ЮНЧЕТО подскача и палува, щом маминият глас дочува - 14

  • 23 452
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Хайде и аз да предложа заглавие,не е нищо особенно,ама ми хрумна като усетих беба да рита и викам да споделя пък....
Мама все повече натежава(може да се замести и с надебелява,ама малко грубо ми звучи),а юнчето ритничета раздава.

# 721
  • Мнения: 36
Здравейте сладуранки  Hug Ох пак ме няма 2 дена и пак фермани четох  Laughing Shocked  Сега понеже докато ви изчета забравих по кои теми ще пиша та ще пиша за каквото се сетя  Whistling Laughing
Елиска - на първо място си ти  Hug Mr. Green - такааа аз се въздържам да коментирам доведената ти дъщеря, само ще кажа отново, че каквото и да и се е случило в живота ТОВА ПОВЕДЕНИЕ Е НЕДОПОСТИМО!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy АЗ НЯМА ДА ГО ТЪРПЯ И 5 МИН, ТОЛКОВА БЪРЗО ЩЕ Я ВКАРАМ В РЕД, ЧЕ СВЯТ ЩЕ И СЕ ЗАВИЕ!!!  ooooh! ooooh! Нооо това не е моя работа, ви си знаете, защо търпите (за мен пубертет НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ КАКВАТО И ДА Е ПРИЧИНА) тА ЗА КОЛИЧКАТА  Laughing Laughing Laughing Джорданито е страшно готина количка  Peace Аз понеже съм с по особенни изисквания(тя е двойни гуми, летния вариянт гледа само напред, сгъва се като чадър и е с двойни дръжки, това е точно което не искам от една количка) за това не си я купих, но опредлено много ме кефи на външен вид  Crazy
Да честитя на всички именнички днес  smile3525  bigdance2 Живи и най вече здрави да сте милички!!!
Да честитя и празниците на всички празнуващи днес  Mr. Green Mr. Green
Да кажа че аз също искрено се възхищавам на всички, които чакат трето детенце  smile3521 smile3501 Чесно казано аз също искам (мъжо също, но ме е страх да бъде толкова скоро като сега  Whistling)
Etka_koketka   newsm59 smile3525
Май имаше и друго ама  Thinking Whistling

# 722
  • Мнения: 0
Оххх,постоянно забравям и се връщам да пиша по 100 пъти ooooh!
Исках да ви помоля да ми пратите парола за албумчето.

# 723
  • Мнения: 67
Здравейте момиче сигурно не ме помните ,но не съм влизала от давна . Аз съм от самото начало на темите за юнските мами , но нямах възможност . Сега съм в болничен и вече мога да ви навестявам по честитко .
Леко и безпроблемно бременеене  Hug

# 724
  • Мнения: 0
И аз качих малко снимки в албума,утре ще кача и на покупките.Вашите покупки са страхотни всичките.Количката на ПЕГ ПЕРЕГО е страшно хубава,много ми хареса и кукличката,която е в нея също е много сладка  Heart Eyes
А вие сте много хубави всичките и сте много сладки с тея коремчета,а аз съм като хипопотам Flutter

# 725
  • Мнения: 133
Честит празник на всички,които имат повод днес,пък и на тези ,които празнуват без повод.........

Моничка,дъщерите ти са прекрасни,като ангелчета са-руси,красиви....да са ви живи и здрави и бебока също Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 1 022
Етка, честит празник и от мен   bouquet
Да си много здрава и само радости да ти носи живота  Hug

Моничка, радвам се, че всичко е наред. Наистина е трудно с две деца и да се пази коремчето... вкъщи таткото вдига, къпе и облича по-честичко малките, но... не е възможно съвсем да се ограничат тези натоварвания. Абе - Господ да ни помага Simple Smile че иначе...

И момичета, прощавайте ако съм засегнала някого с нещо.

# 727
  • Мнения: 0
Момичета, много ви благодаря за милите пожелания Simple Smile  Heart Eyes
Понеже и е Прошка, бих искала да помоля да ми простите, ако съм засегнала някога някоя от вас  Hug
Сега си чакаме гостите и отиваме да празнуваме многото празници  Hug Heart Eyes

# 728
  • Велики Преслав
  • Мнения: 2
Здравейте момичета. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВИ!!!!!! Да сте обичани и много много щастливи. Мнооооооооооооого прегръдки и целувки от мен!!! Hug Hug Hug
Да ви питам дали сте запознати, когато вземаш болничен месец след месец, намалят ли парите които получаваш или получаваш все едно и също????т.е да се уточня-аз съм в болн от м.01 до .....незнам кога Сега ще получа пари за м.01 например 200 лв, през м. 03 ще получа за м.02 пак 200 лв. ли или 180 например????

# 729
  • Мнения: 40
Etka_koketka , Честит Рожден Ден! newsm67 Много слънчеви усмивки, хубави емоции, щастливи мигове и прекрасни подаръци ти пожелавам! Най-големия - през юни - здрава пухкава сладурска бебочка!
Момичета, ако има нещо - прощавайте! Ако няма нищо пак прощавайте.
Ние днес зарязвахме лозите - много хубава семейна традиция от незапомнени времена и ми беше много мил денят.
Мъжа ми иска след малко да ходим при родителите му, че е Прошка, а пък и без това два дни сме били с моите родители. А аз последните седмици съм толкова зле настроена към тях, че незнам. Не ми се коментира, че е много грозно, само искам да ми олекне някак си и да не си тормозя бебенцето със сълзи и отрицателни емоции.

# 730
  • Мнения: 147
maretu, горе главата Hug

Mima_mma, този месец трябва да вземеш по- малко, тъй като ти пада базата

# 731
  • Мнения: 781
Mima_mma , май няма да има промени. То нали не се облага с данъци болничния.  Да не те объркаме, най-добре някой сигурен да каже. Hug

# 732
  • Мнения: 147
Mima_mma , май няма да има промени. То нали не се облага с данъци болничния.  Да не те объркаме, най-добре някой сигурен да каже. Hug

напротив облага се Naughty

# 733
  • Мнения: 50
Честити разник на именничките и рожденичката и от мен,  newsm51 частит празник и на всички пияни от любов  Joy  
 Вчера се притрах до Пловдив да разгледам какви магазинчеца за бебоци има,  Crazy направо се шашнах какви сладурски дрешки  и джунджуриики има,  едвам се сдържах, чак малко съжалявам че не открих сезона вече  smile3511... , но  от тази седмица започвам да обхождам магазините и в СТЗ и започвам с покупките не мога повече  #Crazy  Crazy както споделяте вие не мога да си позв оля да пропусна тези мигове с пазаруване за нищо на света !!!
 smile3521 newsm44

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 19:24 от ivv83

# 734
  • Мнения: 781
Mima_mma , май няма да има промени. То нали не се облага с данъци болничния.  Да не те объркаме, най-добре някой сигурен да каже. Hug

напротив облага се Naughty
Това значи ли, че след 5 месеца ще взима 60лв примерно? . Май ако не е прекъснат болничния, се взима за база последния работен  newsm78 , но пак не съм сигурна

Общи условия

Активация на акаунт