Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Хайде на плодове и зеленчуци !

• 51 288
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
@zaprqnka със сигурност изглеждаш супер на тези килограми  Peace И не мисля ,че ако ядеш късно има проблем - това са плодове и зеленчуци все пак ! Смесвай си ги според мен  Peace

@красива бела и аз съм ЗА да споделиш на всички как си постигнала този резултат . Впечатляващ е !  Hug

@Пинки , заповядай към нашата дружинка ако решиш Peace Мисля ,че без млякото в кафето прочистващият ефект ще е по-силен ,но това няма да забави отслабващия . Аз например също исках да мина без кафе ( макар и чисто ) ,но не издържах , тази сутрин си направих ,защото ме цепеше главата пък и ми е любим ритуал ...  Party

А вие момичета режимни ли сте ?
Буба21 къде се изгуби ? Simple Smile

Ето моето меню за днес :
домати с босилек , кафе
портокали 2 бр
после още 2 бр портокали  Mr. Green
след това си направих салата от авокадо , спанак , чесън , магданоз , чери доматки и лимонов сок стана божествена Simple Smile
и сега хапнах 2 портокала

пред МЦ съм и се очаква свалянето да се забави или поне да ми е подуто . Гаден период Simple Smile Ама продължаваме Twisted Evil

# 46
Здравейте и от мен.Аз също пия кафето си с мляко ,но мисля утре да си купя обезмаслено.Моето меню за деня беше много еднообразно ,но само това имах в наличност :3 ябълки за целия ден ,на обед и за вечеря  зелева салатка .Утре мисля да си напазарувам юнашки плодове и зеленчуци ,защото борбата с апетита е невероятно жестока  #2gunfire .Мисля да смесвам плодовете ,поне първите дни ,защото не стига ,че умирам от глад ,ами и да ям само един вид.... Embarassed За сега това е от мен ,надявам се накрая всички да отчетем страхотни резултати!Лека вече момичета  Hug

# 47
Момичета,няма нужда да издевателствате върху психиката си!Малко мляко в кафето няма да се отрази на резултатите!Не забравяйте - всичко е въпрос на ПСИХИКА!От тук се контролира всичко!
Когато започнах този режим/а не диета/ си позволявах и чаша вино,дали вино или мляко......
Най-трудни са оказаха 2 и 3 ден.Аз съм пример за неправилно хранене по всички правила!От ученичка не закусвам,обядвам,а вечерям.Така се чувствам добре,просто хората сме различни.С втората бременнос качих само 7 кг. и излязох от родилното с килограм по-малко,от времето преди да забременея!Доказах ,че всичко това са глупости относно бременните/без да съм се лишавала от нищо и най-вече шоколад/ Установих,че хапвам зверски ,когато съм ядосана или под стрес.Започвайки този режим,за мен най-важното беше,че останах сама у дома,изчистих хладилника и си купувах всеки ден плодовете за деня.Сега е трудно,защото се грижа за храната на цялото семейство и се изкушавам,както и дояждането "за да не се хвърли".За мен интересно беше,че се чувствах много добре и смъкнах още около 6 кг след ,като започнах да хапвам умерено.Задържах ги около  2 години.В момента имам нужда от същия режим и се надявам,въпреки стреса около мен поне частично да издържа.От кафето и цигарите на този етап не мога да се лиша,но по-добре това отколкото лекарства.Не е необходимо допълнително да се правим нещастни!Питайте,ако нещо ви интересува!Успех!  bouquet

# 48
добро утро,плодови момичета! Hug
бела,все едно,че четох за себе си..и аз основно вечерям,ама дългииииииии вечери до към 1-2 часа,но се чувствам добре.. Whistling
от стрес,нерви и лекарства напълнях..и напълнявам... Thinking
 преди години живеех по системата на д-р пол брег и кипях от енергия-той отрича закуската(освен плодове),обяд и вечеря-зеленчукови-плодови..и много сега искам да се завърна към старите навици.. Praynig
заедно ще успеем! Praynig
днес ще съм на 100гр.жито,3 ябълки..и кафе-удоволствието за свежест.
прекрасен ден ,момичета!  bouquet

# 49
Здравейте слабеещи мами записвам се при Вас никога не е късно да започнеш на ново ,защото аз повече от три дни не издържам на определена диета и както се досещате свалените 1,5 за тези три дни се връщат в повече така и напълнях . Мисля ,че заедно ще успеем амбицирам се когато виждам резултата и чета за вашите УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 50
ina15,радвам се,че още някои се чувства конфортно без закуска!Писна ми да ме убеждават,че закуската е най-важното хранене за деня!Не мога да приема,че ставайки от леглото в 7,00ч веднага ще седна на масата пред закуска/сядам за кафе/.Преди години пробвах диетата на Аткинс и това бе най-щастливото ми време.Хапваш колкото искаш,когато искаш,като се изключват захари и въглехидрати,набляга се основно на месо под всякаква форма,забранени са ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ! Тогава смъкнах 26 кг от 72 ! Резултата задържах около 2 години,при моето хранене.Сега,не се наемам на тази диета ,защото не съм на 20 години и ми се струва доста неразумно,но плодове - с удоволствие!
Много е важно да имаш подкрепата на някой!

