Житният режим на Учителя Петър Дънов

  • 45 626
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
защо от 03.05. аз разбрах, че е от 28.04 и започнах от днес

# 706
  • Мнения: 503
защо от 03.05. аз разбрах, че е от 28.04 и започнах от днес
И аз така разбрах.Нали днес е пълнолуние и се започва с житената вода.
Да попитам житото вари ли се или само се кисне във вряла вода. newsm78

# 707
  • Мнения: 10
АЗ ГО НАКИСНАХ ВЪВ ВРЯЛА ВОДА СНОЩИ И ДНЕС СИ ГО ЯМ И ЧЕТА ПРЕДШЕСТВЕНИЦИТЕ, КОИТО СА МИНАЛИ ПО ТОЗИ ПЪТ.

# 708
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте!  Hug
Ето това са датите до септември, но не ме питайте защо. Това са най-благоприятните дни за започване на режима:
3 май, 2 юни, 30 юни, 25 август, 29 септември 2010г.
Някъде назад е коментирано, но аз го запазих като информация.
Най-добре е житото да не се вари, но не трябва да е за варене, или грухано. Трябва да пише - за покълване.
Правила съм го и по 2 начина - резултатът и с варене е добър, но е по-вкусно сурово и е по-добре за режима!

# 709
  • Мнения: 206
Прочетете малко имформация за началото на режима от тук: http://www.astrohoroscope.info/dieti.htm
Трябва да е минал поне един ден от пълнолунието.И най-благоприятния ден след пълнолуние е понеделник-3.05.Ако се започне в сряда/5.05/,последните  дни от режима няма да са в благоприятен период.
 Ето фазите на Луната: http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2010/

# 710
  • София
  • Мнения: 807
solej   bouquet както винаги подробен, точен и изчерпателен!
Радвам се, че се заформя отбор за 3-ти май!
Искам да споделя, че задържах резултата от последния житен режим и съм само +900 гр. нагоре! /в сравнения с последния ден от житния режим/. За 20-тина дни хранене - това за мен е истинско постижение и се чувствам направо... отличник!  bowuu
Остават 4 дни!  Sunglasses

# 711
  • Мнения: 10
ами аз явно се обърках, но вече го започнах от вчера.проблема е, че съм с много ниско кръвно и нисък хемоглобин. дали това ще е проблем, засщото днес ми е 2 ден, а не се чувствам гладна и ми се иска да продължа?

# 712
  • Мнения: 1
Здравейте  Hug
Има ли сред вас такива, които са си планирали да правят режима след пълнолунието в края на Май (т.е. да започнат в началото на Юни).
Тъй като чак днес ви открих, предстои ми пътуване и ще си дочитам изписаното (а и ще ми трябва време да се настроя на такава вълна), ще започна след следващото пълнолуние.
Желаещи да ми правят компания?  Blush

# 713
  • София
  • Мнения: 807
2 юни! Напълно вероятно да сме заедно, BuzBuzzz   Hug
Въпреки, че скоро ще си достигна килцата, които искам, но любивият не иска повече да смъквам! Но може би ще е последния житен и после ще си дам почивка няколко месеца!
SILVA_M  Hug наблюдавай се. Ако почувстваш дискомфорт, можеш да го спреш, но след като си го почнала... продължавай. Глад не би трябвало да чувстваш!

# 714
  • София
  • Мнения: 807
Остават 3 дни!  Sunglasses Laughing
Подготвяйте се психически, мислете за предстоящия режим!   bouquet

# 715
  • Мнения: 1
И аз съм с вас от 3-ти, от февруарския режим свалих 5 кг и не съм качила нищо  bowuu макар че си хапвам нормално без драстични ограничения. Чудя се сега дали ще сваля нещо?  newsm78  Едно-две килца надолу ще ми се отразят добре Simple Smile
Днес ще си купя житото, иначе психически съм готова Simple Smile)

# 716
  • Мнения: 1
2 юни! Напълно вероятно да сме заедно, BuzBuzzz   Hug
Snow4eva - заедно сме!
Дори и половинката изявява желание да се включи Simple Smile Така е сякаш още по-лесно да се придържаш към режима. Правили сме заедно коледните пости и мотивацията и волята е в пъти по-силна! Но като чета, всички вие в темата сте безкрайно силни и дисциплинирани. Страхотни вдъхновителки сте!   bouquet

# 717
  • Мнения: 42
Здравейте, открих ви преди време, но май не бях готова за режима. Сега виждам, че се заформя групичка за 3 май. Ще се включа и аз, но имам въпрос - подходящо ли е сега времето, освен за прочистване да се използва и за намаляване на теглото, така да се каже 2 в 1.

# 718
  • София
  • Мнения: 807
Здравей, Мерилин!  Hug Определено е подходящо времето!
Някъде бях чела, че февруари и май е особено подходящо! И аз съм 2 в 1! Предстои ми само още 1, най-много 2 режима и после ще го правя само за пречистване!
BuzBuzzz,  Hug включвай и половинката! И ти си мотивирана и силна, а има и още 3 дни за нагласа дотогава...
Graceful  Hug със сигурност ще свалиш!  bouquet
Радвам се, че ще сме заедно!  bouquet

# 719
  • Мнения: 215
Здравейте житенки  Simple Smile. От няколко дни ви чета и мисля да пробвам житния режим. Доста материал изчетох, но не ми стана ясно колко пъти в годината може да се прави 10 дневния режим. Иска ми се всеки месец да прибягвам до него. Ако може всеки месец по пълнолуние до колко дни максимално се прави?

Общи условия

Активация на акаунт