Радослав, Мария и Константин - днес празнуват първият рожден ден!!!!

  • 33 735
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИМОНКА.
Да бъде много, много здрава и безкрайно щастлива. bdbaloni baloni

# 46
  • Мнения: 242
Рила мерси за информацията - ще видя дали мога за намеря някой да ми вземе.
Вероники - благодаря и на теб за линка - и аз в началото си мислех някакви пантофи да взема, че така и така основно сега сме в нас а по-късно да купя обувки но тук в наше село няма... Ще умувам още малко ....Мога да поръчат от тук, но дали си отговарят на номерата? 

За рожденият ден на Никола още не съм се развълнувала, но аз имам още време. Сега в петък ще меся питка и вълненията ми са насочени към това мероприятие.

Есме
- в нашата кухня не слагат жълтък и аз през ден си слагам. Ако при вас слагат може да пропуснеш.

# 47
  • Мнения: 170
СЗА - щях да пиша и забравих. Аз в Бургас имах синузит няколко години и като се преместих тук, нямам проблем. Сега като бях пак ми се отключи.
Мен много ме облекчава Pinosol - капки за нос с етерични масла. Мисля, че нямаше химия вътре. Много са неприятни, горчиви и т.н., но на мен ми помагат. Може да пробваш да си правиш и инхалации с тях. А за морската сол вече са ти казали.  Peace Дано бързичко се оправиш!

А за кашлицата на децата - педката ми каза, че имало дечица с коклюш последния месец. И май е доста разпространено. Дано не е това Sad

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз от вълнения днес забравих да честитя празника на кикоимери. Бъдете винаги влюбени и се обичайте дори и на пук.
Ние си имаме 5-то зъбче днес, а до ден -два и шестото ще се покаже!

# 49
  • Мнения: 1 187
Момичета,на 12.02 ще се проведе благотворителен концерт "За Любовта!",в подкрепа на Ангел Ангелов. Той е брат на Теди,с която родихме заедно в ТК.Неведнъж съм изпращала суми според възможностите си,приканвам ви да го направите и вие! Hug

http://www.anonce.bg/articles/view/blagotvoritelen_koncert_podkrepa_Angel_Angelov

# 50
  • София
  • Мнения: 49
 nbirthday Честит първи рожден ден на Симонката! Да расте здрава, усмихната и послушна, за радост на мама и тате!
Това със заглавията ужасно ми хареса  Party
miramar, ние понякога се оплакваме от едно диваче, а нямам идея как се справяш с две  Hug
kikoimery,Честита ви годишнина! Гушкай си я колкото искаш Ангела, че неусетно ще пораснат и няма да дават да ги мачкаме и гушкаме.
За колажа няма ли да е добре всеки да изпрати, снимка по желание. Иначе докато я наглася да застане еди как си, пък да не мърда, следва изнерване и рев  Rolling Eyes
Мечо Пуух, моцарелата също няма сол, поне тази, която съм купувала аз. Иначе, не съм давала нито едо от двете. Може би 'Кафе с мед'  е най-наясно.
ivelina, в София почти във всеки магазин има от тези чорапки. Аз не съм доволна от тях, потят се крачетата от изкуствената кожа.
veroniki, полезна както винаги  Hug Ще ги пробваме тез пантофки.
*Nikita*, аз също се опитвам да я уча как се духа свещичка, но тя сбръчква носле и диша учестено през него  hahaha Joy
SZA, Виктория още не ходи, но излизаме с тези  http://www.k-k.bg/bg/collection/0/1/450/ а ходещата щерка/на 1г.2м./ на моя приятелка има същите. Имат и хубаво намаление сега.

# 51
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на сладката СИМОНА  newsm59 newsm38 Да е много здрава и щастлива и все така красива!!!
Сега се почва вече  Mr. Green

Мечо Пух, аз отдавна й слагам рикота във вечерните зеленчукови пюрета, много ги харесва така. А и наистина е едно безсолно сирене с подходяща консистенция. За тиквички или спанак с рикота, направо умира Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 495
Момичета, нали знаете-този уикенд съм  в София....значи по последни данни неделя съм фрии.... Hug така че, ако решите да си направим срещичка ми пишете да се разберем нещо.Имайте впредвид, да е някъде около обяд, мисля към 2-3 часа да хващам автобуса за насам. Peace

# 53
  • Мнения: 246
kikoimery и rossykv, за програмата мога да ви кажа следното - в бюрото по труда се подава декларация по образец, която се изтегля оттук тукhttp://www.az.government.bg/internal.asp?CatID=28&WA=Efunds/OPHRD/AP1105/Menu_1105.htm, служебни бележки от двамата родители, че са на трудов договор и работят (за майката, че ползва отпуск за отглеждане на дете), копие от акта за раждане на детето и копие от личната карта на майката. По принцип питат имаш ли си човек, който е регистриран като безработен и ако имаш, може направо да сключите договор. Даже питаха за бабата, ама нашата не се вписва в изискванията, а и не се разбираме нещо. Аз нямах и сега ще ми "организират" среща с една жена, която намерих по обява във форума. Уговорката ни е да сключим договор сега, но да идва от време на време да свикне детето с нея, а септември да си поеме детето и да доплащам 250-300 лева (още нямаме окончателна уговорка и не сме сключили договор). За да сключим договор, трябвало да ходя до нейното бюро по труда, но смятам да изюркам администраторката да дойде на среща в Младост или да изчака да се стопи снега  Mr. Green  Доколкото разбрах, другата програма "в подкрепа на майчинството" към която можеха да се наемат и пенсионери, вече е приключила, макар, че в бланката има графа дали участвам и внея (не може и в двете да се участва). Освен това след наемане на детегледачка ти спират 120-те лева към заплатата, които се плащат за "работеща майка" през втората година на детето. Аз разчитах на тях за доплащането, но сега ще търся други варианти  Confused

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 00:30 от ТаняТ

# 54
  • София
  • Мнения: 5 285
Здравейте и от нас.

Слънцето, хайде честита ви първата годинка   bouquet

Вероники, на Калин едната пантофка вече се изтърка кожата отпред - от пълзенето Sad Но наистина са супер пантофите, ако е с терлици, по цял ден събирам и обувам терлици, че господинът много се забвлява да им развързва връзките Simple Smile


Всички отчетни теми могат да се редактират постоянно (докато не са заключени, де): заглавие и първи пост  Peace

За първия рожден ден на Калин ще ви разправя като мине, ако се получи планът ни, но няма да е нещо специално, вкл. не съм предвидила нови дрешки и т.н. Пак да подчертая, че срещата на 18-ти си е просто среща, и ако някой се осмели да донесе подарък, аз ще стана, ще взема Калин и ще си тръгна. Съвсем сериозна съм! Много ми се иска да накупя подаръци за всички рожденици, но ще се наложи да се задоволя с общия рожден ден по финансови причини  Embarassed

# 55
  • Мнения: 5
Честит първи рожден ден на Симонка! Да расте игрива, винаги усмихната ...щастлива! newsm51

# 56
  • Мнения: 3 637
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИМОНКА!

# 57
  • Мнения: 201
Моля да ми кажете къде и в колко часа ще е срещата на 18.02, че тези дни нямах време да чета newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 792


 Честит първи рожден ден, Симонка:)))

# 59
  • Мнения: 267
Привет и от нас  Hug,загубихме се тия дни  Embarassed
Честит рожден ден на Симона!!!Да расте здраво и щастливо дете за радост на мама и тати
кикоимери,честита ви годишнина,много да се обичате още дълги години
Гледам РД обсъждате и мен треска ме тресе от сега   Blush,за сега съм измислила мястото и до тук  Blush,ама имаме време още
Тия дни от както се прибрахме в БГ нямам и минута спокойствие,Крис вече ходи доста стабилно,още се залюлява де,ама важното е че се пуска самичък и не иска да го държа за ръце ,което хич не ми допада,че още си удря главата навсякъде  ooooh!,та нямам никакво време за компа  Tired
За сменянето на заглавията и на мен ми харесва  Peace
За обувчички много се чудя какви да взема,имам чувството,че с никои не му е удобно да ходи,ако е бос си стъпва най-стабилно  newsm78,с обувки някак си си заплита краката,има ли други като нас  Thinking
И да се похваля от днес сме на кухня,не е много очарован,но той и по принцип не иска нищо не иска да яде,дано не си остане такъв злояд и да прояде скоро време Praynig

Общи условия

Активация на акаунт