Радослав, Мария и Константин - днес празнуват първият рожден ден!!!!

  • 33 772
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 361
Здравейте,

ЧРД на Лора. Много здраве, едно щастливо детство и много радост на мама и тате!!!

Цветке- мерси за линкчето, ще и поръчав такива на Елия. Ние също много обичаме разни формички.
Зора- количка е доста добра и издражлива. Една приятелка си я купи за големя когато беше на 1г. Няма легнало положение, но е супер лека. Редовно сме излизали с тях по центъра с градски транспорт. Тя ще си я ползва сега и за второто.
Тони- няма да ви се сърди Рая, нали сте до нея. Hug

Аз май съм единствената, което не се вълнува за РД. Даже треска ме тресе, как ще събирам родата. Мислим да идем на ресторант за 1ч и после вкъщи да си поканим дружките.
Ние изкарахме кошмарна нощ. Не знам дали вчера заради снега, но Елия цяла нощ киха и беше с температура. Сега уж е добре.

# 76
  • Мнения: 695
Добро утро и от нас  Hug
Благодаря на всички за прекрасните пожелания и дано да ви се връща стократно.
ТаняТ, благодаря за разясненията за тази процедура. Ух, как ми се иска да работя, но хем няма да я вземат на ясла, хем много не ми се ще на непознат човек без квалификация да я гледа. Угодия няма  Crazy
Честит първи рожден ден на Лора, да порасне здраво и красиво девойче.
Ангела щъка у дома с буйките на КК за прохождане. Постоянно им развързва връзките и ги сваля обаче. С терлици  и чорапки обаче се хлъзга по паркета и пада.
Днес ще правя за първи път крем супа от карфиол и се надявам малкото да я хареса. Стискайте палци  Grinning
Хубав ден на всички

# 77
  • София
  • Мнения: 5 295
Здравейте и от нас. Само аз ли не пускам Калин да пълзи из другите стаи, а само в една  newsm78 Просто само в нея има някакви условия...

Сиа, честит рожден ден на Лора   bouquet

Айде и аз да се разпиша, че през деня ми е трудно - Рая от 2 дни вече не блъска по клавиатурата, а натиска определени копчета и и е много интересно да го прави, та не ме оставя да напиша и 2 реда - реве и иска тя да пише така бавно и внимателно... Какво и стана - не знам. Rolling Eyes

Абе да не са раждани на една дата нашите деца  newsm78
А за рождения ден, на мен ми звучи супер, защо да се сърди Рая   Hug


Зора*, благодаря за цената за столчето на Фишър Прайс за пътуване. На мен то ми "хвана" око в крайна сметка като най-компактно и бързо сгъващо се. А щом е 60 лв. в Джъмбо, направо подаръкът от бабите за първия рожден ден е готов  Peace

# 78
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТ РОДЕН ДЕН НА ЛОРА!!!


Зора, количката наистина е добра  Peace Много добър вариант е за пътувания или ходене из центъра, кадето да се бориш с народ, коли, подлези и т.н. препятствия  Mr. Green
А за цените в Кикиморско царство, аз няколко пъти съм подчертавала какви огромни надценки си слагат там  #Cussing out Някои неща са двойно от Джъмбо примерно. Но са по-скъпи и от нормалните магазини. Дори на няколко пъти така ме ядосаха с двойните си цени, че им го написах в коментарите. Естествено постовете ми бяха изтрити  Crossing Arms При нас всичко е наопаки естествено. В интернет магазините е по-скъпо от нормален магазин  ooooh! Нищо чу по нормалната логика трябва да е точно обратното.

За РД и на мен не ми е някаква кой знае каква тръпка. То и без това в момента не мога да си позволя кой знае какво  Tired Все още дори и Маги не се впечатлява особено, че има РД, та какво остава за малката  Laughing На Маги за момента да има РД, значи да има торта и да духа свещички и толкова  Mr. Green Предполагам, че като мине още някоя и друга година ще е различно. До сега на Маги РД сме го празнували основно с почерпка с децата от яслата и сега в градината. После една скромна почерпка в къщи със сестра ми и нашите, и така.  Те и без това в момента основните приятелчета са им в градината.

# 79
  • Мнения: 4
Хайде и аз да се включа, че вчера не остана време ooooh!
Много е празнично с тези рожденни дни, ще изкараме два месеца в празници Mr. Green
Честит първи рожден на Симонка бонбонка, да расте здрава, красива, усмихната и да бъде оправна като майка си.   bouquet Слънце, честит празник и на теб, благодарности за хубаватат тема Hugмного ми допада идеята за различните заглавия за всеки рожден ден, трудоемко е и ти благодаря за труда Peace
Честит рожден ден и на Лора  bouquetДа бъде жива, здрава, гордост и радост на мама и тати Peace
Чакаме снимки!!!!
Хели Хели, успех в новото начинанание Peace
Роси, ние харесахме столче на Макси Кози - Приори,което струва 240 лв. и тези дни ще ходим да го купуваме, ще бъде подарък за рождения ден Peace Много по- удобно се оказа за Боби отколкото Чико newsm78
Мирамар, направо ме впечатлиха твоите момчета, да са ти живи и здрави, аз не знам как се гледат близнаци, но на майка ми не й се говори на тази тема... Crazy / имам сестра близначка/
За обуването, аз се виждам в чудо - не могат да се задържат никакви чорапи на краката на моя Боби, ако не ги събуе, ще ги завърти с подметките нагоре, купувала съм и няколко чифта пантофи, но те изобщо не му се задържат на крачетата, много са му слаби глезените и са му тесни самите ходила ooooh! та днес съм решила да обиколим магазините за маратонки и обувки и да потърся нещо, което да е по-тесничко като модел и да му ги обувам в къщи. На него също до скоро обувките много му тежаха и му пречиха, но от няколко дниз забелязвам, че стои много по-стабилно с тях, макар че тези , с които излиза навън не са много удбни за прохождане. Решила съм да му купя някаква удобна обувчица, за да му ги обувам вкъщи за да е ходи по-стабилно.Иначе още не се е отпуснал съвсем, но много внимателно си подбира разстоянията на които да се пусне сам да ходи и тръгва с широка усмивка, пък докъдето стигне Heart Eyes иначе много се забавлява да влиза и излиза от кошарата си, нашата има прозороче с цип, което може да се отвори и сега е постоянно отворено Whistling Банята  е е дна от любимите му стаи, а любимите играчки са двете бърсалки за пода и метлата и лопата - всеки ден ги мия, че много обича да играе с тях ooooh!
Нищо не съм подготвяла за рождения ден, има още време, все още не ме е затресла треската, но определено много ме вълнува това голямо събитие Partyхаресва ми как го е нарекла Оки4  Crazy
Пак  ще попитам, има ли желаещи з апоръчка от Май тойс, да пуснем обща поръчка.
И ако може някой да препоръча приятно място за почивка близо до София, че искаме с мъжа ми малко да се отървем от ежедневието този уикенд Praynig
Хубав ден от нас!!!

# 80
  • Мнения: 2 495
Честит рожден ден на Лора и от мен!Да расте здрава и щастлива, весело и безгрижно детство!  bouquet
Вече Радо е подстриган, ама да знаете какъв рев му дръпна вчера.... ooooh! а преди два месеца като го подстригваха хич не рева! Laughing

# 81
  • Мнения: 1 187
Честит първи рожеден ден на Лора! Hug Весело и безгрижно детство,изпълнено с безброй приключения!  Heart Eyes

За мама

Зора не мога да дам мнение за количката,ама да питам няма ли багажник..? Rolling Eyes

Нинче честита ви прическа!И аз онзи ден пооформих Ади,че имаше едни смешни дълги краища над ушите,а отзад косата от въртене и беше станала на фитили и няма ресане.Сега вече баща и няма да я нарича Гого Лозанов. Twisted Evil Ама баш на него си мязаше.  Mr. Green

За РД и аз не се вълнувам чак толкова,е емоция и събитие си е но може би вече с второто дете нещата не се така еуфорични.За сметка на Дрина,която месец преди РД-то и все ме питаше кога е Коледа,коя дата сме(все едно и разбира главата) и много се вълнуваше.Поръчки ми беше дала за чинийките какви да са,пък балоните,и покривка с Мики и Мини.. ooooh! Сега щяла да духне свещичката на Ади,пък можело и догодина да и помогне.. Mr. Green Много е впечатлителна,и трябва да помисля за нея какъв да е подаръка. Rolling Eyes За Адриана варианти много в тази възраст.

Ние от вчера сме сами с Ади,как ми е терсене да го няма мъж ми през нощта ама..а,ей го дойде си.Хайде до после!

# 82
  • Мнения: 19
Честит първи рожден ден на Лора, да расте жива и здрава и винаги усмихната.
Нещо изоставам с четенето, та ще се опитам да наваксам, че съм още в старата тема. Но е прекрасно всеки ден да имаме вече по едно пораснало детенце. Май хич не са бебенца вече.  party041

# 83
  • Мнения: 276
 ЧРД на Лора! Да расте красива, здрава и умна за радост на мама и тати!  bouquet

Зеленко, и аз Кали я пускам да лази само в кухнята и в хола (те са слети). Ако отвори някоя врата излиза диркетно в коридора, а там са ни обувките, веднага се насочва към някоя от тях (по възможност най-калната) и гризе подметката. Та затова не й давам в коридора.

Чорапи и ние не търпим, само ходя след нея и обувам. Днес ще обикаляме за обувки и буйки. Тя има няколко чифта обувки и са й все големи, явно е с малко краче милата ( за разлика от майка й  Mr. Green)

Васида, ние като искаме да релаксираме ходим на СПА в "Царско село", хубаво е, но е в София, ако искате с преспиване пробвайте някоя хижа на Витоша. Преди няколко месеца ходихме в "Еден", не е лош, има си ресторант, бар, даже и джакузи в апартамента  Mr. Green. Това се сещам за близо до София.
Иначе ние в петък заминаваме за Копривщица, запазили сме места в един много як комплекс - http://www.dyulgerite.com/bg/index.php?m1=2 . Иначе любима дестинация ни е Велинград. Там пък има супер много хотели, на около 2 часа път е от София. Там ти препоръчвам хотел "Рич". Може и с детето да ходите даже, има детски кът, който работи до 24 часа. Това е от мен, весело изкарване! Hug

