Роди се първото ни МАЙско бебче - Айлин ще бъде нашето късметче! №16

  • 17 390
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 39
Силве, ще идвам в сряда на лекцията, така , че не ги забравяй тези кристали.   bouquet
Злати, аз за разходка само теб чакам. Като каза , че си болна и ми стана криво криво, защото имах път към твоята част. Ама всичко се осуети , виж само и времето какво е. Хайде на лекцията в сряда в бейби мола да се видим. Ние ще се разберем с теб на лични.
Аник, ти няма ли да можеш в сряда да дойдеш, за да се видим и с теб? Аааа... аз нещо съвсем се обърках, Ивон е пуснала малката на ясла , а аз си мисля за Габи. Луда работа. Казваш вече не кашля така. Поздравления. Кажи след като спа при вас в спалнята по- малко ли кашля? Оправдаха ли ти се притесненията , че е от въздуха в детската ( питам защото ние с Иво от година вече обвиняваме детската стая за тази загубена кашлица)
Нова5 , да си жива и здрава и много , много щастлива. РАдвай се на бременността, че то не остана, май месец ще си нагушкаш подаръчето   bouquet
Ивон, много се радвам за София. Направо чудесна новина. Все така да се задържи и никакви кашлици повече.
Аз спирам да пиша, че Славчето ще пусне новата темаи няма да ме изчетете.

# 736
  • Мнения: 553
Момичета ходите ли вече по родилните домове тоест на отворените врати за да се запознаете с условията и т.н?

В петък ще ходя на отворени врати във Втора градска. Искам да видя след ремонта как изглежда, защото все пак съм раждала там преди 7 години.

Да попитам (сигурно сте го коментирали - за което се извинявам, че ще се повторите), но съм си харесала едни бодита в mothercare и ако правите някакви групови поръчки - да се включа и аз Simple Smile

# 737
  • Мнения: 143
Куцо Пате, АниК, мерси за отговорите, ще ги питам и на ЖК като отида на 8-ми, че ще имам проблем ако ми поискат направление  Rolling Eyes Аз реално се записах там преди 2 седмици иначе досега се следих при моята си лекарка. Направи ми впечатление, че тази която беше в кабинета се държа супер мило, аз не очаквах такова нещо. Иначе лекара ми се казва Игнатов и ми се пада нещо като роднина ама не пряко. Та и от 1-вия етаж на Шейново останах приятно изненадана, не знам защо ама си представях някаква мизерия(аз не бях стъпвала там досега никога).

Крисчана, дано всичко е наред Hug

# 738
  • Мнения: 17
NOVA5 и verano azul Честит Рожден Ден  newsm59


krischana стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 739
  • Мнения: 1
Хайде в новата тема момичета

# 740
  • Мнения: 1
Да но къде е темичката Thinking

# 741
  • Мнения: 10
Здравейте!

Честит празник на всички празнуващи  party002

Ако Мимак не беше споделила соя случай с Бойко, аз със сигурност нямаше да споделя своя относно стола за кола Peace , защото "пак " ще ме нарочите за критична и...крайна.Вие коворите за ЗАКОНИ, НО определено децата са много индивидуално развити и неможе така категорично да се отрича това или онова, просто защото става въпрос не за роботчета а за нашите деца Simple Smile Всички знаем къде трябва да стоят децата ни вързани и т.н., но определено не можеш да ги накараш ако нямат желание- моя кош за кола от новородено е ползван само"фиктивно" в повечето случаи защото просто Атанас не седеше в него, и въпреки че често ми се налага да карам-винаги си търсех компания, защото просто нямаше начин. Всеки път като го сложех в стола и започваше един истеричен рев, а ние често пътуваме и беше неизбежно да си го гушкам през целия път, а ако карам аз ЗАКОН е да се вози на предната седалка до мен, Сега положението също не е никак розово-т.е. същото  Mr. Green Ама това си е моето дете и аз като майка не му мисля злото и не отричам МНЕНИЕТО на който и да е НО просто НЕ ГО ПРИЕМАМ Mr. Green...специално за моето дете-всеки да си връзва детето колкото си иска по закон, щом му стиска да изтърпи крясъците и ревовете му, но това не се отнася и за моето! И за финал ще добавя че искрено пожелавам на всички, в това число и на мен, да си родим едни кротки и послушни неревливи, мили, сладки и пухкавки бебенца през май !
От другия месец тръгвам и аз с вас по лекции, че вече много искам лично да се запозная с всичкии Peace, не да слушам нечии лекции...пък може и някои да са интересни...

# 742
  • Мнения: 115
ЕТО новата тема

Общи условия

Активация на акаунт