# 51
така е!
то има хубава теория за закуската и липсата й,но не искам да разводнявам темата..важното е да си в кондиция със себе си.аз за това много харесвам книгите и начина на живот на брег и се чувствах добре.
тук на повечето момичета се оплаках,че мин.седмица стоях 5 дни ударни по дюкан,качих,а се чувствам ужасно и помийно..
щастлива съм,че се появи тази тема.
понеже постя ще бъда по-дълго на плодово-зеленчуково хранене,но през почивните дни ще включвам варива и ядки.
вярвам в добрите резултати и че ще закипим от енергия и тонус!
радвам се,че ви има,за да се поддържаме.
благодаря!  bouquet Hug

# 52
INA15,какво не ти харесва при Дюкан?Моя позната беше на този режим преди година и в момента е с възстановени килограми.Мисля,че е поредното модно залитане.При Берг какво ти допадна?
Слушам за разни сиропи,хапчета и т.н.,но за мен е реклама!Както беше и при Ути Бъчваров със златно чудо.
Споделете! Мисля,че правилно сме се ориентирали с плодовете.

# 53
аз по принцип не ям месо(мн.рядко).та карах 5 дни на риба,яйца,мляко.едно,че ми писна,но се чувствах като натровена...и за капак +кг.
а пол брег е начин на живот.той всичко е опитал в/у себе си.обяснява вредата от солта,ползата от плодовете и зеленчуците.бил е с туберкулоза и така се е излекувал,умира на 95г,карайки сърф при нещастен случай..
аз няколко год.живях по неговата с-ма и съм се чувствала прекрасно.
с това пречистване тук,се надявам да започна да живея рационално и здравословно.
а останалите как сте днес?какво ви е менюто?
аз вече съм на 2-ро кафе и горчуляка от билки...варя житото...да видим.

# 54
А,защо реши и жито?Притесняваш ли се от нещо?

# 55
Здравейте момичета!!!
Преди години моята дъщеря  с диетата на Аткинс отслабна -10 килограма.Основно се яде месо под всякаква форма+ зеленчуци колкото искаш и когато искаш ги консумираш.Тя беше предимно на пилешка пържола+ салата без подправки.Има много голям резултат.Аз смятам ако не успея да ги сваля килограмите с плодовете-вече втори ден съм ги заковала на 56 кг и не мърдам, да пробвам с Аткинс.Не знам защо в началото тръгнах много добре ,а сега съм в застой newsm78Ще видим Heart EyesДва дни изобщо не мърда кантара.

# 56
Изобщо не се притеснявай,че не мърдаш с килограмите!Колкото по-малко кг.трябва да свалиш - толкова по-бавно става.Друго е да сваляш 20 кг!
При Аткинс,лично установих - наруших диетата с един резан диня и на другия ден бях с 2 кг.+ ! Това ме върна седмица назад.Мисля,че товаренето на организма в определена възраст с месо не е за предпочитане,а и при Аткинс няма разтоварване и прочистване,има само някой ограничения,като плодовете са изключени.
Повтарям - важното е да няма дисконфорт!

# 57
красива белла ,не не се притеснявам..
мин.седмица след неуспешния и депресиращ дюкан се тъпках 3 дни,от днес е млечната седмица на постите ,но и ако и на нея се отдам,др.седмица ще започна +5кг.а сега е последната възможност за пречистването по дънов..(не знам какво пречистване правя с пиене на антибиотик).но искам да хвама последните 5 дена и да се отърва от някой токсин..
в неделя ще изкарам едни пищни сирни заговезни и от понеделник 40 дена се заковавам тук,с 2 либерални събота и неделя с варива и ядки...
zaprqnka,нормално е като организма превикне,да стопира и забави отслабването.
то аз и за това ,ще раздвижвам метаболизма събота и неделя...

# 58
Здравейте!
Аз от днес започнах сериозно плодовете, защото в неделята заговявах на вечеря с месо и салата, нали ще постя Simple Smile. Та от днес започвам най - сериозно! Смятам 2 седмици да изкарам само на плодове, а следващите две /дано до там да стигна хаха/ на плодове и сурови зеленчуци.
Успех на всички плодови момичета!

# 59
Момичета аз днес с е провалих ,понеже приятелят ми ме изненада с вечеря  Laughing и не можах да му откажа . Хапнах риба , салата и 1 мааааалко парче десерт . А през деня бях на ябълки .
Провалих се , но съм щастлива от вечерта  Blush Crazy
Ама утре съм си пак режимна  Peace

А колкото до Дюкан - аз като чуя за тия меса , млека и трици дето се нагъват ми става зле . Хайде Аткинс поне разрешава мазнини и зеленчуци , по-поносимо е .... Но Дюкан си е тровене според моите разбирания .  Crossing Arms
Е , всеки си избира режим де Wink

Ох момичета да знаете как съм се надъхала да стана слабичкаа  Twisted Evil Laughing Само воля трябва  #2gunfire и постоянство....
Кг днес не знам , в МЦ съм пък и след тая вечеря ... Sick Въпреки ,че беше мини количества , все пак .

bouquet

Общи условия

Активация на акаунт