Отговори
# 45
  • Мнения: 1 350
Хъни Бъни ,да ти кажа честно ,на мен малко лошо ми стана докато й слагаха упойката на жената  Rolling EyesИначе като цяло ми се стори не чак толкова страшно ,да не кажа мило дори  Grinning И на мен ми се стори странно ,че са го давали на живо ,в национален ефир  в 10 сутринта ,но не беше чак толкова лошо.На мен даже ми хареса секциото  Crazy Но все пак исрено се надявам да со родя нормлно  Praynig Praynig Praynig

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!
АНИ, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ, ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО, ДА ВИ РАДВА МНОГО И СКОРО ДА СИ Я ПРИБЕРЕТЕ ВКЪЩИ!

# 47
  • Мнения: 20
хъни-бъни дунапренено матраче е същото това е на 3 части за да се сгъва по-лесно а калъфчето е с цип и може да извадиш дунапрена и да си го переш
а имаше и цели матрачета
лека вечер от мен  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 621
Здравейте момичета!  Simple Smile

anni 2002, мерси, че ни разказа за раждането. Ти си герой и бебка е герой! Браво на вас! Сега само да си расте, дебелее и да си я прибирате вкъщи! Господ ще ви закриля! Praynig

Дано и с Вяра всичко да не наред! Стискам палци! Peace

Контракции- аз имам много рядко.

Честити нови покупки на всички. И аз накупих вече някои неща , само се каня да ги снимам и само се мотая още... Thinking

А на всички останали априлски мами -пазете се, почивайте си и мързелувайте в снежните студени дни! Hug

# 49
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Честита рожба на Ани, нека малката адашка да расте силна и здрава.

Не съм писала отдавна, но съм добре. Намалих лекарствата за задържане, даже някои ги спрях. Ходя на тонове всяка седмица. Бебока е добре.

Аз, Ники и още нероденото бебче почваме ново начало самички.  Надявам се да имаме сили да се справим...

# 50
  • Мнения: 6 031
iveeeta   радва ме това че всичко с бебчо е добре  Hug

# 51
  • Мнения: 339
Ивета, радвам се, че се появи...Влизай по-често при нас! Трудно време за нов старт, но ти пожелавам много сили и попътен вятър!  Hug Успех!

# 52
  • Мнения: 1 710
Ивета, липсваше ми, радвам се, че сте добре. Страхотно е, че си намалила хапчетата, защото ти бяха наистина много. Пожелавам ти всичко да се нареди по най-прекрасния начин за вас! Praynig
Надявам се да се включваш по-често.

# 53
  • Мнения: 1
Ани, честито и тук! Пожелавам бързичко да взимате дъщеричката си в къщи, а докато чакате да се отдадеш на пазар за нея  bouquet
iveeeta сили ще имаш, синът ти и бебето ще са стимул..... Кураж!

# 54
  • Мнения: 1 986
Ани, трудно е било, но вече е зад гърба ви! Оттук-нататък само щастливи мигове ви очакват с малкото ви, нетърпеливо да види света съкровище! Hug
Иве, важното е, че се чувстваш добре! Наистина ще ти трябват много сили за ново начало в този момент, но ти показваш, че ги имаш, така че вярвам че ще успеете! Hug
Марги, нашият матрак е такъв и не сме имали никакви проблеми през трите години употреба! Не мирише, не е мръднал, а вярвай ми синът ми често използва леглото си за батут!
Аз си имам подготвителни контракции, но определено са по-малко от в началото!
От няколко дена обаче усещам много кофти пробождания и лека тъпа болка отдолу и се чудя дали и аз не си заформям някакво разкритие с тази немирна и натискаща се надолу бебелушка! Сигурно трябва да отскоча до лекарката ми, но така ми се иска да е чак на 17!
Коластра нямам, а и предния път нямах въобще до края, чак след раждането!
Аз съм ОК за среща на 17.02.  

# 55
  • Мнения: 5
Ивеета - радваме се че се появи и че всичко с бебчо е добре Hug. Разбира се че ще се справите. Всяко начало е трудно, но след това следва най-хубавото - да жънеш плодовете на положените усилия. Дечицата винаги ще ти дават сили с техните усмивки и детска глъч.
Прекарвай повече време с нас Wink.   
Кураж и успех thumbsup!!!
Гушкам те мила hug.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 906
Ивееета, даже неискам и да си представям какво ти е на главата! Неподходящ момент за ново начало, но стискам палци да е за добро.  Praynig
И аз нямам коластра, нито подготвителни контракции.
Ekcellent, пристигна ли ти количката? Всичко наред ли е с доставката? Глася се и аз да поръчвам от там.  Peace

# 57
  • Мнения: 75
Ивета и Ани дано всичко бъде наред с вас!  Hug Praynig

# 58
  • София
  • Мнения: 689
iveeeta   Hug
Радвам се, че се появи отново и сте добре с децата! Мисли, че всичко е за твое добро и така ще бъде. Ще се наредят нещата, мила. Много е неприятно това, което преживяваш но... сигурна съм, че ще се справиш. С толкова неща се пребори, това ли ще ти се опре!   Heart Eyes  Честно, не мога да разбера постъпката на мъжа ти в такъв момент!  #Cussing out
Много късмет в новото начало и дано това е по-добрия период в твоя живот!!!    bouquet

И аз имам вече коластра и то само от едната гърда. Обикновенно вечер докато спя се отделят по няколко капки, колкото да ме намокрят и да се събудя от неприятното усещане  Sad

# 59
  • Мнения: 38
Благодаря на вси4ки ви,мили4ки за прекрасните и мили думи! ве4е напазарувахме някои неща за Ивето Simple Smile
въобще не се притеснявайте за самото раждане!не се напрягайте от сега , с излишни притеснения!вси4ко ще си дойде на време и на място!
Звезди4ка,Ивет ще е кака само по месеци Simple Smile))с теглото,едва ли Simple Smile)но предполагам 4е с времето ще навакса Simple Smile
Ивееета,незнам какво то4но се е слу4ило,но ти си силна жена и ще се справиш съсъ сигурност!децата ще са ти най-голямата упора в живота!   Hug
А какво е станало с Вяраа?защо е в болница?
пазете се вси4ки !
прегръщам ви вси4ки,мили4ки!

Общи условия

Активация на акаунт