Бихте ли ползвали женската съблекалня, ако...

  • 32 284
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 761
Аз си задавам въпроса, не е ли  възможно "момченцата" нарочно да се правят на бебета,за да ги вкарат в женската съблекалня, та да киризят на воля?И какви са тези отговори "гледай си работата ,ще го водя където си искам"'?Това е обществено място,не може да безпокоиш останалите ей така,при условие,че те си плащат.

Аз бих написала жалба до управата на басейна, с обяснение защо няма да ползвам техните услуги повече.

За съжаление, това едва ли би притеснило ни най-малко някоя безцеремонна майка или баба.

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Краси...истината е, че децата могат сами, така е.Обаче наблюдавам тотално изкривяване в посока към момчетата.Страшна гледка е-дори навън във фоайето момчето сяда на стола и си вдига краката-баба му му забърсва стъпалата, дето са с по-голям номер от моя, обува му чорапи и маратонки и завързва. Rolling EyesНе е удобно да снимам, за да постна, не е редно, но го има.

и аз го правя. Не ме е срам, макар да знам, че правя мечешка услуга на детето си. Но нямам нерви  Crazy в последно време... И не, че щерката е по-оправна. Просто по-малкия си е такъв до живот.
Но снощи след тренировка каза, че много бързо се е преоблякъл сам и бе горд от това. А аз бях дваж пъти по-горда.

Иначе и аз имам разните му там притеснения... Те са по повод посещението на малчо (8г.) в мъжката тоалетна. Имам чувството, че минават часове докато излезе от там...  ooooh!
Но няма как да ходи в женската, нито аз да отида с него в мъжката.

П.П: преди 3-4м. водих дребчо с мен на женска баня (онези едновремешните, дето са с басейн за киснене...). Мисля, че му беше за последно. Притеснително ми беше... Но така, се случи. Нямаше мъж с нас, за да го заведе в мъжката баня.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 260
Не разбирам какъв е смисъла на тази тема. Вярно е ,че това ,което описвате не е правилно ,но какво можем да направим ние ? Може ли някой да затвори подобни мероприятия......едва ли.... Не обиждам авторката ,но според мене трябва да се обърне към собственика на залата да вземе мерки няма смисъл да го обсъждаме ,като не можем да помогнем по някакъв начин.

# 63
  • Мнения: 9 990
Хаха,Авторката не се обижда току-тъй.Първо.И второ-обърнала се е към когото трябва.Прави се одит на съблекалните и след 3 дена бабите са пак там.По--нахални са просто. Crazy

# 64
  • Мнения: 3 784
Напротив, чета внимателно. Пишеш, че ти не се събличаш в съблекалните. Какво правиш тогава вътре? #Crazy Нали за това се казва съблекалня.

Детето трябва да се предаде на треньор.За да стигна до треньора минавам през съблекалнята.И да-седя си и си чакам детето ми да се преоблече спокойно, след което го предавам на треньора.И си наблюдавам през това време как някои се гърчат под хавлиите и не могат да се забършат като хората, а други се мандахерцат по цици и ги люшкат пред малюуганите.

На въпроса ти-има Детска съблекалня.Когато Има такава, след като детето не умее само-ще го преоблечеш там.Истината е, че ни едно момиченце не съм видяла да влиза в мъжката съблекалня.Например, ако съпругът ми преди време, миналата година т.е. беше това време-водеше дъщеря ми-той влизаше с нея в детската съблекалня, ако се наложи помощ.Сега , ако я води той, ще я остави сама в женската да се оправи и ще я чака от другата страна , при басейна, за да я заведе до треньора.Капиш?Така е и Редно. Grinning

Jizzlober, разбирам гледната ти точка. Обаче. И аз като теб, в съблекалнята на спортния ми клуб, се преобличам под хавлия или поприкрита зад врата на шкафче, дори и само една жена да има. (Не обичам да ме гледат гола хора, с които не правя секс.)  Има жени, които спокойно си бродят по натурални прелести. Та все си мисля, че жена, която не се притеснява от присъствието на още десет, надали ще се притеснява от присъствието на момченце под 5-6г.

