СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 15

  • 15 949
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Az се мъча да го приуча на биба, но не ще. Ползва мен за такава.

# 16
  • Мнения: 14
Рафа се успокоява с бибата.Заспива си с нея.Понякога на сън си смуче и палеца... : С бибата много си играе.Вади я,слага я.лапа я от всички страни,разглежда я-обича си я  човекът! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 490
bamba.  bouquet мерси за темата!
Благодарности и за колажа - вече сме вътре Wink

Привет на всички HugНе съм ви писала поне от седмица, но имахме малко грижи с момчетата..

биберон - умишлено и двамата съм научила да цокат. Върти синджира и я размята много. Отказването при Кико стана със "силови" методи за 2 дни.
В групата на баткото имало 12 деца със скарлатина, които не са дошли днес и сега съм в чуденка да го спирам ли и него newsm78?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6
Записче
bamba   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 324
В групата на баткото имало 12 деца със скарлатина, които не са дошли днес и сега съм в чуденка да го спирам ли и него newsm78?
На твое място нямаше да се замислям въобще. Определено щом има толкова много деца, значи си е направо огнище. Аз при едно болно дете в групата на каката или баткото ги спирам веднага заради бебето. Последният път ми се обадиха по телефона от градината, защото знаят, че за скарлатината съм предпазлива. Хич не искам да рискувам, че в болница не ми се влиза. Но пък от друга страна вече е бил контактен, така че си прецени.

# 20
  • Мнения: 142
дребното много цокаше биба.. сега дори почна да заспива без нея.. което си ме устройва Simple Smile

вижте на какво попаднах.. сега съм в чуденка дали да си поръчам..... ей така за всеки случай..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443998.0

# 21
  • София
  • Мнения: 54
Може би съм параноична, но няма ли опасност да се удушава детето с това герданче?  newsm78
Ана Мария гризи едни пластмасови плодове, много си ги обича, особено ананасът й е любим  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 142
ами и аз това се чудя.. пише, че се закопчава с магнит.. та при по силно дръпване се разкопчава.. а мънистата са на възли и няма опасност да се скъса и да испопадат...
знам ли......

# 23
  • Мнения: 142
ама аз имам и друго питане... ние от коледа не сме излизали със зимния кош на количката... просто не иска да лежи вътре.. вече само с кенгуруто или столчето за кола....... мисля скоро да слагам летния вариант с чувалчето за крака, пък има сравнително легнало положение
вие как сте в това отношение?

# 24
  • Мнения: 66
  Да се включа и аз по късна доба. Малчо преди 5 мин. кресна и му хареса и сега се забавлява с крещене за разлика от ухото ми..

  Радвам се за хубавите новини от Вили и Ксантипа  smile3501  Дано са такива и от Киара  Praynig

  Адриан мрази биби и като му пъхна и му се повдига ( къде нарочно, къде не ) Вече даже и не правя опити. Палеца го смучка обикновено придружен и от лигавника. Не му давам, ама е неизбежно да го предпазя за цял ден.
  Ей, от крещене и напъване се изпоти чак. Поне да беше се и изакал, че от този морков ми се струва, че се е запекъл.
 Песнички много обича да му пея, целия грейва от щастие. Дано да е музикален и да използва пианото в къщи, че аз и щерката до никъде не го докарахме. Отиваме да се къпем. Чао и лека  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 54
Агуто, ние сме с комбинирана количка, вдигам й малко облегалката, за да може да гледа навън. Обличам я с космонавт, слагам й едно по-дебело одеяло и чувала от количката. Не й е било студено досега, а сме се разхождали и когато е било доста студено.

# 26
  • Мнения: 14
дребното много цокаше биба.. сега дори почна да заспива без нея.. което си ме устройва Simple Smile

вижте на какво попаднах.. сега съм в чуденка дали да си поръчам..... ей така за всеки случай..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443998.0
Не бих го ползвала  Naughty

# 27
# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Имахме гости досега, та хубаво си похапнахме. Какъв сняг е натрупал самоооо... бяла приказка.
Утре и аз, като арлина, няма да водя Краска на градина. Ще си стои у нас на топло. Днес като отидох да я взимам една кола пред мен излетя от пътя. Само като се сетя и ми се разтреперват краката. Много се уплаших!  Sad

pocahontas80 , вече са ти отговорили, но да пиша и аз- гъбичките ги купувам от магазини за перилни препарати. Досега не ми се случвало да ги нямат някъде. Убедена съм, че ще унищожиш нара от стената!  Peace

# 29
  • Мнения: 14
Утре и аз, като арлина, няма да водя Краска на градина. Ще си стои у нас на топло. Днес като отидох да я взимам една кола пред мен излетя от пътя. Само като се сетя и ми се разтреперват краката. Много се уплаших!  Sad


 Shocked слава Богу,че сте добре! Hug

Мъжът ми е нощна,дребчо спинка,а аз се чудя с какво да се занимавам  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт