Малък Сечко да си ходи! МАРТенки, за старт готови! (35)

  • 17 401
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
Vasilia, поздравления за хубавите новинки  Hug

# 61
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Tasty мисля че трябва да потърсиш друг педиатър.Както каза една мама по нагоре-еми нали затова ги избираме за Лични лекари и педиатри,за да можем при всяко притеснение да бъдем в контакт с човека,който познава най добре детето.Аз съм ходила няколко пъти в спешен кабинет когато педиатърката ни беше в чужбина и чусно да си кажа не оставам с добри впечатления точно затова че дежурния лекар никак не познава дедето.Криси изкарва зъбите трудно-с много секрети,кашлица и хрема понякога.Случвало ми се е да се засили примерно кашлицата в събота а докторката да е в чужбина и да не мога да се свържа.Пък и за мен е хубаво при кашлица да се чуе на слушалка.Като сме ходили винаги едно и също се повтаря-зачервено гърло изписват ни се веднага витамин С сиропи за кашлица дежурните капки коларгол...А пък на другия ден когато го заведох при доки нямаше нищо подобно на зачервено гърло.Просто ме успокои че гърдичките са чисти и да не давам абсолютно нища само да чистя нослето с физиологичен разтвор.Кажи от кой район си да попитам колежката на моята докторка дали приема нови бебета.Моята със сигурност не взима но и колежката и е много компетентна по мнение на съседки които са при нея Simple Smile

На мен не ми минава лошото все още но поне спрях да повръщам... Cry

# 62
  • Мнения: 24
Доро Честит Рожден Ден и от мен!!!  nbirthday
Василия страхотни новини! Hug
lapiovra браво и на Вас  Hug Разликата при двете упойки е най-общо, че при епидуралната имаш усет, то нямаш болка. А при спиналната нито усещаш, нито те боли. Секциото до колкото знам се прави или с обща или със спинална упойка  Peace

И аз се надявам това за креватчетата от ПДЧ дето го каза Мушичка да не е вярно, защото вече сме го поръчали. И естествено с моя късмет доставката закъснява - трябваше днес да дойде, а ни казаха че ще стане за следващата седмица  Mr. Green

Момичета мерси за пожеланията за фотото  Hug Но още не мога да се добера до него, защото мъжа ми го е окупирал  Mr. Green Ще гледам да пусна няколко снимчици.

# 63
  • Мнения: 73
Carmen, ти също си писала, че мислиш да пиеш. Консултирала ли се с някой за приема?

Svetlichka Не, не съм се консултирала. Моят хомеопат замина за Канада и нещо загубихме връзка. Но имам една-две книжки за хомеопатия и не ме е страх да ползвам арника. Гранулите се продават в Англия свободно и с указания на опаковката, а там без рецепта общо взето нищо не дават, освен тампони и презервативи. Дори няма но шпа. Затова мисля, че не би трябвало да има проблем с приема на арника. Някъде по книгите за бременни също се споменаваше употребата й. Ако намеря някой, с който да се консултирам, ще го направя, но ако не намеря, ще го взимам според указанията.  Peace

Vasilia,радвам се, че всичко е наред  Simple Smile  Hug   bouquet

# 64
  • Мнения: 6
ДОБРЕ ДОшЛА НА НОВАТА МАМА.
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДОРО-МНОГО ЗДРАВЕ И ЕДНО ПУХКАВО БЕБчЕ ПРЕЗ МАРТ.
ДАРИДА чЕСТИТ ФОТОАПАРАТ.
МАММА ТЕМАТА Е СТРАХОТНА.
НА ВСИчКИ МАМИ С ДОБРИ НОВИНИ ОТ КОНСУЛТАЦИИТЕ БРАВО.
И НИЕ УТРЕ СМЕ ЦЯЛ ДЕН ПО ЛЕКАРИ И КАТО СЕ ВЪРНА щЕ СЕ ОТчИТАМ.

# 65
  • София
  • Мнения: 91
Mamma заглавието е страхотно  bouquet

Доро  hbday

Carmen имаш моите fingerscrossed

Добре дошла на новата мама и леко бременеене до края. Със сигурност ще си в добра компания moresmile

И аз ще помоля за вашите палчета. Утре съм на лекар и да видим какво ще каже- дано сме овладяли положението с контракциите!

# 66
  • Мнения: 20
Благодаря, Carmen! Аз също мисля да започна прием, може би от следващата седмица.

Някой може ли да препоръча хомеопат, на когото да разчитам за детето живот и здраве. Още не съм избрала и педиатър и не знам какво да правя. Май е невъзможно да намеря някой, който едновременно да е в близост, да е винаги на разположение и да е фен на хомеопатията :–)

Поздрави!

# 67
  • Мнения: 73
BONI   fingerscrossed и на теб Simple Smile

Svetlichka И аз искам да намеря хомеопат за детето, и също нямам педиатър. Ако намериш някой, който ти вдъхва доверие, пиши.   bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 768
Това с педиатрите е направо ужас. Утре ще звъня на колеги , които са медицински представители на Мустела и разни други бебешки марки козметика. Те посещават педиатри , дано помогнат , че ми побеля косата вече  Rolling Eyes ooooh!

# 69
  • Мнения: 20
BONI   fingerscrossed и на теб Simple Smile

Svetlichka И аз искам да намеря хомеопат за детето, и също нямам педиатър. Ако намериш някой, който ти вдъхва доверие, пиши.   bouquet  bouquet




Непременно ще ти кажа   bouquet

# 70
  • Мнения: 76
За педиатрите - аз също търсих дълго време и накрая се спрях на следното - д-р Мирчев - педиатър - алерголог. Има договор със здравната каса но май само с алергологията. Определено е кадърен - цял Хаджи Димитър при него се лекува. Ще запиша беба при моето дж пък ще си ходя при него. Писна ми да търся разни доктори на които май хич не им се работи. СЪбота и неделя спешни центрове.....то да не се случва ...................

Май напоследък докторите нещо хич ги няма.......


Кажете къде да отида на 3 д или 4 д ? Таткото иска да имаме клипче на  беба но нещо не съм сигурна къде да отида - моля дайте инфо

# 71
  • Мнения: 365
Браво бе мамчета,кога изписахте толкова? #Crazy

# 72
  • Варна
  • Мнения: 27
Искам да ви попитам имате ли все още киселини, аз не мога да се отърва от тях, много е неприятно.
Опитвам се да не вземам хапчета (само в краен случай), но то не се търпи, много неприятно. В 36-та седмица съм от Варна .

# 73
  • Варна
  • Мнения: 58
hellena И аз съм в 36-та седмица и си имам киселини, както предполагам доста мами. Талцид и ябълки са моя лек, също и сок от якълка.

# 74
  • Мнения: 1 768
hellena ,повечето сме така ,и всеки се спасява както може , аз лично опитах какво ли не , за сега съм на газирана вода с малко изцеден лимон или сода бикарбонат  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт