FarmVille - 15

  • 30 382
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ми аз пък затова и не цъкам на овце, кули, и другите валентински дарове. Щото не съм хващала никога нищо и няма смисъл да цъкам, да чакам отвори, затвори ... губя си времето безсмислено. И без това всичко ми се зарежда бавно и протяжно.

# 706
  • София
  • Мнения: 11 131
Увеличават ти паричките, мисля че всяка златна = 100.

Ей сега пак се ядосах, валентинките се хващат, но овце, кули и пр. се заключват масово... Ще изтрия всички дето го правят ако ще и 20 съседа да ми остават. Айде стига с тия селски терикатлъци ... Пфу ..

 Crossing Arms така е няма как да хващаш другите неща от тези съседи а овцете, шадраванчето, кулата и мечо на 2 секунда да са се изпарили.....възможно е и да е така ама  това 5 поредни пъти ми се случва с 1 и същи съседи....луда работа....

На мен също!
Както и с нещата за колекциите ...

Ще редуцирам съседите и ще спра да приемам повече нови. Не може само да "лапат" моите публикации а да заключват своите за определени хора...

# 707
  • Мнения: 127
Как да си взема грозното пате?

# 708
  • Мнения: 1 919
Как да си взема грозното пате?

предии го имаше за осиновяване....скоро не съм го скрещала предполагам са го спрели.

# 709
  • Мнения: 127
Днес на два пъти госрещнах и отдолу пишe adopt  или сподели. Как да си го взема?

# 710
  • Мнения: 626
Увеличават ти паричките, мисля че всяка златна = 100.

Ей сега пак се ядосах, валентинките се хващат, но овце, кули и пр. се заключват масово... Ще изтрия всички дето го правят ако ще и 20 съседа да ми остават. Айде стига с тия селски терикатлъци ... Пфу ..

 Crossing Arms така е няма как да хващаш другите неща от тези съседи а овцете, шадраванчето, кулата и мечо на 2 секунда да са се изпарили.....възможно е и да е така ама  това 5 поредни пъти ми се случва с 1 и същи съседи....луда работа....


На мен също!
Както и с нещата за колекциите ...

Ще редуцирам съседите и ще спра да приемам повече нови. Не може само да "лапат" моите публикации а да заключват своите за определени хора...


Вчера си направих експеримент с мои познати, да видя колко човека могат да хванат нещо и резултатите са плачевни . От кулите ,овцете,пейките , мечетата и каквото там имаше от валентинките може само по 1 ожек да вземе. От яйцата 3- ма, от колекциите 6 . Явно не е така както го обявяват  Sick


Днес на два пъти госрещнах и отдолу пишe adopt  или сподели. Как да си го взема?


Натискаш върху него  Peace

# 711
  • Мнения: 1 919
Днес на два пъти госрещнах и отдолу пишe adopt  или сподели. Как да си го взема?

цъкаш на АДОПТ и ги осиновяваш ! Отваряш си гифт бокса и грозното пате те чака там  Wink

# 712
  • Мнения: 2 590
Иха, че и заключване на публикациите за съседи ли е възможно?
Аз до сега се чудех как са толкова бързи тези хора, че улавят всичко, а аз не мога да хвана почти нищо от тези колекции. ooooh!

Да ви попитам , може да е говорено по темата, но поради бързото и запълване и огромния обем за четене + ограниченото време не мога да прочета всичко назад.
Та да се върна на въпроса, който е следния, станах почитател на страница за вземане на допълнителни кокошарници, дори забелязах, че някои мои съседи вече си имат по 3. Изпълних 2 стъпки: станах фен, поканих всички приятели, натискам на линка, който е за 3-та стъпка и отново ми излиза прозорец за канене на приятели, защо става така, опитах да направя и 4-та стъпка като публикувам коментар в полето от дясно, но това не е възможно и ми излиза някакъв прозорец за игра на лотария newsm78
Къде греша?

# 713
  • Мнения: 1
zdraveite ...iskam da vi popitam dali nqkoi ima problemi s facebook i s FarmVille...ot sno6ti nemoga da vlqza

# 714
  • Мнения: 626
zdraveite ...iskam da vi popitam dali nqkoi ima problemi s facebook i s FarmVille...ot sno6ti nemoga da vlqza

И аз съм така , но пиши на кирилица  Peace

# 715
  • Мнения: 1
извинявам се забравих просто...а някаква информация защо е така

# 716
  • Мнения: 0
Иха, че и заключване на публикациите за съседи ли е възможно?
Аз до сега се чудех как са толкова бързи тези хора, че улавят всичко, а аз не мога да хвана почти нищо от тези колекции. ooooh!

Да ви попитам , може да е говорено по темата, но поради бързото и запълване и огромния обем за четене + ограниченото време не мога да прочета всичко назад.
Та да се върна на въпроса, който е следния, станах почитател на страница за вземане на допълнителни кокошарници, дори забелязах, че някои мои съседи вече си имат по 3. Изпълних 2 стъпки: станах фен, поканих всички приятели, натискам на линка, който е за 3-та стъпка и отново ми излиза прозорец за канене на приятели, защо става така, опитах да направя и 4-та стъпка като публикувам коментар в полето от дясно, но това не е възможно и ми излиза някакъв прозорец за игра на лотария newsm78
Къде греша?
Да се включа и аз по темата.И мен ме мъчи същия въпрос  newsm78
Пробвах сигурно 20 пъти и се получава точно както го описа и ти. Thinking

# 717
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Та да се върна на въпроса, който е следния, станах почитател на страница за вземане на допълнителни кокошарници, дори забелязах, че някои мои съседи вече си имат по 3.......
Къде греша?


Грешката е, че въпросната страница на която си почитател/ка, няма нищо общо с играта. Тя е спам, чиято цел е да бъде разпространявана възможно най-много. В частност, да получи инфо за всичките ти контакти.

А подаръците от картичките наистина само 1 човек може да вземе  Tired, много досадно. Аз лично изтривам публикация, за която знам, че е взета вече, няма смисъл други съседи да кликват и да се разочароват. А заключването на публикации за определени съседи е грозно. По-добре да не ги пускат или да си ги пускат на лични.

# 718
  • Мнения: 2 590
Та да се върна на въпроса, който е следния, станах почитател на страница за вземане на допълнителни кокошарници, дори забелязах, че някои мои съседи вече си имат по 3.......
Къде греша?


Грешката е, че въпросната страница на която си почитател/ка, няма нищо общо с играта. Тя е спам, чиято цел е да бъде разпространявана възможно най-много. В частност, да получи инфо за всичките ти контакти.
.
При това положение как днес видях във фермата на един мой съсед 3 кокошарника?
Иначе веднага ще се отпиша, но пък виждам в страницата с почитатели доста от моите съседи.
Просто ми писна да обирам всички кокошки поотделно, а нямам право да купя повече от един.

# 719
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Много пъти е писано, че това с кокошарниците беше бъг, който не само, че вече не действа, но и от зинга премахват поетапно всички допълнителни кокошарници.

Общи условия

Активация на акаунт