СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 15

  • 15 936
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
bamba,   bouquet

Момичета, благодаря за подкрепата. Много мило ми стана.  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 359
dreems, тъй като много обсъждахме тези дни перилни препарати и омекотители, ето една полезна статия за перилни препарати, и за омекотители тук и тук, всеки да си направи своите изводи  Thinking

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 00:55 от Лъки

# 32
  • Мнения: 314
При нас също е на път да ни затрупа отново Tired Зоя май и утре ще пропусне градината. Подивяха тези деца у дома ooooh!
Тази вечер, след дълго киснене във ваната, Зоя си поглежда ръцете и констатира: ''Лелеее, пръстите ми са намачкани''  Joy Joy Joy Така съм се смяла hahaha
Тези гъбички и аз ще ги потърся да ги пробвам, че имам доста драскотини по стените вече, или от мебели, или от детски пръсти...

# 33
  • Мнения: 14
Добро утро!

# 34
  • Мнения: 5 026
Добро и от мен Simple Smile
Хлапето в 5,30 се ококори, заспа отново в 7ч и аз реших,че няма за кога да лягам.  така ми се поспива, поне до 9ч  Tired
дребното много цокаше биба.. сега дори почна да заспива без нея.. което си ме устройва Simple Smile

вижте на какво попаднах.. сега съм в чуденка дали да си поръчам..... ей така за всеки случай..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443998.0
Не бих го ползвала  Naughty
Също не бих.

Тази вечер, след дълго киснене във ваната, Зоя си поглежда ръцете и констатира: ''Лелеее, пръстите ми са намачкани''  Joy Joy Joy Така съм се смяла hahaha
И Божидар го имаше този проблясък преди около половин година Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 07:27 от Atrakcia

# 35
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро, мен мъжът ми ме събуди с потресаваща новина, брат му му се е обадил, че някой мъж го заплашвал с нож и му искал пари, а той, милия  Twisted Evil му е дал вече няколко пъти. Говорим за момче на 22 години, уж висок и смел (Такова впечатление се опитва да даде), но всъщност страхлив като заек. И сега мъжът ми е бесен и отиде да си го прибере от квартирата и да го настани у нас за известно време. Чакам с нетърпение да се прибират да чуя цялата история  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 5 026
pocahontas80 ,  кво туй чудо? Разкажи после  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 54
Не знам, но вече е признал, че си е оставил и лаптопа в заложна къща, за да вземе пари за тоя  ooooh! Просто нямам думи. И не казва нищо, щото го били заплашили, че знаят къде живеят родителите му. Просто нямам думи. Лошото е, че той и лъже доста често и не може да му се вярва. Щото нали трябва да подържа имидж за мачо  Twisted Evil Само се притеснявам малко щото ако всичко това е вярно тия хора могат и тук да го намерят  Rolling Eyes Както и да е, чакам да разбера цялата история, но понеже го познавам доста добре, от сега се ядосвам. Той до април минала година живееше при нас и доста пъти съм го хванала да лъже, това е една от причините да ми е толкова неприятен...и сега ще живее с нас поне този месец, щото няма как  Rolling Eyes
А ме е жал и за свекървите, те са свестни хора, сигурно ще го преживеят доста трудно...Но аз мисля, че трябва да знаят какво става и ще настоявам да им казва.

# 38
  • София
  • Мнения: 324
Покахонтас, имай си едно наум. Не ми се струва читава тая работа. Най-мразя лъжците. Прибери си по-цените вещи. По-лесно е да се живее на чужд гръб. Сега е студено, сметки се плащат, ще има кой да му готви и да го пере... Ох, малко звучи пресилено, но го казвам от личен опит, че единия от братята на мъжа ми го докара до там да е в комуна в Испания с жена си и детето. За другото не ми се говори.

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 08:28 от maminko

# 39
  • София
  • Мнения: 54
maminko, тука не става въпрос за сметки. Положението е доста по-сложно, на мъжът м брат му е просто възхитен от баткото си. Винаги той е бил най  най, и малкия никога не е могъл да бъде като него. И понеже е слаб характер, вместо да прави нещо по въпроса, в смисъл, да учи, да си намери хубава работа, да има собствени приятели и т.н той просто мечтае да има живота на брат си...не знам дали успях да го обяснявам. Докато живееше у нас обличаше дрехите на мъжо, щото били по-хубави от неговите ползвал неговите парфюми и т.н. И просто за него ние сме идеалното семейство, сега има и малко бебе, и той иска да е част от това  Rolling Eyes И мен това ме дразни безкрайно. И сега се чудя дали не измислил цялата тази история, или част от нея, за да идва пак да живее при нас. Айде, ако положението е сериозно няма да го гоним, не съм чак толкова злобна, няколко седмици може и тук да стои, ама всеки да си знае къща...и живота.

# 40
  • София
  • Мнения: 324
Да разбрах какво си имала предвид и добре го обясни  Peace

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Добро утро! Пералнята тъкмо се извъртя, но пиенето на хубаво кафенце сутрин, четейки форума, не бих го заменила за нищо на света.

pocahontas80, maminko  ми взе думите от устата! И на мен ми се струва, че има нещо гнило в тази история! Аз също ако бях на твое място щях да кажа на родителите му. По-добре ако има някакъв проблем да се вземат мерки от рано.  Peace

Вчера имахме гости и на майтап решихме утре да тръгнем за 3 дена на ски с децата. Днес на трезва глава мисълта ме ужасява, но другите са толкова ентусиазирани, че няма как да се откажа. Най-комичното е, че Красимира няма абсолютно никакво подходящо облекло за сняг, та днес се чудя как да се организирам да прескоча до някой секънд хенд магазин. Чудя се и в Метро дали няма да има някакви евтини апрески?  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 679
Добро утро и от нас!

Нямам много време за писане.

Благодаря   bouquet  момичета за поздравленията, но ни предупредиха вчера като ни изписваха, че лечението ще трае поне още седмица, от снощи и голямата кака е болна кашля като магаре и вече е с 39 температура, абе пълна лудница. Чакам по-късно да мине през вкъщи педиатъра ни, защото Дими неможе да излиза поне още 10 дни.

Ксантипа честито мила, стискам палци повече да нямате проблеми

По-късно ще се опитам да драсна повече
Целувки от нас и успешен ден

# 43
  • Мнения: 107
Добро утро момичета!Влизам за малко само да ви почерпя че днес моите момчета имат месечинки

Честито и на другите сладури  Hug Hug :hug[/b]:

Покахонтас както са писали и другите има нещо гнило в цялата работа.Преди доста време с едно приятелче се случваха подобни неща изнудвания разни накрая се оказа,че се друса.

Хубав ден на всички ви аз залягам над учебниците,че ми предстои един доста гаден изпит  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 277
mama Radost, много радост да ти носят момчетата ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт