Радослав, Мария и Константин - днес празнуват първият рожден ден!!!!

  • 33 757
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 379
...с обувки някак си си заплита краката,има ли други като нас  Thinking

Има, има Simple Smile Но с чорапи много се хлъзга по паркета, аз му обувам и едни чорапи с гума отдолу (не са тези като кожени терлички, а са си чорап, просто е гумирана подметката му). Най-добре ходи като е съвсем бос - без чорапи, без нищо. Но за навън ми трябват обувки, няма как в този сняг бос да го изпердаша  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 267
...с обувки някак си си заплита краката,има ли други като нас  Thinking

Има, има Simple Smile Но с чорапи много се хлъзга по паркета, аз му обувам и едни чорапи с гума отдолу (не са тези като кожени терлички, а са си чорап, просто е гумирана подметката му). Най-добре ходи като е съвсем бос - без чорапи, без нищо. Но за навън ми трябват обувки, няма как в този сняг бос да го изпердаша  Mr. Green
Laughing така е,в тоя сняг няма как,абе и аз му взех от тия с гумата,ама мойто диване как си криви краката не знам и гумата му се измества отгоре на крачето  ooooh!,добре ,че не може да ходи още вънка,като дойде ще му мисля  ooooh!

# 62
  • Мнения: 0
 Здравейте милички. Вижте само по кое време пиша ама чак сега ми остана време. Признавам си че предната тема не съм я чела но тази я прочетох.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА СИМОНКА БОНБОНКА ! Да расте жива и здрава на мама и тате и много да ги радва.
 
 Напълно подкрепям идеята за снимките с тортата. Ще е много забавно с какви физиономийки ще са. И напълно съм ЗА да направим колажа след като мине рождения ден и на мъничката Вики. Смятам че така е най чесно.

СЛЪНЦЕ идеята ти за заглавията е страхотна   bouquet

 Аз малко телеграфно го карам днес ама главата ми пуши. Важното е че края му се вижда вече. Малко остана и ще се похваля най накрая. Тогава ще съм по редовна. Сега викам да драсна някой ред да не ме забравите.

 Сега най ми е мъччно че от ангажименти не ми остава време да се нарадвам на последните дни преди предстоящия рожден ден. Само с тоалета на Ивко сме готови. А имам да приготвя още толкова куп неща. Живот и здраве другата седмица ще е .

Хайде лека веччер от мен  Hug

# 63
  • Мнения: 8
Честит Рожден Ден на Симонка!!! Пожелавам и да е много здрава и послушна! А на мама,тате и бате едно НАЗДРАВЕ и да слушкате малката буболечка!!! newsm51 newsm51 newsm51 newsm59  ura  bigdance2 newsm18 Tada

# 64
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на сладката Симона!
Здраве, късмет, смях, безгрижно детство и желая от сърце!


Честит празник и на майка и   bouquet

Да си призная аз се вълнувам от първия рожден ден. Малко са ни хубавите моменти, в които можем да събираме приятели и някак не ми се иска да ги пропускаме, когато ги има. След сметки и чуденки решихме да отбележим събитието в детски клуб. Имаме около 13 приятелчета м/у 4 месеца и 4 години - ще съберем тях и родителите им. И това ще е еднократно празненство. Даже утре ще резервирам, че 13-ти се пада събота. Бабата ще помогне малко за празника и това ще е подаръка. И без това повечето играчки са награждавани с безразличие така, че това ни устройва  Sunglasses

Днес ми е един смутен ден. Сама се поставих на кръстопът по отношение на работата и поех по неутъпканата пътека.

# 65
  • Мнения: 660
Айде и аз да се разпиша, че през деня ми е трудно - Рая от 2 дни вече не блъска по клавиатурата, а натиска определени копчета и и е много интересно да го прави, та не ме оставя да напиша и 2 реда - реве и иска тя да пише така бавно и внимателно... Какво и стана - не знам. Rolling Eyes

Аз днес обикалях за домашни пантофи с подметки за прохождане на Рая и не стига, че са "златни" от към цена, ами и 4 модела дето ги имат тук не пасват на добре охраненото краче на моята госпоИца. Blush Или са безумно тесни отпред и тя не може да си пъхне крачето, или са прекалено високи на глезена и не може петичката и да стъпи на подметката, че да е стабилна. Та накрая в един друг магазин и взех нещо като терлички, ама отдолу с кожа, и сега ходи щастлива в къщи без да залита, ама хич. До седмица я виждам да щъпури сама... сега само си дърпа ръцете да не я държа и стои права на краката си, но я е страх да пристъпи сама, ама хване ли ми едно пръстче и хуква, та не мога да я следвам... ooooh!
Вероники, много са хубави тези пантофки от естествена кожа и тук видях, но бяха толкова дървени като изработка, че се отказах да ги купя. Ще видя и утре Рая как ще е с тези, които купихме днес, пък може да и взема и от тях, макар че нямат никакъв вид... Thinking

kikoimery, честита ви първа годишнина - още поне 100 такива прекрасни годишнини да имате заедно.

И аз да кажа, че съм съгласна снимките за колажа да са с тортата. Тъкмо намерихме една сладкарница дето правят торти по-дебели от пай... Mr. Green

SZA, дано вече се почувстваш по-добре ти и всички у вас, които са още болнички...
Благодаря ти за отговора - пратиха ми документите по факс-а и ги върнах така. От личен състав казаха, че може. Аз обаче за по-сигурно ще ги пусна с оригиналните подписи и по куриер.

Абе какво им става на тези деца?! Ники и той паднал... Praynig дано бързо му мине на юнака сцепеното клепаче. Рая ме дебне от 4 дни по 100 пъти на ден да се метне от леглото и до сега успявам да я опазя... ама да видим до кога. Rolling Eyes

За РД на Рая, освен че и купихме тоалета и ще поръчаме торта, май ще направя и за нея от тортата на SZA. Иначе ще сме си тримата и чак големи приготовления няма да има... ще си направим празнична вечеря и така... то и тати ще е през деня на работа, най-много да може да си вземе половината ден и следобеда да си е с нас.  Надявам се след години Рая да не ни се сърди, че така сме отпразнували първия и рожден ден... Rolling Eyes

Слънце, хубава е идеята да се променя заглавието на темата, но ако не може не виждам много смисъл да си създаваш проблеми с промяната на първата страница, защото лично аз първата страница я чета само докато тя се изпише, след това на новите отговори на моите публикации си щракам на последната страница в темата, или там до където съм чела.  Peace

Никита, благодаря за успокоението - в очакване съм на този ден.  bouquet То не че вече имаме диван де, ама в края на месеца може и да проимаме, та ако и Рая вземе да проходи...ще си седя и аз на дивана... Ех, мечти...  Mr. Green
Тъкмо щях да питам има ли и други бебета дето се впечатляват от банята и тоалетната - Рая редовно ни води с баща и до там и иска да вдига и пуска дъската на тоалетната чиния - голямо забавление.

Ние тук пък нямаме сняг и си излизаме с количка, щото нямаме и шейна, пък и да имахме няма къде да я возим... Joy

Есме, още зародиш и пълнозърнести продукти на Рая не съм дала, но малко по малко ще започвам въвеждане, ако реши да яде де... Тук кухня няма, та за жълтъка няма какво да кажа.

Е, пак дълго стана, ама...

# 66
  • Мнения: 967
То късно станало вече бе!
Марти кашля по-зле, на моменти даже зловещо; СЗА дано да не сме с вашия вирус, ама нямам кой знае какви надежди - каката я боли гърло и хремяса. Включихме разни други лекарства като сода на залъгалката  Laughing и антихистамин плюс пулмекс бебе - дано помогнат!
А пък като прочетох за куклюша - съвсем ме втресе!

Марти също е фен на банята, той иска да взима цедилото на канала и да го дъвче  Sick - голямо пазене е! Обаче както си играе и отвреме навреме изпълзява до коридора да види дали не сме забравили случайно вратата на някоя от двете бани  Twisted Evil. Е редовно се набирам, де!

Марти ходи с чорапи с подметки - кожени или силиконови и с гумените точици! Милият е целият в синки - голямо падане тия дни! И той вече е доста бърз като се държи за пръстче! Вече съвсем по предназначение си казва - айде, къде, тука! ама мама - нъцки!

Айде, лека и мека от мен!

# 67
  • Мнения: 660
Рила, дано не е вируса на SZA вашето и да се оправяте бързо. Hug

Момичета, днес Шу и Яна са били на преглед във Франция - дано имат оптимистични новини. Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 5 765
Честит рожден ден на Лора! Да е здрава, много щастлива, послушна и усмихната! Сиа, честит празник!    bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 967
ООО, днес Лора е наред! Да е жива и здрава на Сиа, да слуша, да папка, да нанка и да има прекраасно детство!

http://www.youtube.com/watch?v=JygLtHl0vDU&feature=related

# 70
  • София
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на Лора и нека цял живот да върши нещата с такава лекота, с каквато ги прави сега!
Зора, честито пролазило буболече! Виж какви чудеса върши детската кухня. След още седмица току виж и проходила. Laughing
За обувките, ние сме с тези на Колев и Колев (не знам дали се водят обувки), с ципчето отстрани и връзки. Гледам, че доста дечица на снимките са с тях и наистина са удобни и с тях не си криви краката мъника. Бях му купила някакви за навън, ама тях успявах да му ги обуя, само когато му бяха с два номера по-големи. Крачето му си е широчко и хич не е лесно да намеря удобна обувка.
СЗА, благодаря за обяснението за баба от безработните. Също и на който пусна документите (забравих кой беше, извинете). Аз може би все пак ще назнача бабата в моята фирма и после ще и прехвърля майчинството, но де да видим.

# 71
  • Мнения: 1 734
Хайде да почерпя за нашия прязник!



Много ми е хубаво настроението, дано така се запази и през целия ден, въпреки че доста работа имам да свърша.
Тази вечер ще се съберем роднини, но в събота ще е купона и тогава най-рано ще кача снимки да видите рожденичката.
Ех, като се сетя какво беше преди година като разбрах че ще раждам... бях много спокойна ... спомени ..

Шу, стискам палци да се похвалиш с добри новини точно за рождения ви ден!  Praynig

нещо не ми се получи картинката, сори по-късно ще пробвам с друга

# 72
  • Мнения: 222
Честит Рожден Ден на Лора!!! Много усмивки и щастливо детство!!!


За обувчиците, Борис също щрапулка с Колев и Колев. За сега много успешно  Party Почти е готов да тича. Почна да се отпуска малко повече и вече прави по няколко крачки сам. А ако му държа само блузката, може да овършее целия апартамент без да му мигне окото.
Зеленко, от няколко дни се каня да пиша за тези играчки - дето трябва да слагаш едно в друго. Ние имаме два вида. Едното е една калинка с различни фигурки и да ги нагласява да ги пуска - играе си с нея по малко. Другото са едни яйца  - http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=4128 няма такъв кеф ти казвам. като ги види, почва да им говори, чука ги едно в друго, отваря и ги затваря . Малко му е трудно да ги налучква кое с кое е, но се опитва. С малко помощ, разбира се. Голяма игра пада с тях. Много добре похарчени 3 лв.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 305
Добро утро!

Честит рожден ден на Лора!Пожелавам и здраве и много весело детство!



Ех Мънки, ако знаех, че ще е така по-рано щях да я запиша! Laughing

Момичета нещо съм се запалила по количка супер олекотен вариант! Спрях се на тази на Чико! Имате ли отзиви? Помогнете ми в избора, че искам до ден-два да реша! В Джъмбо е 120 лв, а в Кикиморско царство е 170 лв! Егати разликата в цените!



Зеленко сега намирам снимка на столчето за хранене! В кикиморско царство е 87 лв а в Джъмбо е 59 лв! Доволна съм, ползваме го като пътуваме! http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2883

Благодаря предварително!Лек и приятен ден на всички, а на рожденничката весел разник!



# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит рожден ден на Лорка. Да расте здрава и щастлива, да радва мама, тати и батко.
Сиа
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт