Февруари още не сме преполовили, а много бебета са се родили.

  • 21 458
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Бързам да се запиша и да честитя !

Честито Ника, бъдете здрави и много щастливи  Hug !

Сега отивам да си дочета....


Добре завърнали се на Плами и Мяу  Flutter !

Ника вярно голямо момче изкара, а само преди 10 дни и бяха казали, че ще 3кг  Laughing ....

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 19:28 от star

# 16
  • Мнения: 320
Taнче добре съм днес  Hug,и както спах през деня....май ще карам нощна смяна Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 20:12 от ПИПИТУ

# 17
  • Мнения: 33
Честито на Ника, Гери и Бобиш! Да са  здравички бебчетата и много да радват мама и тате!

# 18
  • Мнения: 85
Честито на Ника и Бобишана,да се радвате на здрави и послушни бебета... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 26
Мауче, Плами добре сте се завърнали Simple Smile)

 Честито голямо момче на мама Ника
на Боби и Гери
 Hug

# 20
  • Мнения: 304
  еее,честито и на Ника-браво за голямото момче,че все го мислеше какъв ще е хърбавичък Simple Smile
 Добре дошли и на Мяу ,Даниела и Плами  Hug

 Аз се завърнах от преглед-никакви индикации за скорошно раждане-бебка е високо,разкритие никакво,болежки никакви.Док вика ама какво ще те правим той термина ти дойде.Реши накрая да ме приема четвъртък в Майчин дом и да го мислим пак.Колкото и да не ми се иска и на мен и на него явно мисли за секцио,защото смята че таза ми е тесен и затова не се смъква бебка.Ще си откукувам толкова време в болницата,защото той събота и неделя бил на смяна и за тогава мисли нещо,но по добре така отколкото да се притеснявам че ще пренося и да откачам вкъщи.Та така и утре съм с вас и четвъртък рано рано ме иска в МД.Кой знае кога пак ще мога да се включа
Плами вие на кой етаж бяхте в МД?

# 21
  • Мнения: 339
хм Силвъри не е ли много рано да се говори за преносване newsm78 аз до колкото знам една две седмици след термин е толкова допустимо както и една две преди, но пък знам ли.

# 22
  • София
  • Мнения: 166
silvery, ти при кой доктор ще раждаш?

# 23
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Честито голямо момче на Ника  bouquet  bouquet  bouquet Честито и  на Гери и Боби  bouquet  bouquet Да са ви живи и здрави, а вие много щастливи  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 374
Нека да направим едно уточнение ....
Закарах мама Бобишана около 04.00 ч тази сутрин в болницата с полуизтекли води,приеха я с 2.5см разкритие и те така докато роди.

Бебе Калоян се роди около 12.50-13.10.Тежи 3550 и е висок 51 см.
Има голям камбест нос  Laughing Laughing и един пръст коса по главата Laughing Laughing Laughing Laughing

Вече мама Бобишана е добре родила е с много мъки защото не е дочакала до пълно разкритие и се е "понацепила или посцепила" малко повече от колкото трябва,и иглата и конеца са играли доста повече от обикновенното.


Информацията е от мен, Таткото на бебе Калоян


PS:Даже и го снимах ама не мога да го кача нещо тук да го покажа  Crying or Very sad

Ей уточнителя. Laughing Нали ти ми каза 14 часа бе и аз веднага предавам казаното,после пък и уточнява чак. Hug Ай наздраве!Пии и за мене едно.
Честито и на другите мами,бързо възстановяване и здрави бебета! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 197
Xcat, благодаря за труда по добавяне на имената!   bouquet  Hug

Добре завърнали се на родилите мами, очакваме разказите ви, когато имате възможност!  Hug   bouquet

И накрая, но не на последно място:

ЧЕСТИТ ГОЛЯМ МАКС НА НИКА!

Мила Ника, дано Макс да расте здрав, умен и с късмет, и да наследи чувството за хумор на майка си!
Очакваме ви с нетърпение!

# 26
  • Мнения: 304
Съни при Дяволов съм,щях да те питам и ти при кой си,може да се засечем там-поне да не ни е скучно.
Roroana незнам-просто никавки усещания че скоро ще раждам нямам,нито бебето се е смъкнало и док смята че няма да излиза скоро,а явно не иска да чака след термин.А то си е нормално една,две седмици след термин и според мен,но друго е моите нерви дали ще издържат  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 817
Ихаа, отварям темата и колко много нови бебета Simple Smile

Честито на Гери, на Ника, на Бобишана и дотука помня...  Embarassed Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват Simple Smile
Моля, ако съм пропуснала някой да не ми се обижда, не е нарочно  Hug

Стискам палци на всички, на които им предстои  smile3525

От нас нищо ново, колики безсъние... но пък направих едно замерване - от изписването досега излиза, че е качила 800 г. Калина.... според мен не сме мерили нещо както трябва, много ми се вижда. Но пък ме успокоява - значи на дете кърмата му стига - т.е. имам достатъчно Simple Smile

Хайде, до скоро Simple Smile Чета ви на пресекулки, ама не винаги ми остава време да пиша Simple Smile

# 28
  • Мнения: 67
Здравейте , момичета! Извинете че ви нахлувам в темичката, аз съм февруарска мама 2009г. и просто не се стърпях да ви пошпионирам , толкова ми е мило а и малко тъжно като ви чета Heart Eyes. Връщате ме една година назад , когато и аз чаках с нетърпение срещата с бебчо , като че ли беше вчера. Дори и не разбрах кога измина една година  и от едно беззащитно малко вързопче се превърна във фурия, която не ме оставя и за миг без работа Mr. Green
Искам да ви пожелая от все сърце много здраве и щастие с малките бандити, ценете всеки един миг с тях защото наистина времето минава ужасно бързо.  Hug

# 29
  • Мнения: 219
Болният ми мъж ми беше превзел лаптопа и сега се добрах.

Никааа, браво на теб и голямото ти момче! Зарадва майка си с килограмчетата си  Heart Eyes! Да е жив и здрав Макс, да расте голям чаровник като батко си и много радости да ви носи! Бързо да се възстановиш и те чакаме!  Hug

На Мяуче, Плами и Даниела, добре завърнали се!
Чакаме Дани и Мяу с разказ, когато имат възможност!

Емо рече и отсече - ще спи на дивана тази вечер, че го е страх да не ме зарази  Rolling Eyes. Дано се оправи бързо, че точно сега ми е най-необходим здрав, колкото и егоистично да е. А и ми е много кофти да го гледам омърлушен и не в кондиция... Sad

Дремнах малко следобяд и сега и аз ще се кокоря  Shocked

Tонита 6, много ти благодарим!

Общи условия

Активация на акаунт