СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 15

  • 15 939
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Добро утро, bamba, мерси за кафенцето   bouquet
Честито на месечинките, днес има доста такива гледам!  Hug
Болничките да оздравяват бързо!!!
pocachontas80, за съжаление не мога да дам никакъв съвет, на мен няма да ми е комфортно да живее някой с нас и без да има проблеми около човека, който би живял. Всяко лято се налага да съжителстваме два месеца с родителите ми и на втората седмица вече се чувства напрежение. Разбирам какво ти е.  Hug Стискам палци да е краткосрочно!
Вили, съжалявам, мила, но нали знаеш, че понякога лошото не идва само, ще мине и това, стискай още малко.  Hug
Ксантипа, присъединявам се към вашата радост, от тук нататък да нямате повече проблеми!  Hug
Радост, успешно учене и после още по-успешно взимане на изпита!!

# 46
  • Мнения: 62
Добро утро, мацки! Мерси за кафето!
Все чета чета и като дойде време за писане все нещо излиза.
Вили радвам се, че сте си вкъщи! Дано скоро се радваш на здрави дечица.
Киара дано и тя скоро ни зарадва с добри новини.
При нас нищо ново! Продължава да вали сняг и аз се отчаях вече кога ще успеем да си подадем носовете навън! #Cussing out
С тия герданчета ми стана много смешно. Оказва се, че имам такова.  hahaha Преди месеци бях купувала от Ebay обувчици на Жорко и ми бяха пратили и такова герданче. Много странно ми стана. Все пак обувките момчешки пък герданче.. newsm78 А то ето каква била работата. На мен много странно ми изглежда. Не бих го сложила де. Даже щях да го подарявам на детето на една приятелка за куклите.
Ние се захранихме вчера с картофче. Хареса му де. Друго щеше да е и с пържолка.  Laughing
Покахонтас не знам какво да кажа за твоята история, но определено не скучаеш. По-добре си дръж очите на четири за всеки случай.
Айде лек ден. Мойто човече се събуди. baby_neutral
А честито на месечинките!  baby_neutral  Grinning
И на Ксантипа!
И за изпитите с  #2gunfire или без  #2gunfire успешно взимане или даване.  Joy
Извинете, ако съм пропуснала някого или нещо. Не е нарочно! Peace

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 09:12 от bibsy

# 47
  • София
  • Мнения: 54
И аз си мисля за наркотици и тем подобни...не знам...засега разбрахме, че от някъде два месеца насам просто неговите пари сякаш се изпаряват. Дали е мъжът с ножа или нещо друго не знам...Но честно казано за мен цялата ситуация е просто досадна...чакам да дойдат с мъжа ми да чуя аз цялата история и да видим какво ще прави. Щото при нас ще е само докато се изяснят нещата. Ще настоявам да ходи в Ст. Загора за известно време, да се оправят с него родителите му. Аз си имам собствено дете за гледане. Може да звучи жестоко, но така е.
И може да сте прави, че трябва да внимавам дали няма да ми изчезнат неща от вкъщи  Rolling Eyes което е страшно...да не можеш да излизаш без да мислиш дали всичко е наред вкъщи...скоро ще трябва да си взимам и лаптопа в количката, за всеки случай, поне другите по-ценни неща, така да се каже, са по-тежки  Close

# 48
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Мерси за кефето и на бамба за темичката. Честити месечинки на днес празнуващите!
Ладида би трябвало да има в Метро апрески...аз на Кати купих от там имаше по 24 лв и по 38 лв.. Добри са, топли и не пропускат - абе апрески Simple Smile
pocahontas80 ти пак ще си мила, аз лично незнам дали бих го пуснала в къщата си. Пък и не е малко дете, а си е голям мъж...докога ще разчита на батко си Naughty
Герданче - не бих дала..
Вили айде стига бе... Hug

# 49
  • Мнения: 221
Добро утро.Бамба мерси за кафето,аз току що направих моето и отивам да ви чета че имам да наваксвам поне 10 странички

# 50
  • София
  • Мнения: 54
Оф, уредих свекърва ми да идва утре или в други ден тук да говори с него и да видят какво става.
Подозрителен е и фактът, че сега мъжът ми настоява да подаде жалба в полицията, закарал е го в районното в Люлин и чакат, но брат си нещо се дърпа и се опитва да измисли причини, за да не подаде жалба. Нещо просто не е както трябва. И просто искам родителите му да дойдат и да си го приберат в Ст. Загора  Twisted EvilИзвинявам се, че спамват темата с моите глупости, ама ми е много притеснено  Embarassed

# 51
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
записвам се на бързо,че ще ви изгубя дирите Wink

# 52
  • Мнения: 221
Покахонтас80 аз лично не бих допуснала такъв човек в дома си било то на мъжа ми брат,защото все пак имам бебе и ще гледам да предпазя него.настина е доста странно това,но все пак ти си решаваш.
Честито на месечинките.
Не че нещо ама Мама_Гуци нещо ми се губи.

# 53
  • Мнения: 655
мама Радост,да са ти живи и здрави двете прекрасни момченца Heart Eyes,много да слушкат и мама на живо да почерпи за месечинките Mr. Green Joy


Покахонтас,ти си много умна и оправна жена,знам си аз че ще се справиш и ще ги сложиш на мястото им Peaceроднините са си роднини,ама понякога прекаляват Winkнай ме притеснявай тая имишльотина неговата Thinkingами няколко дена не излизай докато е при вас и наистина наблюдавай по ценните неща Winkи много добре си направила че си казала на родителите му,защото не се знае как ще се развият нещата и да не стане накрая ти да обереш пишкира Naughty Naughty


Ксантипа,наистина това е прекрасна новина,че сте свалили гащите,а бе мацка-герой си родила ти  bouquet

# 54
  • Мнения: 71
pocahontas80 Добре е решил мъжът ти за жалбата, така поне ще излезе лъжата на яве. Щом брат му не иска да пуска жалба ясно е че има нещо друго. Стискам палци да се оттървеш от него като грижа. Както и ти каза имаш си детенце, за което да мислиш.

# 55
  • София
  • Мнения: 54
Сега брат му го разпитват, а на мъжа ми първото нещо, което полицаят му е казал е, е най-вероятно малкият взима наркотици, поне така изглеждал на пръв поглед  Thinking Те хората са видели повече неща от нас, може и да познават. Мъжът ми го е помолил да го натискат и да го накарат да казва истината, дано да успеят, понеже той е много страхливец. Направо съм залепена за телефона да разбера какво става.

# 56
  • Мнения: 39
Добро утро.Отдавна не съм писала,но иначе ви следя редовно.Честити месечинки на бебоците.
От 4 дни пия Лос Формула и съм отслабнала с 2 килограма,много съм newsm44.Ако и занапред ги свалям така за месец ще си вляза в старите дрехи.Радвам се за Вили и ksantipa.
Само хубави новини са това.   bouquet На болните дечица бързо да оздравяват.

# 57
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Дубрутру
Покахонтас, нямам думи. Дано нещата се наредят бързо
Днес Миша се е оревала сутринта, че не ще на детска и утре ще си я оставя в нас един ден да се поуспокои. Но ще не ще трябва пак да свикне ooooh!
Май пак ще се седи в къщи, писна ми Crossing Arms Навън е разчистено, но колата е замръзнала и няма вадене на количката Crazy а и Габи кашля ужасно, разболява се още повече и само се моля да овладея положението на това ниво Praynig
АЙ, отивам да играя нещо в нета

# 58
  • Мнения: 91
Добро утро  Hug
Аз набързичко само да се включа по темата на  pocahontas80. Миличка като те слушам определено според мен става дума за наркотици. Не познавам човека лично но те така почват с историите. На бате брат му, Бог да го прости беше много зле. И той така в началото викаше - крадяли му парите, биели го, заплашвали го докато един ден не намерихме в банята под огледалото скритите принадлежности- лъжичка, запалка и тн. За съжаление въпреки че беше стигнал до там ние много го обичахме. Той беше невероятен човек и ми е мъчно че не успя да доживее да види Андреа. Сигурна съм че това щеше да му помогне да не се друса, защото за него просто нямаше нищо смислено в този живот. Единствената му страст бяха децата. Той беше учител по ски и живота си даваше да се забавлява с дечицата.... И той много се възхищаваше на брат си и все искаше неговия живот, докато не попадна в някаква емоционална дупка и реши че няма да има такъв жишот и започна да се боде. За нещастие му продадоха боклук и сърцето му спря  Cry Cry Cry Мъчно ми е като го разказвам защото той наистина ми беше любим човек..... Надявам се нещата при вас да не се развиват на там, но трябва да го имате като идея, защото колкото по-рано човек научи такова нещо толкова по-добре.

# 59
  • Мнения: 277
Покахонтас, изчетох ти казуса (друго не съм чела, момичета  Embarassed ) Ами според мен най-важното е, че си споделила и с родителите на мъжа ти. Понякога и те трябва да бъдат включени в ситуацията. Това касае цялата фамилия, не е нещо между теб, мъжа ти и детето ви, така че се надявам да излезе истината наяве. Тя рано или късно излиза, дано цената, която ще се плати, да не е твъде висока или платена от който не трябва! Стискам палци!
И аз бях този уикенд под напрежение, но честно казано не ми се разказва, че... Само да кажа, че бях 2,5 кг по-малко само за по-малко от 24 часа!!! И в моя случай бяха включени родителите на мъжа ми, и те горките доста се притесняваха...

Общи условия

Активация на акаунт