Малък Сечко вън се мръщи, тича вече Януарчето из къщи

  • 41 552
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте от мен за днес
Благодаря ви за подкрепата и з амилите думи за ЙоЙо, момичета, оценявам я Hug, става въпрос за това, че баща ми от дълги години си има проблем с алкохола, но от както миналата година го пенсионираха, нещата ескалираха, а на мен ми е най-мъчно за това, че те живеят далеч от мен, в провинцията, и аз реално, освен само да се надявам на някакво подобрения, няма какво друго да направя Sad

Дони- оцеля котката, тя ЙоЙо много й се радваше, но я беше и една идейка страх Laughing, клипчето с ГоГо е страхотно Heart Eyes
Натали- честит рожден ден и от мен, всичко найпрекрасно ти пожелавам, много здраве и щастие newsm59
Ние пък никакви подаръци тоиз път не си разменихме, но ходихме на гости на бременната ми приятелка и за мен беше много хубав ден /снимките с котката са от при нея Heart Eyes/.
Температурата я меря под мишницата с живачен термометър, защото на електронния няма вяра Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 84
Ч.Р.Д  Наталия!!!
Нека всички твои желания бъдат мои пожелания.

Ралче дано всичко се оправи с баща ти.При такива случаи най-важното е да си намери някакво занимание (каквото и да е), само и само да не мисли за алкохол.Най-хубаво ще е ако имаш възможност да го вземеш при теб за няколко дни да поседи с внучето.Фамилията в такива случай е най доброто лечение.. Hug
Любито аз на моята свеки винаги и взимам нещо за къщата (миксер,килим,чаршаф) или козметика...
Мерси на всички за милите думи за Криско и за питката, но комплиментите са за вас,защото от вас са рецептите и идеите.Преди да пиша БГ мама, дори и за момент не съм мислила че ще успея да направя 1 питка.Благодаря още веднъж на нашите кулинарки...  bouquet

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 19:17 от nakri88

# 92
  • Мнения: 19
Благодаря ви ,  много сте мили  всички ,  каня ви  на тази  маса  Hug



 и да пийнем по  едно

# 93
  • Пазарджик
  • Мнения: 735
Отдавна не съм писала,но все не ми остава време.Честито ходещи крачета на всички ново проходели и честити нови зъбчета на всички озъбили се.Ние вече сме с шест като за два дни ни избиха три зъбчета,но почти не сме ги усетили.
Ето и един колаж със снимки от рождения ни ден:


Сладурчеста пиши как е минал прегледа на Никола.Усмихнатото,Даненцето,Пепи слънчогледче,Сиситу разпишете се,както и Еспа,Копривата и останалите.

# 94
  • Мнения: 656
Натали, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и все така добра майка за Алекс!  Hug


Чета ви с едно око, но не ми се пише.. По-нататък, криво ми е сега.

# 95
  • Пазарджик
  • Мнения: 735
Натали, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и все така добра майка за Алекс!  Hug



# 96
  • Мнения: 641
Натали, Честит Рожден Ден! Да си много здрава и обичана!

Кокосче, много се радвам на добрите новини! Сраотно е, че си се отървала по най-безболезнения начни? Като излязат и другите изследвания, пиши
Сладурче, как е Никола?
Елена, сложи някоя снимка на Марти, не си го показвала от много отдавна
babyblue, честит ти журналист
lubito, много ти благодаря за отговорът по моята питанка
Моник, страхотно е че сте по-добре вече
Ели, честити ходещи крачета
nakri88, много ти е сладко лъвчето
ral4e:), Сами пие с обикновена чашка, но бая време се учи, защото яко се оливаше. Чаша с накрайнике не признава. Но аз давам само водичка от течностите и не ми беше проблем много оливането, просто преобличах. Можеш да пробваш с чашка със сламка например, както си и решила. Стискам много палци, за проблема , който имаш – дано се нареди всичко! ЙоЙо е голям бонбон
Доника, страхотно сте си изкарали! Бебе е страшен пешеходец!
Накри, честит ви доктор! Много хубава питка си направила
Любито, дай жокер, какво харесва свекърва ти или какви интереси има, за да мислим по-конкретно за подарък
Мария, много  хубава е твоята принцеса Лина
Ето едно клипче на моят пешеходец
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1337847880393
Еййй, този пост го пиша от вчера, най-накрая сколасах да го пусна
Хубава и усмихната вечер!  bouquet

# 97
  • Мнения: 30
Натали, честит рожден ден и от мен! Много здраве и щастие ти желая!


Честит рожден ден и на Зари (на патерици)!

Много ви благодаря на всички за комплиментите за апартамента. Много труд положихме, за да добие този вид. Честно казано не залагах на скъпо обзавеждане, а основно да ми харесва. Естествено кусури много, ама с толкова пари - толкоз.

Да ви се похваля - Никола вече ходи стабилно. Той отдавна ходи, но вече може да се каже, че позабрави пълзенето, та затова казвам, че си ходи стабилно.
Дони, много е сладък Георги. Много смешно се поклаща, като че се е почерпил с няколко бирички  hahaha. Клипчето е много сполучливо.