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 15:57 от stasi8510

# 84
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Честит рожден ден на Лора, да е жива и здрава, да расте усмихнато и щастливо дете и много да я слушат всички  bouquet
Ние щяхме да заминаваме на ски в края на седмицата, но ни достраша да пътуваме 500 км. с дете в това време и в крайна сметка само мъжо ще намаже. В смисъл не, че отива на почивка без нас, той си е оттам и ще го играе ски-учител на едни познати ирландци. Как ще се оправяме сами, не ми е ясно. Пък и така се надявах да се изпързалям, ама догодина.
Зеленко, и аз я пускам на пода само в една стая. Другите не са пригодени.
Vasida, аз смятам да правя поръчка от Mytoys с подаръка за РД, та може да пишеш да се уточним.
Да ви питам, има ли други бебета с коса и крустички и как ги махате? Тя като новородено нямаше толкова, но сега като че ли от шапката и се изпотява главичката и се завъдиха Thinking
РД ми е тръпка, само дето още не съм обмислила цялата организация. Смятам обаче да е нещо в тесен семеен кръг.

# 85
  • Мнения: 660
Честит рожден ден на Лора! Нека е здрава, щастлива и успешна във всичко с което се захване.

Зора, честито пролазило буболече!

Зеленко, ми тук сега навсякъде е разтворено, то май и в София така държах, та сигурно ми е навик и тя си щъпури навсякъде. Снощи я заварих при боклука в килера да разхвърля пластмасовите бутилки и да ги търкаля... добре, че не беше набарала плика с памперсите. ooooh!

Ставам, че мира няма от това човече. Whistling

# 86
  • Мнения: 305
Мерси за отзивите за количката! Май ще е тя! Бодливка, ще си взема една мрежа като тази! Ще ми е достатъчно! Аз като излизам почти не пазарувам та няма да е проблем /надявам се Crazy/!



В неделя купихме за рожденния ден комплект с чинийки, чашки и тн за детската групичка! В понеделник след рожденния ден ще събера тук дружките с дечицата на по кафе и сладкиши! Ще направя може би тортичката, която и децата могат да ядат! В събота, на деня ще се съберем около 15-на човека в къщи! Взели сме малко украса и много балони!Ще поръчаме торта! Менюто вече  е готово!
На баткото първия рожден ден не ми е бил кой знае каква тръпка! Вече втория РД го чакахме и двамата с голямо нетърпение! Сега рожденния ден на Петя така го чака, че всеки ден ме пита дошло ли е времето!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 103
Чeстит първи Рождeн Дeн на Лора! Нeка бъдe задрава и да има eдно много щастливо дeтство!
 newsm67

 Много съм впeчатлeна, чe вeчe има дeчица като Марти на Рила, които вeчe употрeбяват думички по прeдназначeниe. Нашитe постижeния засeга сe свeждат до показванe на "колко голям щe пораснeш?" и " на колко си годинки?". А и Роско вика Аууу на тeлфона, пък Дани ми го носи и ми го слага на ухото да говоря. Иначe прeз повeчeто врeмe си дeйстват по тeхни задачи - разхвърлят играчки, крадат си ги, дърпат си ги от ръцeтe; много са сладки като играят на криeница eдин с друг, напримeр зад някой стол, голям хилeж пада. Започват да сe врат в мeнe като са гладни или уморeни.
 Относно жълтъка ниe смe вeчe на кухня (частна на мама Люси) и почти всeки дeн има мeсо та го смeствам основно събота или нeдeля ако сe сeтя. Иначe хeмоглобинът ни e eкстра 127 и 128.
  За чорапитe с кожeни подмeтки имамe такива ама много им сe свличат и вкъщи ги държа с буйки на колeв и колeв. Особeно Дани стана доста по-стабилeн с тях.
 Ако сe сeтя ощe нeщо пак щe пиша.
 Рeшила съм да ставам рeдовна във форума Mr. Green.

# 88
  • Мнения: 4 428
Може и аз да се включа в поръчка от Май Тойс, защото искам да купя за РД на Маги тротинетка. Та искам да погледна, ако там са по-евтини. Само някой да ме ориентира къде да ги търся, че не съм много в час кое къде е в сайта  newsm78

# 89
  • Мнения: 105
Честит рожден ден на Лорчето! Пожелавам й здраве и весело и безгрижно детство! Сиа, хубав празник довечера   bouquet
Аз също не се вълнувам особено от рождения ден. Ще съберем най-близките роднини (10 човека) вкъщи.  И без това нямам приятели с деца, за да и организирам детско парти.
Есме, и на Мария главата и е така отгоре. Засега не я третирам с нищо. Знам, че шампоана на Мустела за крусти бил добър.
Мария не мога да я огранича и също обикаля навсякъде. Ходи основно по чорапи, за което съм критикувана от майка ми, че била без обувки с твърд форт ( а има само буйките на КиК), които да и придържат петите.

Общи условия

Активация на акаунт