Житният режим на Учителя Петър Дънов

  • 45 627
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 807
anastasia_vv  Hug присъедини се! Започваме на 3-ти май!
Режимът го правя всеки месец от февруари - т.е. сега ще ми е 4-ти по ред. Чувствам се много добре, имам и подобрение относно една болка и подуване в лакета - /болката изчезна, подуването много спадна/. Освен това - по лентичката ми ще видиш смъкнатите кг, благодарение почти на 100 % от житения режим. Мисля да го направя през май и юни и после малко ще почина за лятото. Може би септември-октомври ще ваправя още веднъж.

# 721
  • Мнения: 215
anastasia_vv  Hug присъедини се! Започваме на 3-ти май!
Режимът го правя всеки месец от февруари - т.е. сега ще ми е 4-ти по ред. Чувствам се много добре, имам и подобрение относно една болка и подуване в лакета - /болката изчезна, подуването много спадна/. Освен това - по лентичката ми ще видиш смъкнатите кг, благодарение почти на 100 % от житения режим. Мисля да го направя през май и юни и после малко ще почина за лятото. Може би септември-октомври ще ваправя още веднъж.

Разбрахме се - на 3 май съм с вас. Лятото наближава, а килограмите са ми много. Борих се с тях с диета от овесени ядки и съм много доволна. Благодарение на тях нормализирах кръвната си захар и кръвното и сега почти не пия хапчета. Прочетох доста неща за житния режим и като се има в предвид колко благотворно влияе на диабетиците смятам, че с негова помощ напълно ще спра лекарствата.  Peace

# 722
  • Мнения: 10
колко кг. горе- долу смъквате за тези 10 дни?

# 723
  • София
  • Мнения: 807
колко кг. горе- долу смъквате за тези 10 дни?
Аз отслабвам с 5.500 кг - до 6 кг максимум
Има значение и първоначалното тегло, разбира се. Последният път - с 5.500 кг.
Трудното е захранването и след това следващите 10 дни, в които трябва да се стремим да задържим.
При мен се получи първият път връщане на почти всичко смъкнато, вторият път май качих 2-3 кг, третият път бях отличник - само +900 гр. Което е доста малко.  Sunglasses

# 724
  • София
  • Мнения: 807
Остават 2 дни!  Laughing
 Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 807
Само 1 ден!  Grinning
Днес не прекалявайте с храната, дайте го по-леко...
 Hug

# 726
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На 28 април започнах житеният режим /10 дневният/ до сега съм махнала 5 кг., а имам още 5 дни на режима  Hug Страхотно е чувството всеки ден като се кача на кантара да е все минус още едно кило...Чувствам се добре,сита, само дето вечер вече не ми се хапва житото.9-те ореха ги смилам и слагам при житото и с малко мед става супер!
Добре, че си бях купила "Вкусотии в чинии" бр № 8 - в началото на миналата седмица та прочетох за житеният режим, има голяма статия , която ме подсети и за тая темичка тука и за самият режим.

# 727
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Аз съм нова, отдавна следа режима и аз се присъединявам!
Започвам от 59 кг при 170 см височина. Целта ми е 55 кг за тези 10 дни....за пръв път ще правя режима, според вас постижима ли е целта ми??

# 728
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен!!!!И аз се присъединявам,имам да махам около 5-6 кг и се надявам за тези дни поне половината да махна...

# 729
  • Мнения: 857
Здравейте и аз се вкючвам в темата. Накиснах житото и се надявам да успея.
Лека вечер

# 730
  • Мнения: 3 118
Здравейте житенки!
Успешно и ползотворно режимче!
Аз и мойто майче сме на линия  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 0
Момичета, аз сутринта си варих житото около 15-20 мин, след това си го направих с мед и орехи и стана добре. Такова дъвкане падна обаче...нормално ли е, малко ми е жилаво, дали не трябва да го варя повече време? Вашето жито какво става на вид?
Иначе успех на всички с новото начинание!!

# 732
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Ей, че сме много... така ще се подкрепяме и ще бъде по-леко!
Дидка  Hug браво за резултата! Само... допускай, че оттук нататък темпото може да се позабави малко и да не е всеки ден по -1 кг. Но какъвто и да е резултатът - супер е!   bouquet
allstar Hug напълно е постижима целта ти, според мен. Аз житото го ям сурово и така ми е по-вкусно. Но ако го вариш, все пак - нека да е съвсем сварено, може би още малко му трябва, за да не е жилаво. Преди моето ставаше пухкаво.
Успех на всички, хубав ден и успешна седмица!  Hug

# 733
  • Мнения: 10 691
Желая успех на всички житенки  lovekiss

# 734
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, успешен режим на всички участващи!!!   bouquet
Тази сутрин започнах с малко жито, този път си взех пшеница за покълване - много ми е жилава заради люспите, но стоически я дъвках  Mr. Green
Сега очаквам да започе втрисането и главоболието Simple Smile))))
allstar ако можеш да не го вариш ,а накисваш ще е по-добре - режима се прави с накиснато жито  Hug   (вярно че е жилаво, но не невъзможно да се изяде когато човек е решил)

Общи условия

Активация на акаунт