Израел - 49

  • 39 773
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мимкис, няма да се сдържа аз и ще разкажа ситуацията  Embarassed Та имаме ние страхотно намаление сега на едни шницели и са скандал след скандал...Та идва тая пръдла с още една пръдна и нареждат нещата на линията в същото време ми вдигат първия скандал за цени на едни ябълки и докато аз се обяснявам на шефката им маркирам нещата.Та маркирам си аз и по едно време едната пръдла се разкрещя:
Това е мое не виждаш ли границата?
Аз тихо и казвам:
Ако виждах граница щях да спра да маркирам...
Тя обаче вика ами къде гледаш ти?При което аз вече не издържах и викам:
Гледам в монитора,слушам ви скандала и същевременно работя  #Cussing out
И другата пръдла с ложи пръста пред носа и ми крещи:Шшшш шекед  Shocked
Замълчах аз ама като излезе тая и аз бясна та реплите ми бяха:
Ми зот аааааааа Ху де фак  Grinning Има шели льо оса ли шшшшш, бензона...
От там се усетих, че всички ме гледат и минах на руски та само шефката да вдява...Сука блят (меся с иврит) гдола  bowuu
Изобщо цирк...Май само български не намесих  Crazy Веселба..
Извинете ме за нецензурните приказки ама аз си ги употребявам та...от вътре ми идват  Joy
В месарницата при нас работи едно арабче та то ме учи как да псувам на арабски  Embarassed ( не ми се отдава обаче)
Приятна вечер  Hug
Добре, че се появи нашето ново девойче та се размърда темата  Heart Eyes
Мимкис, не повръщай  Naughty Храната струва пари  Joy
Ментичка, бебето ще го нацелувам аз няма да го пипам само  Blush
Отново хубава вечер ви желая   bouquet

# 706
  • Мнения: 1
Знам че , всичките ми до сега постове наистина са излязли като един вид идеализация на конкретната страна, но пък и не съм пътувала малко ( Германия, Италия, Гърция, Австрия, Румъния)  Peace И пак съм разбрала, че живот зад граница не си е лесно в първите няколко години, а да не говорим че родината винаги си липсва Simple Smile .
Но, сега какво да направя, кой както ме приеме Simple Smile Тук съм с най - хубави намерения   bouquet

Boryana  Hug , то като се започне работа винаги е различно, пък и с работодател и колеги рядко се получават хубави,здрави и добри отношения, все пак става дума за работа, на работното място всеки е натоварен, стресиран и мисли как по- правилно и по-бързо да свърши нещата, така че такива неща , като тази която ти е крещяла, поросто се подминават с усмивка Simple Smile Крещи жената, а все ще се намери и на нея някога някои да и кресне и да види тя тогава какво е. Simple Smile Така че не се оставяй такива неща да ти развалят деня Simple Smile
Колкото до изпита - поне за сега са ни казали, че устният ще е нещо от рода на твоя, само където няма да разказваме за нещо което ни кажат като тема, ами ще ни пускат малко филмче - по което ще трябва да говорим Simple Smile А дано и устния да мина, че иначе ще е излагация голяма  Embarassed
Чепя ви всички с по един Песек Зман , че направо вече умирам пак да купя един и да изчезне набързо набързо  Joy  Mr. Green

# 707
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Бубе, не се ядосвай Wink всякакви ненормални има Mr. Green
PuRpLy, благодаря ти за отговора за изпита  bouquet доста обнадеждаващо звучи. Аз за сега също съм добри впечатления от преподаването Peace
Мимкис, много се радвам за теб  bouquet хубаво е, че лятото още няма да си  с голям корем  Sick да се пазиш Hug

# 708
  • Мнения: 81
Здравейте  Simple Smile ,

Мимкис, Наина, честито!  bouquet
Мим, донесоха ми айрянчета "Милк Хаус"(в Ниш ги правят), пробвала ли си? Цял ден не мога да им се нарадвам. Blush

Пърпли, добре дошла! Simple Smile


Борянка,споко. Hug

Таня,да ти е жива и здрава малката!

Връщам се да дочитам,чак сега намерих време за компютъра. Tired

# 709
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563

... И другата пръдла с ложи пръста пред носа и ми крещи:Шшшш шекед  Shocked
Замълчах аз ама като излезе тая и аз бясна та реплите ми бяха:
Ми зот аааааааа Ху де фак  Grinning Има шели льо оса ли шшшшш, бензона...
От там се усетих, че всички ме гледат и минах на руски та само шефката да вдява...Сука блят (меся с иврит) гдола  bowuu
Изобщо цирк...Май само български не намесих  Crazy Веселба..
Извинете ме за нецензурните приказки ама аз си ги употребявам та...от вътре ми идват  Joy
В месарницата при нас работи едно арабче та то ме учи как да псувам на арабски  Embarassed ( не ми се отдава обаче)
Приятна вечер  Hug

Браво! Няма да се даваш! Наше момиче!  Laughing
Важното е да завършваш с "Приятна вечер"!

# 710
  • Мнения: 1 526
Леле хора, не е истина днес какви задръствания имаше при нас. За 2 часа взехме с кола разстоянието Холон- Рамат Ган и то по Аялон  ooooh!  Tired!!! Но поне имам добри новини.