И аз замислям в неделя прощъпулник. Само още не съм измислила нито как, нито къде....
Накри, много сполучлива питка. Браво!
Я кажете, за който не е внимавал в час, някоя бърза и лесна рецепта за питка за прощъпуник.

Вчера бяхме на контролен преглед. Както и предположихме докторката каза, че най-вероятно пак ще се видим март месец за втора операция. Аз за щастие бях подготвена психически. Все още има малка надежда. Сега ще капем капки 1 седмица и в комбинация с масаж има още някакъв шанс да избегнем второ сондиране на слъзния канал.
Ох, разчитам на положителната ви енергия и много се надявам да се оправи от само себе си. Не ми се мисли как ме чакат пак изследвания, направления, висене по болници и тормоз на горкото дете.

Ралче, стискам палци за баща ти  Hug Hug Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз само на бързо да честитя рождения ден на Натали   bouquet Много здраве, щастие и късмет ти желая  Hug

# 99
  • Мнения: 925
Честит рожден ден, Натали!!!

Сладурче  Hug Hug Hug за теб и Никола! Стискам палци да не се налага втора операция /колкото и лека да е тя/, та да си отдъхнете и двамата  Hug
Аз малко ще се изфукам  Embarassed . С ето това стихотворение:

Искам аз да бъда нежно цвете
да те пленя със своя аромат
Не се страхувам от снега и ветровете
по-хубав искам да е твоя свят.

Ала за всяко цвете топлина е нужна
усмивката ти нека да го грее
За цветето градинка трябва -
в сърцето си пусни го, нека там живее.

В живота нека любовта ни води
като цвете във сърцата да цъфти
така по-леки са житейските несгоди
и по-красиви земните ни дни!


Писала го е племенницата ми, която е на 13 години и вече е публикувано в няколко вестника  Mr. Green Ще се пръсна от гордост  Blush
Хайде лека вечер  Hug

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 12:05 от bubchenceto

# 100
  • Мнения: 180
И аз с една бърза честитка за РД на Наталито   bouquet ...
... и отивам да спя Wink

Поправка (добавка): Бубче, на теб не ти ли казах, че си издънката на родата Wink Роди едно ревливо и толкова  Mr. Green Сега остава да го опазиш от цигарите, че тогава само на трапчинки ще стане  Mr. Green

# 101
  • софия
  • Мнения: 30
Честит рожден ден, Натали!!!Много здраве и късмет! newsm59

Накрая наявам се да съм успяла да кача малко наши снимки от рождения ден







И само да добавя,че Тони още няма зъби.Така че конкуренцията е голяма.
В неделя и ние ще правим прощъпулник-първите самостоятелни крачки направихме на 1 февруари
Лека вечер!

# 102
  • Мнения: 31
Момичета, много ви благодаря за милите и красиви пожелания! Такива хубави картинки сте подбрали! Винаги успявате да ме трогнете! Да почерпя на патерица с любимото ми шоколадово фондю


Натали, честит рожден ден! Много здраве и красота да има в живота ти!

Честит празник и на всички влюбени - в някого, в нещо, пък дори и в себе си-лошо няма  Wink ! Миналата година си спомням по това време десетина страници червенееха в сърчица и валентинки ....
Аз голямо серийно празнуване му ударих, но най-щастлива бях от възможността да си поспя на спокойствие без бебе!
Ако успея тези дни ще погледна и аз анкетата за шишетата! Но по принцип съм за Авент-най-лесна употреба.
Еспа, за тези имитации на парфюм освен, че бързо изветряват, знам и че най-вероятно не са алергенно тествани съставките. Моят съвет е да не рискуваш, особено сега, когато и Сами те "вдишва". А иначе ние се хванахме на една подобна въдичка в Египет, хем уж стреляни зайци - аз не кълва на пробутване на сувенири, обаче се изкушихме с леля ми от демонстрацията на ароматични масла, а после нашите шишенца се оказаха с доста по-различно качество съдържание  Joy

# 103
  • Мнения: 1 102
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАТАЛИ!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ!

Сладурче, поздравления и от мен за вкуса ти, със здраве и много любов да живеете в новия апартамент. И дано Никола да се размине с втората операция.  Praynig
Доника, много ти е сладък пешеходеца.  Flutter
Еспа, и твоя дундьо е голям сладкиш, да му нацелуваш бузките. Между другото правих тирамисуту от твоя блог, стана много хубава, само дето не добавих вино, защото нямаше, но другия път ще купя.  Peace
Т меря в ухото и съм много доволна, не събличам, събуждам детето.  Peace
Ние псновно сме си в къщи заради времето, иначе Ада си ходи стабилно, катери се непрекъснато, бърка навсякъде, нямам думи.  ooooh!

# 104
  • София
  • Мнения: 3 249


Хайде на закускатаааа Simple Smile След малко се гмурвам в кухнята и се почва едно месене - ще покажа после резултата. Само че съм и аз в един чудинг - питката гладка ли да е или с елементи - не за друго, ами да не се разпаднат при търкулването. Ех, лесно ми беше преди - каквато свеки направи и толкова...
И ей, да пишете всички. То и аз съм в Сатурнова дупка, но гледам да не и се давам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт