FarmVille - 15

  • 30 336
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Иха, че и заключване на публикациите за съседи ли е възможно?
Ако са заключени, няма въобще да ги видиш, за да се дразниш Simple Smile Просто някои фермери имат много съседи и нещата бързо им се разграбват и аз имам такива съседи. Моите се застояват по-дълго време, но аз имам по-малко от 40 сесъда, някои от тях дори не се връзват всеки ден да играят  Laughing

# 721
  • Мнения: 2 590
Благодаря за информацията, аз затова писах, че поради големия обем на темите нямам възможност да се върна назад да прочета.
Извинявам се за притеснението, поне няма да имам чувството, че съм пропуснала някаква промоцийка. Grinning

П.П. И аз имам по малко съседи, даже май имам нужда от още 19 за последния медал.
Но явно моите съседи имат много и са бързи Mr. Green

# 722
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Иха, че и заключване на публикациите за съседи ли е възможно?
Ако са заключени, няма въобще да ги видиш, за да се дразниш Simple Smile Просто някои фермери имат много съседи и нещата бързо им се разграбват и аз имам такива съседи. Моите се застояват по-дълго време, но аз имам по-малко от 40 сесъда, някои от тях дори не се връзват всеки ден да играят  Laughing

Пробвах да го обясня на жгмъц във Фейсбук, но тя е на мнение, че я лъжа. Имам 650 приятели, 2/3 от тях играят и в чата по-малко от 150 човека на линия нямам. Публикациите съм си заключила само за приятелите, а не за 3 човека.



Ей сега пак се ядосах, валентинките се хващат, но овце, кули и пр. се заключват масово... Ще изтрия всички дето го правят ако ще и 20 съседа да ми остават. Айде стига с тия селски терикатлъци ... Пфу ..

И да се представя - аз съм Селската тарикатка. Драго ми е. И от профила ми личи.

# 723
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Crossing Arms така е няма как да хващаш другите неща от тези съседи а овцете, шадраванчето, кулата и мечо на 2 секунда да са се изпарили.....възможно е и да е така ама  това 5 поредни пъти ми се случва с 1 и същи съседи....луда работа....
Thomasito и на мен така ми се случва и си мисля ,че говорим за едни и същи съседи  Peace
Няколко дни си стоях в къщи по цял ден и се позадържах доста във фермата....е много бързо се разграбва всичко.Снощи на 3-тата секунда не можах да взема фонтан и кула,а понякога успявам след час да взема нещо от колекция.

# 724
  • Мнения: 12
Здравейте фармвили, да сте мяркали по фермите на комшиите си водопад??? Аз като наобиколих моите го забелязах, както и голям балон като сърце. Явно ще да е от мистериозните подаръци. Ако някой знае нещо да пише. Щях да сложа снимка ако знаех как  Rolling Eyes

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30749205&l=2346d35be8&id=1260717958

ми то си имало линк, а,а кой да чете

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 13:12 от kossara

# 725
  • Мнения: 7 723
Crossing Arms така е няма как да хващаш другите неща от тези съседи а овцете, шадраванчето, кулата и мечо на 2 секунда да са се изпарили.....възможно е и да е така ама  това 5 поредни пъти ми се случва с 1 и същи съседи....луда работа....
Thomasito и на мен така ми се случва и си мисля ,че говорим за едни и същи съседи  Peace
Няколко дни си стоях в къщи по цял ден и се позадържах доста във фермата....е много бързо се разграбва всичко.Снощи на 3-тата секунда не можах да взема фонтан и кула,а понякога успявам след час да взема нещо от колекция.

Ми няма и да ги хванете, щото те са само по 1 бройка.
 Simple Smile

# 726
  • Мнения: 10 758
Crossing Arms така е няма как да хващаш другите неща от тези съседи а овцете, шадраванчето, кулата и мечо на 2 секунда да са се изпарили.....възможно е и да е така ама  това 5 поредни пъти ми се случва с 1 и същи съседи....луда работа....
Thomasito и на мен така ми се случва и си мисля ,че говорим за едни и същи съседи  Peace
Няколко дни си стоях в къщи по цял ден и се позадържах доста във фермата....е много бързо се разграбва всичко.Снощи на 3-тата секунда не можах да взема фонтан и кула,а понякога успявам след час да взема нещо от колекция.

Ми няма и да ги хванете, щото те са само по 1 бройка.
 Simple Smile
А, кажи им....щото явно никой не чете ooooh!

Ай са се хванете за антенките, метнете се във фонтана, па после седнете на пейката .цунете се и след кратка почивка се качете на кулата Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 270

А, кажи им....щото явно никой не чете ooooh!

Ай са се хванете за антенките, метнете се във фонтана, па после седнете на пейката .цунете се и след кратка почивка се качете на кулата Mr. Green

Е, не могат хората  ooooh!
Заключвате си всичко как да си набавят необходимите неща  Peace

# 728
  • Мнения: 7 723

А, кажи им....щото явно никой не чете ooooh!

Ай са се хванете за антенките, метнете се във фонтана, па после седнете на пейката .цунете се и след кратка почивка се качете на кулата Mr. Green

Е, не могат хората  ooooh!
Заключвате си всичко как да си набавят необходимите неща  Peace
Никой нищо не заключва, пак не четеш.
Бройките са ограничени, само 1 човек може да ги вземе.
 Peace

# 729
  • Мнения: 0
Не всички, които имат заключени публикации го правят за определени хора.
Аз съм от хората, на които им излиза катинарче на публикациите, но са направени само за хората,които играят играта.Защо трябва да излиза на всичките ми приятели?
Аз не бих споделила само с определен човек.

# 730
  • Мнения: 1 270
Аз знам че никой нищо не заключва, мисля че нямам толкова време за губене, че и да си заключвам публикациите или пък да следя кой какво е взел.
Поста ми беше по скоро с шеговит тон.
Аз знам "инглийски" и чета по скоро новините от играта, а не от тази тема.

# 731
  • Мнения: 7 723
Не всички, които имат заключени публикации го правят за определени хора.
Аз съм от хората, на които им излиза катинарче на публикациите, но са направени само за хората,които играят играта.Защо трябва да излиза на всичките ми приятели?
Аз не бих споделила само с определен човек.
....ми защотто тези ти приятели, които не играят играта се предполага,
че вероятно са си блокирали приложението... Thinking

# 732
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Четем,четем....просто си коментирахме каква е тая скорост за 3 секунди....
И овцете са по една,ама съм си уловила вече 4-ри.Нямам проблем,каквото ми трябва ще си го разменя за валентинки.Все пак това е само една игра! Grinning

# 733
  • Мнения: 0
Все пак това е само една игра! Grinning
Peace Така е.
Аз съм си направила група FarmVille и там са само приятелите респ. съседите, които играят играта.Наистина отнема малко време, но за мен не е проблем.
А за секундите, направо тази седмица е ужасно.Има такива публикации, които на 3 секунда и вече няма нищо.Не мога да разбера ако си уговарят за какво ги пускат?
Наистина има хора,които само седят пред компютъра и рефрешват за да хванат всичко пуснато.

# 734
  • София
  • Мнения: 1 635
Моля, Кали Мей, да включи в първият пост на новата тема информацията за многото кокошарници, как е било бъг в играта и как скоро ще почистят всички.
Не за друго, но наистина е коментирано сто пъти и наистина, който се включва от скоро, няма как да отсее и тази информация.

Също така и по колко се взима от колекции, валинтинки и други екстри по стената. Пак за да няма спекулации.

Общи условия

Активация на акаунт