PuRpLy много хубаво разправяш. Ашдод е хубав млад град. Има доста имигранти, но това не е лошо в моят град също са доста. А приятелят ти с какво се занимава?

Пете, добре завърнала се  Hug, децата сигурно много са се затъжили.

Бубе, тегли им една майна през зъби, но им се усмихвай ехидно  Twisted Evil. Не се занимавай с глупави хора.

Ментуш, не преди Ацмаут, да не посрещате два рожденни дни заедно (то няма лошо де)  Grinning.

# 711
  • Мнения: 1
Тали, приятелят ми хем учи, хем работи.  В момента кара 14 клас , че искаме военни да ставаме и сега учи по професия, не знам как се води, но е нещо свързано с механиката и поддръжката на авиационните самолети в армията. Малко ме притеснява, че изкара профил 97 и сега като влезе в армията да не го сложат някъде, където съвсем ще трябва да се бори с палестинците Sad .
Иначе вечер след училище работи в супермаркет, подрежда там скалд, едно друго, като гледам доста негови приятели работят с него, така че предполагам това е най-често срещаната работа за младежите там Simple Smile Работи, че вече иска да си е отделен от техните, да спестява пари, да се приготви за бъдещето Simple Smile  Flutter

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 23:02 от PuRpLy

# 712
  • Мнения: 1
Хайде, лайла тов ве халомот паз от мен.  Hug
               И благодаря на всички, които ме посрещнаха така добре днес   bouquet

# 713
  • Мнения: 310

 Танче да ти е живо и здраво детенце  Hug

 Бубе за съжаление на всякъде се намират хора които си умират да правят скандали и да се излагат
 
 Пете радвам се да те видя  Hug

 PuRpLy и аз да кажа пак за възрастта тя не винаги е определяща важното е съзнанието и опита. Наистина хората като видят млад човек гледат малко по-несериозно, но само ако не те познават и аз познавам хора на по 30-40г които са много несериозни и безотговорни. /Ако имаш рег. във фейса дай връзка на лични/

# 714
  • T"A
  • Мнения: 2 515
PuRpLy, с мед. профил 97 приятелят ти може да кандидатства за ВВС  Wink а, ако е единствен син, родителите му ще имат право на вето за участие във военни операции.

Леле хора, не е истина днес какви задръствания имаше при нас. За 2 часа взехме с кола разстоянието Холон- Рамат Ган и то по Аялон  ooooh!  Tired!!! Но поне имам добри новини.

О, ужас, и ти ли попаднала в голямото задръстване?! Имало е някакво полицейско упражнение, някои хора са прекарали часове в колите.

За добрите новини забрави подробностите...  Flutter


Бубе, сега преди йом аацмаут хората ще са още по-изнервени Tired. На мен в такива моменти не ми се влиза в супера да си напазарувам, а мога да си представя ти на какъв огън се печеш  Rolling Eyes

Днес ще има хамсин, четох във вестника, че в Ерусалим ще е 29о Shocked, значи по крайбрежието съвсем ще се спържим. Пазете се (особено Мимкис) и много вода! Hug

Меченце, какво е това млекце?

# 715
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563

Днес ще има хамсин, четох във вестника, че в Ерусалим ще е 29о Shocked, значи по крайбрежието съвсем ще се спържим. Пазете се (особено Мимкис) и много вода! Hug


Пратете малко насам... тук вали, вали, вали... забравихме слънцето вече...  Grinning

# 716
  • Мнения: 81
^ Да, само вали и локви, локви, локви. Tired
На мен ми е и доста студено. Close


Ментичка,млекцата ги правят в Ниш,навсякъде ги има там.
По-гъсти са от българските и не им слагат сол,чисти са на вкус (аз и затова много ги обичам,тукашните са ми гадно солени и не пия). Вършат ми работа, когато нямаm време за хранене или не мога да мъкна от вкъщи.
http://sapir.snimka.bg/other/others.492651 - не мога да им отворя сайта  Shocked и ги снимах. С баница много вървят. Mr. Green

# 717
  • Мнения: 1
Mentha ,  не е единствен син, а и като го знам какъв е инат и сериозен в това отнешение, каквото му кажат край - казана дума, хвърлен камък, ще изпълнява всичко Sad .

Иначе блазя ви, че ще ви е толкова топло там, дано скоро и тук стане така, че това мръчкаво време и настоението чак ми разваля Sad

Кой каза баница ?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Днес това ми беше закуската, но от доста време не бях яла такава хубава баничка - хем хрупка, хем и с със сирене, а не с извара, пълна Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 18:07 от PuRpLy

# 718
  • Мнения: 1
Хайде от мен един поздрав заради дъждовното време тук , дано да ви разхлади от жегата там !  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=bBlbPw7WAqM     bigdance2

# 719
  • Мнения: 1
Ех, никакви ви няма  Sad Да не се препичате на слънце, ей !! Laughing
А май се оказа, че аз сама съм си ентусиаст. Sad

И с малко закъснение Шабат Шалом  Hug

Общи условия

Активация на акаунт