Аранжиране на маса ...

  • 259 013
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 774
Ивира, много красиви възстановки! Всичките до една ми харесаха, но балетната маса ми скри шапката! Страшна фантазия имаш! Децата сигурно са били очаровани! Много ми хареса и божура в купичката, и другите божури в чашите за вино!   bouquet
Меридит, много интересно изглежда тази бутилка!
kami_bonbona, добре дошла! Много красива украса за Великден си направила, а масата ти за Свети Валентин е много нежна!
Дина, тази маса е перфектна! Вчера час по час наминавах да я разглеждам - невероятна е!!!  newsm20 При мен всъщност има повече едноцветни салфетки, принтираните са с ужасни десени. На тази маса всъщност общо има 4-ри трислойни салфетки.  Laughing
mama1+2, много красива и изобилна, и вкусна маса за абитуриената си направила! Да ти е жив и здрав! Успешен професионален път му пожелавам! Шнурчетата ги направих, като разделих една трислойна салфетка на три части. После тази част усуках като фитилче и с него увих приборите, като започвам между тях, за да захване, и завършвам пак по същия начин. Свещниците: ползвам малки бурканчета от детска храна - от най-малките, ниските. Нарязвам сламките с височина мааалко над височината на бурканчето. Залепвам сламките за бурканчето една до друга и най-накрая облепвам с тиксо. Ако твоето лепило е хубаво и успее да залепи сламките за стъклото - ще стои по-хубаво. Аз използвах и тиксо, защото лепилото, което имам е за хартия. Но да ти кажа, когато запалиш свещичките вътре, тиксото хич не личи. bowuu
Близнаците, много красива златно-слънчогледова маса!  Flutter
Леля Ог, липсваш! Hug

За да не съм с празни ръце, една разновидност на шаренийката, в стил : "Открийте 10-те разлики!"  Laughing. Довърших свещниците, вече в три цвята, а чаените свещички са сложени в...капачки от шишета за сок – паснаха идеално.  Crazy Това в купичките са... доматчета.  Laughing

# 721
  • Мнения: 320
Здравейте момичета   Hug Hug Hug
Благодаря ви за милите думи  bouquet
Вие отново сте сътворили прекрасни неща, много сте идейни   bouquet
yagodka, твойта масичка е много свежарска, а пък свещниците от сламка са супер, браво как си се сетила, ще пробвам и аз някой път  Peace
Ivira, bliznacite2004 и вашите са чудесни  Peace
Dina767, охлювената маса е просто страхотна  Peace

Откъде се оборудвате с такива интересни неща подходящи за аранжиране на масички незнам,  винаги използвате нещо ново, просто ви се чудя  newsm78 я кажете тайната  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 569
Привет отново момичета!
мама1+2, Алекс, Ягодка, Близнаците- благодаря много!  bouquet
мама1+2- както и преди и  масата за абитуриента ти е разкош... толкова труд и любов, изобилна , разнообразна, радост за окото и за стомаха- сигурна съм! Да вие жив и здрав младежа, да ви прави горди и най-вече спокойни!  bouquet
Ягодка свещниците наистина са страхотни- още веднъж!Запалени са много нежни!Коя диета правиш ти?
Близнаците- отново много интересни и красиви чинийки и подложки със златисти  мотиви...много е хубава масата! Имам едни салфетки в черно и златисто, с почти същите детайли , които ще бъдат перфектни за твоята маса... аз пък нямам с какво да ги комбинирам засега Wink

Аз за вечеря спретнах много набързо ето тази маса . Наистина този път стана много бързо и без много умуване и нагласяне... де да беше всеки път така Crazy Може би защото все пак е донякъде повторение на "тюркоазената" маса ... "с гостите от банята" Grinning А и защото използвах същата основа от масата с охлювите...подложките и тюла имам предвид:
Стъклените висулки , които висят на чашите(за разкош Mr. Green) са "заети" от полилея PartyА стъклената купа по средата е подарък на малкия с 2 малки рибки , които преместихме в по- голяма ... Hug




Всички снимки:
http://picasaweb.google.com/108616958419970965535/StuklenoTiurko … 76330971133785602

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 19:16 от Dina767

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте и уау, вие сте невероятно изобретателни  bouquet. На един дъх прочетох темата и нямам търпение да приложа някои от взаимстваните от вас идеи  Grinning
Ще продължа да ви следя с голям интерес.

# 724

Общи условия

Активация на акаунт