Аранжиране на маса ...

  • 258 982
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 909
За салфетките ,харесват ми много тези което са от плат....но използвам хартиени....много по лесно е с тях ...може би  Peace
ето още няколко идейки....
това което държи салфетката на руло е направено от цветна хартия...

други идейки ....
според мен...така могат да станат и хартиените салфетки които са по дебели...ще пробвам и ще докладвам.... Wink



Предлагам ви да караме подред украсите ,по празници....нека първо да даваме идеи за Свети Валентин и Трифон Зарезан  Peace


...малки детайли като тези могат да променят изцяло обикновенната маса....

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 12:18 от merydit

# 31
  • Мнения: 3 499
Съгласна съм с Меридит! По- добре ще е да слагаме украси за празниците, които предстоят... Сега за Свети Валентин, след като мине... за Великден и т.н.

# 32
  • Мнения: 909
Форма на сърце от лозови клонки,които могат да се залепят с лепило...не е задължително да се боядисват в червено,но който има време може и това да направи....

..а розичката може да е естественна,според мен ще стои по красиво....

Това би могло да се използва на трапезата за Трифон зарезан

На следващата снимка ,ми хареса идеята за листо под всяка купичка....но тъй като сега е само сняг навън и няма листа никъде  Grinning newsm78...може да станат пак от цветна хартия... Thinking

елементи за декорация...

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ооо, прекрасна тема. Включвам се с удоволствие, защото украсената маса за мен е закон у дома. Винаги го правя с огромно удоволствие. Ще следя темата с интерес и когато имам някаква идея ще споделям.  Hug

# 34
  • Мнения: 774
Много харесвам орхидеи...:

# 35
# 36
  • Мнения: 6 491
Чудесна тема и много хубави идеи.А вашите предпочитания какви са,аз лично харесвам по-семплите и изчистени украси.Най често за Коледа се получава голям кич-червено ,червено ,свещи,шишарки....

# 37
  • Мнения: 909
cafelate ,да ти кажа аз всякакъв вид украси харесвам  Wink....много семпли ...и по кичозни...но разбирасе  и елегантни  Peace Така си мисля ,че всеки повод си е с украсата ,къде по натруфена ,къде по семпла... Grinning

# 38
  • Мнения: 6 491
Идеи за Валентинска закуска                                                                                                                                                                                               

# 39
  • Мнения: 2 803
Хубава тема. Peace

# 40
  • Мнения: 59
Тази украса силно ме впечатли...даже вече имам идея ,как да заместя тези цветни подложки  Peace Ще използвам цветна хартия и мисля ,че ще се получи същия ефект,но за сметка на това ще спестя някой друг лев  Wink


Прекрасна идея!

# 41
  • Мнения: 59
Ух,че красиво е тук!  Hug
И аз ще ви следя  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!  Peace

И аз, и аз..............

# 42
  • Мнения: 197








Страхотна тема  Hug

# 43
  • Мнения: 8
Много е красиво и уютно тук.  Grinning С удоволствие ще си крада идеи за всички празници и поводи. Пожелавам на всички много настроение и вдъхновение дори и за всекидневната трапеза.  Hug
От мен едно предложение за Деня на влюбените...

# 44
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Страхотни снимки сте показали newsm09

Общи условия

Активация на акаунт