Бихте ли ползвали женската съблекалня, ако...

  • 32 283
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 990
ситуацияте не е хипотетично, просто искам мъжко мнение.
Имате дъщеря, , която ходи на спорт.Има мъжка и женска съблекалня.Ще влезнете ли в мъжката съблекалня с дъщеря си?ЗА да и помагате с преобличането.Ако да-до каква възраст, ако не-защо?
Благодарско, предварително...и-важно ми е-давайте мнения всякакви. Hug
Ако пък имате син-същото-вие ли ще се нагърбите с воденето и ще ползвате мъжката съблекалня  или ще пуснете момчето с баба си/майка си в женската съблекалня?
Определете някаква "разумна" възраст, до която бихте допуснали момиченце в мъжката и момченце в женската съблекалня. Thinking

# 1
  • Мнения: 197
Не, не бих водила момче в женска съблекалня, нито момиче - в мъжка, дори и да няма никого там освен нас... Отнася се за всяка възраст... Просто е въпрос на навик и изграждане на полова идентичност у детето  Peace
Изключение: когато на детето много му се пишка, а тоалетната на съответния пол е заета             ( другата свободна) бих се възползвала... Peace
Упс, сори, сега видях , че търсиш МЪЖКО мнение, но аз съм мъжко момиче, така че... Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 9 990
аааааааааа, не не и женско, не, ПОПРАВКА-приемам Всякакви мнения, но нарочно тук пускам, по-късно ще кажа защо...
Само ще намекна-ако сте мъж и имате син и искате той да ползва мъжката съблекалня, но детето ходи на тренировка водено от баба си?Нито едно момиченце не съм видяла да излиза от мъжката съблекалня, но масово момчетата са с баби и майки в женската.... Thinkingсигурно има обяснение гледката... Thinking

# 3
  • Мнения: 11
Е подобна тема  имаше за воденето на малките дечица до тоалетна. Дъщеря ми си я водя в мъжката, щото не искам разни лели да ме гледат накриво въпреки че помагам на детенце. А и  мъж в женски кенеф работа няма. Кой знае какво може да му направят. Ама вече за съблекалня става малко по-тегаво и си мисля че трябва да си има отделна за дечица до определена възраст да речем, такава в която още да не могат да се оправят сами...

# 4
  • Мнения: 9 990
Има.Но въпреки това жените не я ползват.
Тоалетна-да-в женската са с врати-на никой няма да накривиш ракетата.Влизаш-държиш дете-излизаш, не си вади никой нищо от гащите там.
Съблекалня-женска-жени от 3 до 63 години.И няколко 5-6-7-8 годишни момчета за разкош-това как ви се струва?
Пак казвам-момиченца от мъжката съблекалня да излизат  не съм видяла, но не съм и влизала вътре и все пак ме съмнява, че има, наистина, за толкова време все щях да видя ми се струва..Но момченца в женската са редовна гледка.
До каква възраст бихте счели за приемлива?
Или го считате за приемлива без оглед на възрастта?Ако е така-защо въобще има мъжка/женска съблекалня? Thinking
И затова питам тук-защото това дали не е само женски  трик?Та-мъже-вие как бихте процедирали?

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 12:16 от Jizzlobber

# 5
  • Мнения: 197
Ми не го смятам за нормално, горе - долу до две години мисля , че едно момченце може да се води в женска съблекалня, по - нагоре от 2, аз бих го смятала за рисковано  Laughing Laughing Laughing
Не че е голяма красота , де, но това е друга тема  Wink Става въпрос да не се възбужда въображението излишно, дори и това при по - малките деца да става на подсъзнателно ниво...
Лично мнение, никой да не се засяга, но съм против също така момченца над 3 годинки да спят с майка си, както и момиченца с татковците... Просто не виждам такава нужда, истина е , обаче, че е много по - често срещано е явлението - момченца водени от майките и бабите си, отколкото дъщери от татковците... Майките и бабите поголовно смятат синовете и внуците си за "малки момченца", докато случайно не открият в джоба на 11 - годишното си "момченце" презерватив  Laughing Laughing Laughing Но това е друга тема...Моля никой да не ме напада  Stop

# 6
  • Мнения: 1 047
На каква възраст съм бил не знам, но помня как ходех с майка си в женската баня.
Много хубаво ми беше. Дали тогава съм се увредил?

