часа, и после разбрах, че е наакан ooooh!. И сега спи и трябва д го оставя така до сутринта Rolling Eyes. На всичкото отгоре ми се струва малко топъл Thinking.

Ще се мия и ще лягам край него да го усещам.

# 707
  • Мнения: 5 001
мА Поли...как ще седи наакан цяла нощ бе  Shocked
ще му се подсече дупето......Дано да няма Т ...

бРЕЕЕЙ кво стана с тез деца бе....лелеее

# 708
  • Мнения: 9 776
Ами, Мастерче, какво да направя Sad? Ако почна сега да го преобувам, ще опищи ooooh!. Надявам се да няма поражения до сутринта Rolling Eyes. Не можах и да го накърмя. Как заспа толкова рано, не знам. Дойде, гушна се в мен, даже почна да си пее нани-нани, и айде.

# 709
  • Мнения: 1 849
Ей, голямо писане днес... голямо чудо... кво ли не сте обсъдили...

Жу, дано сте намерили вярното лечение накрая!  Peace То голяма мъка с тез доктори  Wink Ти сигурно си полудяла от притеснение и нерви...

Мастерче, много готина картинка! Точно в твой стил и ти тича!  Hug

Поли, то малкото да е здраво  Praynig (да няма темпер.) пък дупето с малко крем Здраве и е оправено! Нека спи, дано не го щипе!  
Аз като Поли, най-много да легна по корем без горнище, макар че едно време повече си позволявах и на нуди сме ходили на млади години.
За сънищата - много сънувам, всяка нощ и почти винаги на сутринта помня и цветно, че и на серии по някой път (досънувам си съня). Е, няма как и някой мъж да няма вътре...
Вени, туй мастило (големия омаза 2 суйчъра) го трих как ли не, при мен не излезе и като го занесох на химическо - ми се скараха, че съм го мазала и пак не излезе... Дано успееш вкъщи!  Peace

# 710
  • Мнения: 250
Добро утро!
Мастерче,аааааааа не така  Naughty-Йоан като ти видеше аватара с готвача и казваше,че патока готви за него hahaha. Сега кво да му кажа на детето,че каката иска да му пее на ушЕ ли? hahaha hahaha hahaha
/много готуна картинка  Peace/

# 711
  • Мнения: 510
Добро ви утро!
Поли, как е Никчо? Има ли Т?
Жу, много напрегната история с детенцето  ooooh!
Вафличка, тъй като се замислих и ми дойдоха някои идеи за българските ключови думи - неомъжена, без дете, работи събота и неделя доброволно  Grinning Това в сферата на майтапа. Пожелавам ти по-скоро да си намериш търсената работа  Hug
Мастерче, голяма си красавица.  Flutter
Тук е страшна поледица. Валеше дъжд сутринта. Щях да се изтрепя докато стигна до работа. Повечето настилка е огледало от лед. И чадъра ми замръзна и не можех да го свия  Shocked

# 712
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро  Hug!
Дойде, гушна се в мен, даже почна да си пее нани-нани, и айде.
Оу, това е много миличко  Heart Eyes! Как е малчо?

Миленче, аз преборих мастилото  Mr. Green! По принцип знам, че вече третирани петна се премахват по-трудно. Но вчера се разрових и си намерих един препарат, който съм купувала от фирма, която зарежда химически чистения. Оставих го цяла нощ да действа и сега са мноооого бледи, ще го бъде якето.

И чадъра ми замръзна и не можех да го свия  Shocked

Малииии, голям студ ще да е!

# 713
  • Мнения: 9 776
Еееее, тук региона най-ранобуден Crazy.
Чили, снощи имаше /не съм мерила/, но аз все пак реших да му сменя памперса в 12 часа, дадох му нурофен, накърмих го и спа добре. По някое време през нощта видях, че няма Т. Обаче сега продължава да спи и почвам да се притеснявам. Вчера падна доста здраво и....Не ща да се вкарвам във филми Stop.
И тук е едно гадно времето. Не вали, обаче е мрачно, пък тъй ми се излизаше Sad.
Днес някой ще трябва да пусне нова тема, че вчера бая се разприказвахме и ей на, свърши Crazy.
Хубав ден! Hug

Венчееее, що ми зе реда бре Crazy?
Наистина беше много миличко това с приспиването, защото друг път не го е правил Heart Eyes.
Петната ще изчезнат съвсем с времето. 2-3 изпирания и няма да има помен Peace.
Миленка, ти вчера се загуби цял ден, но по нощите си се отчела подобаващо Hug. Дупето му беше зачервено още през нощта, добре, че го преобух Rolling Eyes.

# 714
  • Мнения: 668
Добро утро. Лоша работа с тез болести, значи.  Thinking
Жу, как е Васето. Виктор е правил 2 пъти пневмония. Единият път вирусна, втория път.....го упуснахме без да се усетим. Някакъв ужас.
Поли, колко му е Т? Да не е зъбче?
Мастерче, много як аватар. Честно казано онзи беше повече за КГБ.  Hug
Чили, мноооого си права за ключовите думи.  hahaha

И при нас пак вали, Пу, отврат.

# 715
  • Мнения: 71
Добро утро, момичета! Жу, Пол, как са дечицата? Моя звер за сега държи... (пу-пу-пу).. Crazy
Вчера сте изписали света и мира бе!
Да го карам по ред...ако си спомня (голяма склероза съм станала  ooooh! )

За очилата: факт е че светлите очи ТРЯБВА да носят тъмни очила по всяко време. Имаше нещо общо с проспускливостта към УВ-тата и нам си кво. Сега не ми се търси... Аз без моите не мърдам... Да не говорим, че почти не ги свалям от главата си - освен в банята и в леглото (т.е. пефасонирала съм ги в тип диадема, когато не са на очите ми  Laughing )

Сънища....последно беше някакъв кошмар, преди повече от месец. Преди много сънувах...сега ...най-малкото не помня newsm78.

Стеф, дали съм залитала.... то от моето залитане...чак от колата скочих  Mr. Green

Вени, на плаж без горнище си спомням само веднъж че съм била. Не ми е.... комфорно някак  Thinking Ама пък си и харесвам линийките после  Mr. Green

Мастерче Hug супер аватарче!  Embarassed и аз у първио момент реших че е бутилка и даже си викам "Ей, че готина"  Embarassed

А моя ник ми е подарък, а накрая се озова и на рамото му -за справка снимка в подписа  Laughing (аз май ви бях казвала...оооххх, старост-нерадост - склерозата лошо нещо  Mr. Green )
Ей на- забравих кво още беше.... ooooh! Ами до после.....
И лек ден на всички  Hug

# 716
  • Мнения: 4 003
Добрютро.
И в Пловдив вали, както гледам и в Бургас.
Каменче какво е КГБ? Онова КГБ ли, руското?
Поли, ами аз исках да питам. Ами Ник още си го кърмиш, а? Все се каня да те питам до кога се прави това?
Миленски, много точно си го определила това за българския вариант за ключовите думи.
Ааа, Джес, знаем за твоята тучно зелена ирландска либоф, дааа. Но все не знаех вие заедно живеете ли, планирате ли или как?

# 717
  • Мнения: 5 001
Мастерче,аааааааа не така  Naughty-Йоан като ти видеше аватара с готвача и казваше,че патока готви за него hahaha. Сега кво да му кажа на детето,че каката иска да му пее на ушЕ ли? hahaha hahaha hahaha
/много готуна картинка  Peace/
Joy Joy  JoyJoy Joy

оХ,щЕ ме уморите рано,рано....Пак почнах да се хиля самичка  hahaha hahaha hahaha hahaha

Поли,дано всички да е наред с малчо.Пиши какво става  Heart Eyes

Мастерче, много як аватар. Честно казано онзи беше повече за КГБ.  Hug
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
мИ аз нали се "разведох" с КГБ-то,та викам да обновя визията Laughing

Стефче...КГБ тука У форумО е Клуб наГотините Баби  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Джес,Вени,чили, M_Nik Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 250
/много готуна картинка  Peace/

 Joy Joy Joy-малиииии,трябва да ходя на уроци по български  ooooh!.Чак сега видях кво съм написала ooooh!

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162

А моя ник ми е подарък, а накрая се озова и на рамото му -за справка снимка в подписа  Laughing (аз май ви бях казвала...оооххх, старост-нерадост - склерозата лошо нещо  Mr. Green )

Ох, Джес, като чета такива работи и направо ми идва да пърхам от радост! Толкова съм щастлива, когато виждам любовта  Hug Hug Hug

Но все не знаех вие заедно живеете ли, планирате ли или как?

И аз се нареждам да чуя клюката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт