Аранжиране на маса ...

  • 259 068
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!

Пепика, радвам се, че сме помогнали! Ама няма ли да видим резултатите и ние?
galaUSA, ще чакам с нетърпение да видя какво си намислила!

alex_og97, много добре си се справила с масата! Чак и саксийката си опаковала, браво на теб! Видях, че си успяла да направиш и подложките за свещичките, които аз все още не успявам да направя като хората, но не спирам да се упражнявам! Помпончето също се е получило много красиво! Като цяло много светла и свежа маса си направила! Продължавай в същия дух!

bliznacite2004, радвам се, че вече всичко е отминало, желая ви много здраве! И при нас беше така, много непиятен период с болни и болници, но се надявам, че вече идват по-весели дни и ще правим мнооого маси!
Тази със жабките е страхотна, весела, закачлива и много сладурска! Зелената жабка свещичка ли е!!!??? Сините метличинки също са много красиви и всичко много добре се връзва като цветове!

От мен една маса със сладкиши, колкото да не съм само с коментари  Embarassed



Успешна седмица на всички!

П.С. Ягодка, не мога да откъсна очи от синята маса!

# 706
  • Мнения: 774
Ихааа, аз си мислех, че сте си почивали, а вие - я, какви красиви маси сте спретнали! Радвам се, че ви е харесала синьо-кафявата и ягодовата ми маса! Благодаря за комплиментите!   bouquet  bouquet  bouquet

Алекс, много красива маса си направила! Харесват ми понпоните, как си сгънала салфетките!, много красиво си обвила и саксийката с цветенцето! Личи си, че много си се старала!   bouquet
Близнаците, радвам се, че отново си на линия! Съжалявам за случилите ви се неща! Надявам се, че съпругът ти вече е добре! Много сладуреста е жабешката ти масичка! Heart Eyes
Дина, липсваш!  Hug
Леля Ог, на северозападния плаж съм, идвай заедно със сладкишите и красавицата от аватара ти!  Laughing Hug Много вкусна и красива маса в индийско  Laughing лилаво! Много красиви са салфетките, за сладкишите да не говорим - ти нямаш милост към уж диетуващите! Crossing Arms Ау, и черешки... И аз благодаря за схемата за понпоните!   bouquet
Пепика, да не забравиш да снимаш, като направиш божурената маса! Hug
Гала, хайде показвай, де! Чакам с нетърпение да видя какво си сътворила!   bouquet

Ние бяхме на разходка по полянките вчера и аз брах цветя като невидяла(защо ли!?) , та затова сега от мен една шаренийка  с каквото намерих вкъщи Laughing:



Легенда:

Цикламеният и жълтозеленият цвещник са направени от малки бурканчета от бебешка храна и ... сламки  Laughing. Тази вечер, като се стъмни, ще ги снимам светещи, че масата беше за обяд и нямаше да се видят как хубаво светят.

# 707
  • Мнения: 569
 Мили момичета Hug Минавам да ви поздравя за поредните невероятни творения и да ви кажа , че сте уникални! всички до една!
 Прекрасни маси , които ще коментирам подробно , защото това за мен е истинско удоволствие, но не сега... при първа възможност!
Близнаците Hug радвам се , че всичко е отминало и за съжаление имах предчувствие , че нещо се случва, защото не е в твои стил да изчезнеш така Heart EyesНацелувай малките сладури и се пазете!

Аз ще си призная без бой , че нямам основателна причина да не аранжорствам последните дни... освен , че много съм се запалила по пустата диета и голям инат ме хванал Mr. GreenГоляма борба пада ooooh!

Освен това имам около 4 -5 идеи за аранжировки , но за всяка ми липсва по нещо...

И не на последно място много съм задълбала в една тема - за изчезналия Веско и не мога да спра да следя, чета, мисля... абе не мога и да спя... Cry  Praynig Praynig Praynig
Обещавам съвсем скоро да се реванширам! не бързайте с черните точки Blush

# 708
  • Мнения: 774
И не на последно място много съм задълбала в една тема - за изчезналия Веско и не мога да спра да следя, чета, мисля... абе не мога и да спя... Cry  Praynig Praynig Praynig

Дано намерят детенцето живо и здраво! Praynig Praynig Praynig


Ето и обещаната снимка на свещниците от сламки:

# 709
  • Мнения: 143
Привет!   bouquet

Досега ви следях с едно око, но нямах време нито да коментирам, нито да качвам снимки.  Сега ще наваксвам!

yagodka, свещниците са страхотни! И цялата маса с полски цветя. Много ми хареса вазата, в която си ги сложила, пасва на цветята идеално.
След романтичната маса със свещи, тараторът няма да е вече същият.
А ягодовата ти маса ме грабна от пръв поглед - аз съм си запалена и по червеното, и по ягодите.

Dina767, поздравления за самообладанието - хем да не ядеш, хем да не аранжираш е наистина голямо лишение!  Laughing
"Поправената" синя маса се е получала наистина завършена и много красива. Въпреки че това синьо е доста ярко, си го съчетала много умело с нежното лилаво и с цветчетата. Черно-сиво-розовата също е хубава, много стилна и най-готиното е, че си използвала подръчни средства, а въобще не личи.

Леля Ог, тази сладкишна маса е голям "бонбон" и ще те глобяваме за разваляне на диети.
Хареса ми и втората ирисова маса, но тази с понпоните-салфитки направо ме размаза.  #Crazy Хареса ми и, че си използвала обърната чаша за свещник - ще си открадан идеята ти.   Laughing

bliznacite2004, "най-обичам луди, луди жаби..." на маса - супер е!

alex_og97, страхотно представяне - цветовете са много умело съчетани и си изпипала всички детайли.   Peace

merydit, масата ти за три минути е много весела и чудесно си съчетала всички детайли в нея. Идеите ти за опаковане на бутилките е много интересна. Аз обаче много държа да знам, какво пия и се виждам как ще беля бутилки на следващата сватба.  hahaha

Вместо заключение, да се отчета. Тези са възстановки - вечерните снимки не ми се получават и това си е:




Следващата аранжировка я редих за вечерята след балетното представление на моите щураци. Карамфилите и салфетката на "вазата" асоциирам с тютю , а панделката на приборите с връзките на туфлите. Само как да пресъздам мъжките трика не успях да измисля.  hahaha


П.П. Не съм се отказала от оригами украсата. Надявам се, че до края на седмицата ще ви я представя най-сетне.  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 21:55 от Ivira

# 710
  • Мнения: 1
Здравейте  всички!!!
Ама вие сте страхотни.......................  Hug толкова ви се радвам  Simple Smile

Ще ви покажа част от моята декорация за Великден( малко със закъснение, но сега се включвам)

http://www.foto.bg/data/7406/medium/kami1.jpg

http://www.foto.bg/data/7406/medium/kami2.jpg

http://www.foto.bg/data/7406/medium/Picture_01273.jpg

Продължавам да следя с огромен интерес

# 711
  • Мнения: 909
Здравейте дами..пак сте се справили чудесно...  bouquet  bouquet  bouquet
alex_og97 много красива маса си направила ,браво много ми хареса...и тези салфетки ,като понпони....и тази каландива ,точно в същият цвят...прелест...браво....  bouquet
близнаците браво много хубава маса,с тези диви карамфилчета,представям си как ухаят....и тези жабчета ,на листата и по купичките ,много идейно...поздравления   bouquet
Леля Ог твоите вкусотии надминават всичко както винаги.... Peace
Ягодка синята ти маса е чудесна...  bouquetсъщо така и твоята шаранийка много ми хареса...,поздравления...  bouquet.Това букетче много развеселява масата...  bouquet
Ивира много интересни неща си показала,и ми хареса как си ги направила..браво...  bouquetМного ми хареса ,това което наричаш "тютю"..не знам какво значи ,но много ми допадна... Peace
 Joy  как ме разсмя...,как така ще белиш бутилките... Joy Joy Joy....Е да като се замисля,как ги опаковам по някога /по желание на клиента/..,чак се чудя тази бутилка дали ще я отворят...ето една да видите Wink


kami_bonbona  Hug ние приемаме и с закъснение... Wink.Хареса ми как си сложила ягодки на тревичката при яйчицата..,браво   bouquet.Хареса ми и в другото ,което си сложила яйчицата,с панделки..като подаръчета..  bouquetТова което е като ...касетка  newsm78...от какво е ,да не е имало новогодишни играчки в него...?

# 712
  • Мнения: 1
merydit  точно от играчки от Нова година е, как позна Simple Smile
Но влиза в действие...

Ето и една мнооого скромна маса са Свети Валентин

http://www.foto.bg/data/7406/medium/Picture_00979.jpg


П.П бутилката е уникална, аз не бих я отворила....

# 713
  • Мнения: 211
Здравейте, аранжорки!

Ягодка, мнооого красива шарена маса! Чудесно си съчетала цветовете, както винаги. Букета е прекрасен и за всяко цветче има и същия цвят салфетка и свещичка. Свещниците от сламки са много идеини!  Ех, защо не видях този номер по-рано! С черните ми свещи щеше да стане чудно за Хелоуин  Laughing Много ми харесва как си подбрала всичко, поздравления!

Дина, надявам се скоро отново да си в настроение за аранжировки! И при мен е така – няколко идеи, но от всяка ми липсва по нещо. Ще изчакам да премине този период. Дано да е по-скоро!

Ivira, благодаря за комплиментите! Радвам се, че се появи отново, определено ни липсваше! Извинителната ти бележка е страхотна! Впечатлена съм от идеята за балетната маса, много хубаво си се сетила. Харесва ми и тютю-то, и връзките на тафтите, и обърнатите балеринки-карамфилчета! Много идейно, поздравявам те! И другата маса е много красива, харесва ми как си опаковала приборите!
Добре дошла, kami_bonbona! Макар и със закъснение, пак ни е интересно да ги видим твоите маси!

Меридит, благодаря ти за комплимента! Бутилката ми прилича на кръст за кръщене Laughing

# 714
  • Мнения: 909
Леля Ог ,бутилката е за сватба  Wink ...това мисля беше бутилката за бъдещото дете... newsm78.Нали сега са три бутилка бяла,златна,сребърна и някои правят и за децата.... PeaceПрилича ти на кръст отпред ,но не е ...на една страна е...отзад има и друго ,но тогава така съм я снимала... Peace
ками_бонбона хареса ми и масата ти за Св. Валентин   bouquet,браво продължавай в същият дух...,усещам че има с какво да ни изненедаш... Peace
А  за новогодишните играчки,мисля съм ги виждала в Практикер ли беше или някой друг голям магазин  newsm78...преди две три години,с ангелчета вътре........ Peace

# 715
  • Мнения: 569
   Здравейте аранжорки!!!
Благодаря ви на всички за комплиментите по последните две маси! Hug

ками_бонбона-добре до6ла и от мен!Чудесно си се справила и с Велеикденските красоти и с масата за св .Валентин- много е стилна , изчистена и всичко по нея си е на мястото!

Ивира- ако ще показваш все такива неща след отсъствие, аз лично няма много да се сърдя ... за отсъствието LaughingНо не повече от 2-3 дни все пак!
Много хубави маси , цветове и замисли! Аз от всяка снимка си се влюбих в по една чинийка или купичка или ваза... Изцяло по мой вкус са!
Меридит- оранжево , жълтата ти маса със шишарките е много уютна! Изобщо не личи , че си я правила за 3 мин... И цветово и от към детайли, всичко си "навързала" ... навява ми идеи за пикник Hug
А бутилките са чудесни! Браво- аз не знаех , че правиш такива... лятото имаме годишнина и сме в БГ по това време...я виж от къде ще си поръчам една Wink
Алекс- прекрасно се е получила и твоята маса! С моя ( и на Ягодка) любим сервиз... Зеленото е много нежно, оранжевото много свежо и взаимно се допълва всичко. Направила си перфектно и помпоните на Леля Ог и подложките на Ягодка...Отличен 6 +  Hug
Близнаците- много ти е закачлива "жабкината" маса!
Аз си харесах чинийката под вазата с цветята и малкото жабче върху листото Heart Eyes
Ягодка... аз вече не мога да ги преброя твоите маси , които не съм коментирала... кога успяваш? Hug
Ягодовата е съблазняваща... не само в "апетитния" смисъл на думата, а и за други неща.. особено с едно шампанско...
Синьо-кафявата е романтична и ми подейства едно ваканционно...много любима комбинация от цветове!
Букета от полянките е станал разкошен... а масата е събрала чудни цветове!Е , как успяваш да намериш толкова много и подходящи едноцветни салфетки , аз намирам повече принтирани , отколкото едноцветни.. а идеята за свещниците със сламки е  поредното ти страхотно хрумване!
Леля Ог... твоят шедьовър от вкусотии и красота в едно го оставих за най-накрая , защото ако бях коментирала в началото и бях погледнала снимката още веднъж, нямаше да стигна до никъде с писането, а и диетата щеше да отиде " на кино"
Прекрасно е всичко по нея!От какво са прозрачните листенца , много са нежни?И аз благодаря за подроните снимки и обяснения за помпоните!

      

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 01:28 от Dina767

# 716
  • Мнения: 569
  Ето и от мен нещо...

http://picasaweb.google.com/108616958419970965535/SnailsTable#5475664994680390994

Легенда: Grinning

Замисъла дойде след като видях салфетките у една приятелка и съответно безсрамно си поисках няколко Embarassed Бях виждала , че се продават охлювчета в пакетче...
 Вазата и свещниците са комплект с още няколко неща от черно дърво и преди доста години ги бях мъкнала от Банкок.По принцип си стоят точно на масата, когато не е аранжирана. Самите кръгли поставки за свещи са вътре в кутийките , които сега запълних с малко камъчета и охлювите се настаниха там...
Подложките в черно и синьо са от "тюркоазената " маса(опаковъчна хартия) ,а със синия тюл беше опакован един подарък на малкия, но нали съм Плюшкин- всичко се пази.
 Липсваше ми "растителния" детайл по масата, но вчера бяхме на Лунапарк и отвън на паркинга зърнах тези ... незнам какво са - треви Thinking
 Hug

# 717
  • Русе
  • Мнения: 410
Здравейте момичета,
нали обещах да се появя с масата от абитуриентския бал на сина ми. Е, ето - показвам я, макар че пуснах отделна тема за това.
Благодаря на всички ви за оригиналните идеи, които ми дадохте и специално  на Леля Ог, Ягодка и Меридит за идеята и разяснението за направата на салфетките "Роза"

Тук пускам само линк към албума, за да не пълня темата

http://dimana.snimka.bg/hobby/bal-24-mayi-2010-g.504727.18914691

А сега да започна с коментарите за вашите красоти

Близнаците - много нежни маси, с много нежни сини цветенца, на които не знам името. Дано вече всички да сте здрави и да нямате повече  проблеми.
Ивира - много оригинални идеи за след балетното представление! Поздравления! И аз не знам какво означават тия имена, които си изписала, но добре че си дала и снимки към тях  Laughing
Меридит - и аз ще си копна някъде идеята за опаковане на бутилки Peace
Алекс - много свежа оранжево зелена маса.
Ягодка - много е сладурска ягодовата ти маса, но тия свещници от бурканчета и сламки просто ме заплениха. Не ми стана ясно обаче как си ги направила? Отрязани са сламките с дължината на бурканчето и са залепени за външната им страна ли  newsm78 И друго въпросче - на една маса розово-зелена, приборите ти за хранене са усукани с розово шнурче. Това как го направи? Усукана салфетка на шнур и завита около вилицата и ножа ли?
Леля Ог - специални благодарности и от мен за схемата за сгъване на салфетките "Божури" толкова се чудих как се правят... А за масата ти със сладкишите просто нямам думи - много красиво и много апетитно. Сега ще отскоча до другата тема, дано там да има подробности за направата им.
|Дина - при теб масата е изискана и перфектна, както винаги   bouquet

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 11:32 от mama1+2

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
mama1+2
Чудесна маса браво  bouquet

# 719
  • Мнения: 610
Здравейте аранжорки .  Hug

Мили момичета , благодаря ви за пожеланията към моето семейство  Hug
Бъдете здрави и вие , и любимите ви хора .  Praynig

Леля Ог- масата със сладкишите е разкошна .   bouquet салфетките са супер .  Flutter Малкото жабче на листенце е свещичка , да .  Simple Smile

Ягодка- твоята маса е много свежа, цветна, весела .... Simple Smile създава настроение . Party Идеята ти със сламките е чудесна.  thumbsup

Ивира- много е красиво при теб.....  bouquet

kami bonbona- Добре дошла !   bouquet

Дина- при теб отново интересна, оригинална и красива маса ... Flutter   bouquet

Ето и моята маса която правих преди няколко дни.....отново набързо ..... Crazy





http://foto.bg/data/500/tmpphppICbKz.jpg
http://foto.bg/data/500/tmpphp8sbuzB.jpg
http://www.foto.bg/data/500/medium/DSC009943.JPG
http://www.foto.bg/data/500/medium/DSC009977.JPG
http://www.foto.bg/data/500/medium/DSC010024.JPG

Общи условия

Активация на акаунт