Бихте ли ползвали женската съблекалня, ако...

  • 32 298
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 761
Аз имам син на 5 години.
Дори и не съм си помисляла да го водя в женски съблекални,камо ли под душове,където се къпят и други жени.
За мен си е дете,но за останалите жени си е просто момче,сега на 5, един ден на 15....

Там,където ходим семейно на плуване мъжа ми влиза с детето в съблекалня за родител и дете.Има татковци с дъщерите си и майки със синовете си.Но никой от възрастните не е гол.


Моето дете не знам дали и доколко ще оглежда голи тела на непознати,нас ни е виждал голи,когато се къпем у дома.
Но все пак басейна или сауната не са мои лични, а са обществено място, което се ползва и от други хора и аз съм длъжна да се съобразя с тях.

Ако няма прилични условия да си съблека детето просто няма да го заведа.

Басейна, в който ходим,има общи душове,където всички са с бански и е забранено да се бръснеш.

Намирам за много невъзпитано да водиш момченце,което може да се облича и къпе само в женска съблекалня.

П.С.Сам не бих пуснала сина си в съблекалнята на мъжете,понеже не знам кой педофил или обратен дебне там.Ходи с баща си винаги.Ако няма познат татко, с когото да отиде няма да влезе.
Имало е случаи,когато аз влизам с нечия щерка в дамската съблекалня с уговорката да й помогна,ако се налага, както и сина ми да отиде в мъжката с познат татко с друго момченце.
А и в крайна сметка,мъжете от "невръстна" възраст трябва да се научат да са самостоятелни, не баба,мама,леля,кака да търчи след тях.Дори да не се справят перфектно с преобличането,къпането,подсушаването,все един ден ще се научат,ако бъдат оставени да се оправят сами.

# 46
  • Мнения: 241
Нямам идея, според мъжа ми няма да вкара дъщеря ни на 5 години в мъжката съблекалня. Щял да я съблече/облече в коридора. Това продължава да ми се струва абсурдно.
Ми няма да я вкара в мъжката съблекалня, нали си спомня, какво се е въртяло в неговата глава на 6 години... ами ако при момиченцата е същото, а? Wink
Абсурдното, в случая е, че ти нямаш представа, какво още се върти в главата на 5-6 годишните момченца. Twisted Evil

# 47
  • София
  • Мнения: 6 802
Нямам идея, според мъжа ми няма да вкара дъщеря ни на 5 години в мъжката съблекалня. Щял да я съблече/облече в коридора. Това продължава да ми се струва абсурдно.
Ми няма да я вкара в мъжката съблекалня, нали си спомня, какво се е въртяло в неговата глава на 6 години... ами ако при момиченцата е същото, а? Wink
Абсурдното, в случая е, че ти нямаш представа, какво още се върти в главата на 5-6 годишните момченца. Twisted Evil
Е, то аз май нямам идея какво се върти в главите на 50-годишните момченца, какво да говорим за 5.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Така де, и двете ми деца са ни виждали голи, дори това лято. Преобличаме се, къпем се двуполово - не редовно, но се случва. Не им прави впечатление, ама никак. Та детето няма да се развълнува в другополова съблекалня. Не знам обаче дали няма някой педофил "да погледне с други очи" и да си намери лобното място там нейде. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 9 990
Една година след темата същото продължава.При наличие на обща детска съблекалня баби и майки масово вкарват момчетата си в женската съблекалня.Бащи, вразумете си женорята, че не е нормално това.Един баща онзи ден помогна на дъщеря си за шапката в коридорчето между съблекалните, но не я натика при мъжете.После всеки излезна през неговата съблекалня и се срещнаха на басейна.Що и жените не опитат така? Flutter
А иначе и моите деца са ни виждали голи.Темата не е за голотата сама по себе си и срама от нея. NaughtyКлеми, децата ти не се вълнуват от твоята голота.Много ще е лошо, ако не се вълнуват Принципно от голотата, не твоята, а на всеки един кандидат за партньор след време или от момичетата/момчетата от компанията, повреда е това сериозна... GrinningСекса движи света. Mr. Green Peace

# 49
  • Мнения: 674
Нямам идея, според мъжа ми няма да вкара дъщеря ни на 5 години в мъжката съблекалня. Щял да я съблече/облече в коридора. Това продължава да ми се струва абсурдно.
Ми няма да я вкара в мъжката съблекалня, нали си спомня, какво се е въртяло в неговата глава на 6 години... ами ако при момиченцата е същото, а? Wink
Абсурдното, в случая е, че ти нямаш представа, какво още се върти в главата на 5-6 годишните момченца. Twisted Evil
Е, то аз май нямам идея какво се върти в главите на 50-годишните момченца, какво да говорим за 5.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Така де, и двете ми деца са ни виждали голи, дори това лято. Преобличаме се, къпем се двуполово - не редовно, но се случва. Не им прави впечатление, ама никак. Та детето няма да се развълнува в другополова съблекалня. Не знам обаче дали няма някой педофил "да погледне с други очи" и да си намери лобното място там нейде. Mr. Green
Ами да Ви кажа може би децата голотата на близките хора по  не ги вълнува но това момченце на 10 - на годинки което майката вкарва редовно в нашата съблекалня си гледа и оглежда точно като мъж с интерес...
Даже приятелката ми има по-голям бюст и каза че е забелязала че хлапето има и предпочитания вече към по- едри гърди и май ще кара майка си още по-често да ходят на басейн... Grinning
Сега сериозно вече - наистина бащи контролирайте жените си с тези вкарвания на момченцата в женските съблекални за да не си навлекат децата сериозни здравословни и поведенчески проблеми за в бъдеще. Peace

# 50
  • Мнения: 241
Е, то аз май нямам идея какво се върти в главите на 50-годишните момченца, какво да говорим за 5.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В първи клас, момчетата се срещнахме за пръв път с Плейбой (донесен от корабчийски син), и интереса беше доста гузен, ама щом смяташ момченцата около тази възраст за неориентирани, твоя си работа. Продължавай да задоволяваш любопитството им на живо... Sunglasses

# 51
  • София
  • Мнения: 6 802
Е, то аз май нямам идея какво се върти в главите на 50-годишните момченца, какво да говорим за 5.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В първи клас, момчетата се срещнахме за пръв път с Плейбой (донесен от корабчийски син), и интереса беше доста гузен, ама щом смяташ момченцата около тази възраст за неориентирани, твоя си работа. Продължавай да задоволяваш любопитството им на живо... Sunglasses
Хич даже. Аз гола не се разхождам по мъжките/момчешките съблекални. Нито си вкарвам децата в такива. Пиша най-хипотетично.  Laughing

# 52
  • Мнения: 9 990
ситуацияте не е хипотетична, просто искам мъжко мнение.
...
Да се самоцитирам тогава... Laughing

# 53
  • Мнения: X
За да спортува едно дете поне малко адекватно,то трябва да е на и над 4-годишно.
А на тази възраст вече е напълно способно да се съблече и да си облече банския съвсем само.
Дори и да мине под душа самО....едва ли се очаква след басейн да се къпе основно.
Така че,нито момиченца над 3-4 годинки имат работа в мъжки съблекални, нито момченца в женски.
А че има откачени майки и баби,дето смятат 10+ годишните си  деца още за бебета,спор няма.   Laughing

А иначе нямам идея какво се върти в главите на 5-6 годишните момченца (не съм питала моите   Mr. Green  ),но редовно съм виждала деца как се побутват,втренчват  и хихикат ,виждайки кака с деколте до пъпа и разлети гърди извън него....Та явно им прави впечатление....

# 54
  • Мнения: 9 990
Краси...истината е, че децата могат сами, така е.Обаче наблюдавам тотално изкривяване в посока към момчетата.Страшна гледка е-дори навън във фоайето момчето сяда на стола и си вдига краката-баба му му забърсва стъпалата, дето са с по-голям номер от моя, обува му чорапи и маратонки и завързва. Rolling EyesНе е удобно да снимам, за да постна, не е редно, но го има.
Съблекалните са обаче с гардероби като за големи-децата не стигат рафта, и якето не могат да си закачат.Да речем, че има справяне и с тази ситуация-да помоли някой.Моето голямото не достига закачалката за хавлията да си закачи и да си я вземе.А е на 9.Но е момиче и е дребна, момчетата си имат ръста. ThinkingДруг метод за справяне е-слага си дрехите в раницата и раницата пъха в гардероба долу.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Една година след темата същото продължава.При наличие на обща детска съблекалня баби и майки масово вкарват момчетата си в женската съблекалня...
А няма ли някой разпоредител или друг служител от басейна, който да въведе ред?
Това, което правят тези жени е абсурдно.

# 56
  • Мнения: 9 990
Постоянен Пъдар-няма.Правят се забележки иначе, да.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Честно не мога да си представя ка тези баби/майки без притеснение се събличат пред 10 годишни момчета. Дори и да не се впечатляват от това, че притесняват останалите посетителки. Не че моите деца не са ме виждали гола или се крия фанатично когато се преобличам, но и не съм тръгнала да се развявам по ц..и и д..е, нито пък баща им. Rolling Eyes
Ако посещавам басейна само за удоволствие, ще сменя базата щом има такива изцепки.

# 58
  • Мнения: 674
Честно не мога да си представя ка тези баби/майки без притеснение се събличат пред 10 годишни момчета. Дори и да не се впечатляват от това, че притесняват останалите посетителки. Не че моите деца не са ме виждали гола или се крия фанатично когато се преобличам, но и не съм тръгнала да се развявам по ц..и и д..е, нито пък баща им. Rolling Eyes
Ако посещавам басейна само за удоволствие, ще сменя базата щом има такива изцепки.
Въобще не им и пука на майките и бабите вкарват си ги в женската съблекалня най- безпардонно.
И наистина смущават останалите ползватели.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Това, че смущават останалите е повече от ясно. Чудя им се на акъла, не се смущават самите те? А и младежите не се ли чувстват неудобно в подобна компания? Че на 10 години, може и ерекция да получи, трябва ли да е пред погледа на всички?

Общи условия

Активация на акаунт