# 65
  • Мнения: 9 990
E, ти може и да не се притесняваш.Аз съм присъствала на случаи, при които жени Се притесняват.Хората са различни.А и тук не иде реч точно за Притеснението на някоя баба.Аз не се преобличам в съблекалнята, нещо не си прочела добре, камо ли пък под хавлия.Влизам облечена, забележи  Mr. Green/ от време на време да закача якето на дъщеря ми в гардероба, защото тя не достига закачалката.И тъй като не съм заета да си крия задника/това е съблекалня за бога/, та наблюдавам сценки от този сорт, а често и препирни.Момченца минават и над 5-6 годинки също така май писах, не иде реч за бебета.Като цяло, виждам момчета колкото дъщеря ми, а тя е втори клас.Интересното е, че в училище единствено тя се преоблича за час по физическо и се налага да и гледат момчетата бельото, едно и се подиграва даже.Та-на тази възраст очевидно започват да се случват разни неща.Щом на момиченце по гащи му се заглеждат, какво остава на леля по без гащи.Мне, не държа на отговор. Crazy

# 66
  • Мнения: 3 784
Аз не се преобличам в съблекалнята, нещо не си прочела добре, камо ли пък под хавлия.
Явно ме е подвело това:


Аз гледам да се облека възможно най-бързо и често дори го правя под кърпата, макар само в обкръжение на жени.

E, ти може и да не се притесняваш.

Аз СЕ. Включително и от жени. Затова

се преобличам под хавлия или поприкрита зад врата на шкафче, дори и само една жена да има.
Затова си мисля, че разхождащите прелести пред пълна стая жени може би няма да се смущават от малки момченца.

Като цяло, виждам момчета колкото дъщеря ми, а тя е втори клас.

Тези не са малки. Определено е проблем.

# 67
  • Мнения: 674
E, ти може и да не се притесняваш.Аз съм присъствала на случаи, при които жени Се притесняват.Хората са различни.А и тук не иде реч точно за Притеснението на някоя баба.Аз не се преобличам в съблекалнята, нещо не си прочела добре, камо ли пък под хавлия.Влизам облечена, забележи  Mr. Green/ от време на време да закача якето на дъщеря ми в гардероба, защото тя не достига закачалката.И тъй като не съм заета да си крия задника/това е съблекалня за бога/, та наблюдавам сценки от този сорт, а често и препирни.Момченца минават и над 5-6 годинки също така май писах, не иде реч за бебета.Като цяло, виждам момчета колкото дъщеря ми, а тя е втори клас.Интересното е, че в училище единствено тя се преоблича за час по физическо и се налага да и гледат момчетата бельото, едно и се подиграва даже.Та-на тази възраст очевидно започват да се случват разни неща.Щом на момиченце по гащи му се заглеждат, какво остава на леля по без гащи.Мне, не държа на отговор. Crazy
Да момченцата определено се оглеждат с интерес.

# 68
  • Мнения: 3
Амбицирахме се с една приятелка да слабеем и ни предписаха диета с много сауна и плуване.
Избрахме си един хубав хотел със СПА комплекс близо до работа и почнахме да тренираме и отпочиваме - наистина нищо не отнема така напрежението и стреса и умората от тежкият забързан ден както водата. Дотук всичко супер.
Ходехме след 5 и имаше не много хора а и  СПА-то е доста голямо и добре устроено.
На три пъти обаче след сауната и басейна с моята приятелка бяхме леко казано учудени.
Първия път една дама вкара внучето си след басейн в женската съблекалня а то беше на видима възраст 7-8 годинки и въпреки че жената наистина се стараеше да бъде максимално бърза на детето си му беше интересно да поогледа голите лелички. Това както и да е мина и замина.
Но на два пъти се засичаме с една майка и едно момченце което сигурно е вече в 4 клас и тя без скрупули си го вкарва в женската баня.
Първия път съблекалнята и банята бяха пълни /има 5 душа/ но тя стоя на входа на банята гледаха най-спокойно как се къпят жените и най невъзмотимо изчакаха да се освободи душ и да влязат. Като при това можеха да изчакат съвсем спокойно на пейките отвън. После го къпа най-спокойно малкият си оглеждаше и жените се обръщаха и притесняваха но на майката ни най-малко не и пукаше. Но и този случай мина и замина ние излязохме набързо облякохме се и заминахме.
Но миналата сряда просто се вбесихме с моята приятелка.
Същата дама отново вкара тинейджърът в женската съблекалня каза му да седне на пейката и тя започна да си говори по телефона. Малкото си седна спокойно и се зазяпа в леличките и каките. И така доста дълго. Ние вече бяхме за набързо под душа и майката и детето влязоха и там и защото се къпеха до мен хлапето го наблюдавах как оглежда с видим интерес. Приятелката ми която е дива юристка веднага заби майката и малкия - Какво гледаш мойто момче за теб мъжка съблекалня няма ли какво те води майкати постоянно тук???
Веднага последва невъзпитан отговор - Я си гледайте работата той е още бебе и ще го къпя където си искам като не Ви отърва идете Вие в мъжката съблекалня... Shocked Shocked Shocked
Направо останахме без думи отвърнахме и но нямаше и смисъл да влизаме в излишни диалози и да си разваляме настроението.
После в колата си поговорихме с приятелката ми и даже се смяхме на глупоста на тази майка.
Аз мисля че не е въобще редно деца в училищна възраст да влизат в съблекалня на противоположен пол - зле е и за децата и не е възпитателно. Не е въпроса че ще ме види мен или други ползващи съблекалнята  голи едно дете няма да смути никой но сега децата съзряват много рано и с това може родителите да им насадят много сериозни поведенчески проблеми...
Това е моето мнение съдете ме ако искате. Stop

Аз съм мъж и си спомням като малък, че също съм бил воден от баба ми на женска баня.Бил съм на около 6 г. за последно, но много добре си спомням гледките на голи женски тела.Тогава не осъзнавах какво означават те -но впоследствие когато пораснах и си припомнях -даже съм се възбуждал от визуалните ми спомени! Супер кеф! Искам пак да съм малко момченце на 6 г. И с този акъл!

# 69
  • Мнения: 3
ситуацияте не е хипотетично, просто искам мъжко мнение.
Имате дъщеря, , която ходи на спорт.Има мъжка и женска съблекалня.Ще влезнете ли в мъжката съблекалня с дъщеря си?ЗА да и помагате с преобличането.Ако да-до каква възраст, ако не-защо?
Благодарско, предварително...и-важно ми е-давайте мнения всякакви. Hug
Ако пък имате син-същото-вие ли ще се нагърбите с воденето и ще ползвате мъжката съблекалня  или ще пуснете момчето с баба си/майка си в женската съблекалня?
Определете някаква "разумна" възраст, до която бихте допуснали момиченце в мъжката и момченце в женската съблекалня. Thinking

Аз имам син и никога майка му не го е вкарвала в женска съблекалня или баня. Когато се налага той влиза с мен в мъжката съблекалня и там се пропбличаме двамата. Когато ползва баня след басеин също влиза с мен в мъжката баня. Там кабинки няма, и от жена си знам, че и в женската няма. Не смятам че едно момче трябва да се къпе в женската баня. Дори да е придружен само от баба си или от майка си би трябвало да се къпе в мъжката. Моя син вече се къпе сам и няма проблеми с това. Той знае разликата между половете, защото е детската градина са се показвали, а и аз съм му обяснил това онова. Но не смятам че му е време вече да гледа голи зрели жени, а и за жените си е притеснително. Докато е напълно естесвено да се къпе или проблича с хора от същия пол- и деца и възрастни.


А защо си мислите, че няма случаи на момиченца в мъжката баня?Аз лично съм бил свидетел на това.Не,че ме е притеснило,но ме учуди -беше едно много ококорено момиченце на около 5-6 г. и определено заглеждаше чичковците в атрибутите им! А баща й си се къпеше невъзмутимо с нея!

# 70
  • София
  • Мнения: 38 431
Последно, лятото бяхме на басейн. Синът ми е на 4, така че се налага аз да го обличам. Стараех се да е навън или да влезем в кабинка.

Дъщеря ми се облича сама май от първи клас. Ходи на спортни занимания наблизо, в съблекалнята са само момичета. На едно място бяха смесени с батковци, но те се обличаха след тях.

Общи условия

Активация на акаунт