КГБ-93-Клуб на готините баби

  • 40 573
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро от снежна София.
Кафето от мен



На гробища няма да ходя, сега като си пийна кафенцето с вас ще ида до църквата.
За срещата мисля да я направим като отминат тези студове-като се позатопли малко, някъде към края на февруари. Ако се затопли по-рано-може и по-рано. Просто да ни е по ведро на душите, като има слънце  Hug  Hug   Hug

# 31
  • Мнения: 263
Янче, благодаря! Hug  Hug HugРадвам се, че съм сред вас! Hug Heart Eyes
Римар благодаря за кафенцето!
Аз днес ще ходя на свиждане на приятелката ми, за която ви писах, че е болна от рак на черния дроб. В момента е в добричка болница. Оттам после хващам маршрутка или такси за Варна. Днес програмата ми е запълнена. Почвам сега първо с кафето, че още не съм го изпила. Дано и времето се задържи, но като гледам прехвърча ситен снежец.
Пожелавам ви лек ден!  Hug


# 32
  • София
  • Мнения: 5 074
Пийнах кафенце, хапнах закусчица - благодаря   bouquet
Сега ще тръгвам. Ама като гледам как вали  newsm78
Мъж ми ми купи едно яке, канадско било. Като го пробвах, за три минутки станах вир вода.
Е, сега май му дойде времето. Ще се настегам с него  Joy

# 33
  • Мнения: 221
Добро утро и от мен!

Открих ви!  newsm44 Много мъчно ми стана, нощеска кагато се прибрах, от работа и видях, че темата е заключена. Shocked
 И тук се опитва да вали сняг.  Mr. Green
Да се похваля, днес чекам да дойдат децата и съм много щастлива.  smile3503 Така че ако ме няма не тъжете за мен, ако имам време ще ви наглеждам.  Wink
Шпун, усмивката на баба е голяма слядурана, да я нацелуваш от мен.  Heart Eyes
Момичета благодаря за кафенцето и закуската, хайде и от мен нещичко.



Преятни почивни дни!
  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 06 фев 2010, 10:03 от Джейда*

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Само да ви пожелая Добър ден, нека е на хубаво новата темичка и предишните "изпълнения" да останат само лош спомен! Praynig
Няма за какво да ми благодарите, казах какво мисля, отдавна ми се беше насъбрала буца, всички много ви обичам и съжалявам, че някой е сметнал, че написаното от мен не е на мястото си и е развъртял голямата метла. Rolling Eyes
Още повече, че целта ми не е била да всявам смут и да "нравоучавам" Sick(точно обратното). Peace
Но както и да е. Преди време бях чела тук истински обиди и квалификации, приличащи на махленска свада, но тях мод не бе сметнал за нужно да трие, явно опира до познанства и лични симпатии. Laughing И явно "свободното пространство" е кауза пер дута. Mr. Green

Желая ви само с хубави неща да си изпишете темичката и да се върнат тук близките на сърцето ви баби! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 77
Здравейте, ранобуднички!
Благодаря за кафенцето и закуската!
При нас е  -2 градуса, мъгливо, но поне не духа.
Ама добре, че Малък Сечко е  по къс, че да идва Баба Марта!

Олче, благодарни сме ти момиче, някой трябваше да ни пораздруса и отрезви!
Бъдете здрави всички в къщи и много успехи!
Другото са "бели кахъри", дайте да ги подминем!
И аз съм в къщи, то в това време...... сега ще правя една нова баница, ако "стане за пред хора" ще ви напиша рецептата. Joy

Приятен ден на всички!




              Heart Eyes Hug newsm10

Последна редакция: сб, 06 фев 2010, 09:48 от Tani-ta

# 36
  • София
  • Мнения: 1 739
    Добро утро момичета.Аз няма да ходя на задушница,защото тук може да се засечеме със сина на свекърва ми. А до църква в София няма да слизам заради болежките.Интересно,когато съм си у дома/около печката/краката не ме болят,а като тръгна по спирките-умирам от болка.Сега отивам в кухнята,ще готвя два вида зелен боб с пиле/диетично и обикновено/ и ще пека хляб с машинката.Дано се оправя с програмите,за първи път сама ще опитам.Но съм тъдява и ще ви наглеждам.
   Щастлива съм да видя стари муцунки.
   Приятен ден!

# 37
  • Мнения: 221
Нали съм си баба, забравих най важното!  newsm78

Яжка, благодаря че ни пусна нова тема!
 newsm51

# 38
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро,утро !

Без и аз да съм баба,се настанявам удобно в" бабината тема".Не питайте Защо? newsm78.Защото ми е приятно при Вас и с Вас. HugТемата е отворена за всички,затова ще поканя и другите-Заповядайте,за да направим темата такава,каквато беше даже преди моето включване.
Днес ще бъда отдадена на печката и мивката,защото утре съм на работа,а трябва да приготвя храна за седмицата на Ели.Пека заек,по рецепта  от готварския и дано ни допадне на вкус.Домашните ми май са традиционалисти и newsm78 незнам дали ще се хареса.

Бог да прости починалите ни близки. Flowers Rose Flowers Rose

Лек,приятен и усмихнат ден !

# 39
  • Мнения: 77
Ох, нали сам "баш баба", та  забравих че днес е Задушница!

Бог да прости починалите!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Няма да ходя на гробищата, заради времето, пък и сама не ми се ходи.

Диди, Фурийче, привет!
Яжка, за теб:  Heart Eyes Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 250
Поздрави на всички бабки и потенциални такива. Затъжих се за вас Hug. Преди време исках да пиша, но тогава избухнаха някакви необясними за мен свади и направих реверс #Puppy dog #Puppy dog

Всяка от вас , без изключения, ми е много симпатична. всяка поотделно има какво да допринесе за отморяваща и приятна атмосфера във форума, за приятна приказка или съвет, за споделяне та дори и за оплакване, за подкрепа.Живота не розова градина и всеки си носи своя товар,радости или мъки и приятелско ухо, рамо и съпричастие е винаги добре дошло. Hug


# 41
  • София
  • Мнения: 1 739
    Каролин,радвам се,че се завърна.Липсваха ми твоите изтересни разкази за Израел.Имам една голяма мечта,но никога няма да мога да отида до Божи гроб,за да се помоля там за нея.
    Аз приключих за днес с готвенето,чакам само питката.
   Момичета,моля ви-не ми благодарете за темата,както виждате не съм направила нищо специално.

# 42
  • Мнения: 1 250
Яжка, има мечти ,които се сбъдват. Нали знаеш   dum spiro spero-докато дишам се надявам Grinning Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 4 177
Яге, какво пречи да отидеш. Има специални екскурзии, моя бивща колежка есента е ходила. Разбрах, че след това се е чувствала друг човек, защото не е вярваща доколкото знам, даже е прекалено земна. От една година си нося едно кръстче от там и си мисля, че ми помага от лошите енергии в работата особено. Подари ми го жената, която чисти в офиса на голямата снаха. Тя също от тяхната царква беше на такава екскурзия, а женицата е пенсионерка. Пожелавам ти да идеш скоро, а защо не и двете, а?

# 44
  • София
  • Мнения: 15 457
   Здравейте бабки и не бабки!Може ли да ви попитам нещо? Снощи, понеже адски ме болеше кръста и се бях сковала, оставих чиниите за днес, без да знам,че е Задушница.  Embarassed Дали мога да ги измия днес?

  Бог да прости всички починали, наши и чужди близки!
         

Общи условия

Активация на акаунт