Смятам, че над 5 годишна възраст не бива да се месят половете там, където им се виждат половите разлики.

Наскоро в тоалетната в МОЛа мъж е заел позиция на писоара, а дъщеря му (видима възраст около 5г.) наднича да види какво точно прави той.
Реших да го изчакам, преди да ползвам писоар, макар, че имаше още няколко свободни.
Детето питаше баща си какво прави и искаше да види как и с какво го прави.
Бащата видимо се притесни от въпросите и бързо, бързо дигна ципа. Сигурно не го е изтръскал дори.

Ето отговор на въпроса на авторката:
.. Майките и бабите поголовно смятат синовете и внуците си за "малки момченца"...

Водя щерките си (8г. и 5г.) на плуване и ги оставям сами да се събличат, обличат и подготвят.
Къде чорапите мокри, къде потника паднал на земята, къде чехлите си забравили, но трябва да се учат.

# 7
  • Мнения: 9 990
Това не ми е отговор.
Аз попитах за разумен довод и разумна възраст за практикуване на гореописаното.
Не ми пука дали някой, зяпал увиснали цици се е увредил, а как биха се чувствали наблюдаваните увисналите цици.Да не ви звучи цинично-баш си е истина обаче.
Щото знам, че майките и бабите поголовно смятат синовете и внуците за бебета.Искаше ми се да ми се обясни защо така го смятат.От момчета.Може би аз нещо не разбирам. Thinking

# 8
  • Мнения: 0
Аз си мисля, че до 3-4 години може да ходи момиченце в мъжката, както и момче в женската. Все пак зависи каква е съблекалнята, колко е натоварена  и прочие . След тази възраст ми се струва че децата почват доста да са съпричастни към групите - мъже или жени.
А за тоалетната е съвсем друго.

# 9
  • Мнения: 2 448
И за колко големи деца става дума? Щом ходят на спорт, значи трябва да могат сами да се преобличат. Защо трябва някой да влиза с тях в коя да е съблекалня?
За тоалетната е ясно,защото става дума за малки деца, които не могат да пишкат сами, ама за ходене на спорт, много ясно, че е абсурд да влизат момчета в женска съблекалня или бабата в мъжката с момченцето.

# 10
  • Мнения: 9 990
За деца от 5 години нагоре става въпрос. Thinking

# 11
  • Мнения: 2 448
За деца от 5 години нагоре става въпрос. Thinking

Абсурд! Аз бих направила проблем, ако ползвам такава съблекалня и някоя си позволява да води дете момче вътре.Ще повдигна въпроса пред хората, които се грижат за реда във въпросното учреждение. Това, че тя не се интересува от възпитанието на детето си, не означава, че аз няма да се грижа за правото си на ползване на съответното място, което е определено за жени.

# 12
  • Мнения: 801
Аз водя детето на сауна, там няма мъжко-женско, всичко е общо, дори банята. На басейна лятото също, но на никой не му пука.

# 13
  • Мнения: 1 047
Аз водя детето на сауна, там няма мъжко-женско, всичко е общо, дори банята. На басейна лятото също, но на никой не му пука.
Сауната не е ли противопоказна за деца?

Всичко е общо, ама натюр ли е?

# 14
  • Мнения: 9 990
За деца от 5 години нагоре става въпрос. Thinking

Абсурд! Аз бих направила проблем, ако ползвам такава съблекалня и някоя си позволява да води дете момче вътре.Ще повдигна въпроса пред хората, които се грижат за реда във въпросното учреждение. Това, че тя не се интересува от възпитанието на детето си, не означава, че аз няма да се грижа за правото си на ползване на съответното място, което е определено за жени.

Ами....ок....ама тя не е Единствена тази Някоя.Много са.По времето, по което аз съм там броя поне 3-4 момчета... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт