Юли 2007

  • 22 440
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Честит празник!
Коцето е много сладичък Heart Eyes
Марти, приятно изкрване!
Велина, Дели баба му проведе първия урок. Тя е скиорка, научила е и мъжа ми на три годинки. Сега му показваше как да се приплъзва без да застъпва ските и после по нанадолното как да се пързаля.
Ние днес бяхме на гости на приятелка с детенце. Навън успяхме за малко да си покажем носа, отскочихме до Била да напазарувам.
Вики, и на мен ми се иска да го заведа на Трите прасенца. Може да организираме нещо.

# 721
  • София
  • Мнения: 254
Честит Рожден Ден на Софи, на Герката! Да е здрава и щастлива.  bouquet

Честит Рожден Ден и на мъжа на Ива! 

Честит празник на всички ви!

В хотела интернетът е платен и скъп, като гледам с каква скорост пишете, категорично ще ви изпусна...

Марти, и утре е ден Simple Smile

Аз получих по мейла снимка на Кая с букет цветя и поздрав за празника, много се развълнувах Simple Smile

Някак винаги съм го усещала повече като ден на майката, отколкото на жената.

а Кая откакто ме изпратиха вчера в командировка изобщо не е питала за мен Thinking

# 722
  • Мнения: 384
Добро утро!
Марти,браво на вас!В кой хотел сте?Ти каза май,но не помня.И аз сега навивам мъжът ми да ходим някъде по Велик ден.
Да,и за мен 8-ми март е повече като ден на майката.Надина ми подари картичка и хартиено цвете от детската.И ме нарисувала сред цветя,дървета и пепруди,с руса коса съм си,оцветена е с жълто.  Laughing Написла отгоре всички букви които знае и ми вика,че пишело ''за мама''.
Брат ми го беше хванала музата вчера и ми подари суичър.Добре,че дойде да ни види инъче от сутрин до вечер сама в това време ми е много тежко.Като е хубаво времето и съм активна по-лесно минава,като при всички.
Честито на Софи!Дано Гери някой ден пише или дойде на среща!
Коцето голямо момче вече!  Hug

# 723
  • sf
  • Мнения: 10 251
ТРоп-троп
Трябва да ходя на заъболекар след млако, пфууууу
Вчера излязох само да измина 100-тина метра до Британиката и туй-то. Хич не ми се излиза в тва време. Не ми се кара, мъж ми вози децата. Работата почва обаче от утре, дано поне др. седмица времето се оправи, ама постоянно.

Семирамида, твоя Ицко ли ходеше в "Танцувай с мен"? Знаеш ли нещо за годишния концерт ако е така?

# 724
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ха, добрутро!
Вчера ходих сама с колата до Пирогов за епикризата, до общината за няква декларация и много се изнервих, защото колата ми има проблем и не обдухва цялото предно стъкло, стига до половината. И в тази обстановка карах при намалена видимост. Днес трябва с Лина да ходим до ИСУЛ за още едно мнение за ушите. Мъжа ми току що се обади и ми каза да си сложа 1 час допълнителен, ако ще тръгвам някъде. Чудя се да хвана маршрутка, но тя и без това минав на 30-40 мин, а сега сигурно 1час ще е чакането, Лина ще се вкочани, а не е сигурно, че ще спре (не ми спря когато бях с двете деца). А часът ни е за 12ч, що ли го записах толкова рано  newsm78 Надявам се, че 9,30 ще съм при колата и ще тръгна до 10ч, дано за 2часа стигна до ИСУЛ  #Cussing out

# 725
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Мими как няма да стигнеш,първо ще подгрееш подобаващо 15 мин и тн.към 10 ч всички ще са се прибрали,винаги този диапазон е по спокоен.
Аз се чудя дали да ги изведа днес,сега ще погледна прогнозата

# 726
  • Мнения: 329
добро утро  Grinning
Имам хиляди неща да правя днес, поне вчера напазарувахме с мъжа ми и няма да ми се наложи да ходя сама с детето
Аз пък обожавам да извеждам Ева в това време, давам й една кофичка и лопатка  и един час си копае снега и прави кофички  LaughingМного й е забавно в снега.А снощи докато отривахме колата си спретнахме едно замерване с топки, двамата с Антон станахме вир вода, а Ева умря от смях и викане  Laughing
Коцето е станал много голям мъж  Heart Eyes
Бубе, това е прекрасно, обожавам ските като спорт, и ме е яд че съм голяма бъзла и не искам да се кача, но Еви определено ще я учи баща й  Grinning

# 727
  • Мнения: 384
Е,да днес по-става за навън за малко,но вчера беше отврат времето.Аз излязох с Никола и едва се прибрахме.
Мими по новините казаха,че градския транспорт днес е много зле,с големи закъснения движи.Така,че по-добре с колата.Колата е голямо облекчение.Ето аз днес оставих Надина защото взимането ми е много трудно слетобеда.А и честно казано не ми се стои днес сама с Никола,тя ми е компания макар и доста досадна компания но изпълва къщата винаги.Инъче все едно съм сама и ми става много зловещо и подтиснато в такова време.Утре съм си намерила транспорт за взимане и ще ходи.

# 728
  • Мнения: 39
Elche,имаш много сладко човече, пу пу. И май супер са си изкарали на празника. Аз не знам дали изобщо са им организирали нещо вътрешно на децата. Вчера ми се обадиха да го вземем от яслата защото бил с температура. От тогава е кисел, боли го уше и коремче, лелята го била, госпожата му се карала... абе вече незнам в какво да се вслушам. Сутринта се оплака и на баба си по телефона, че мама го бие  Shocked а аз откакто е с температурка само по дупето му ходя... Днес да ви се оплача, тръгваме за докторката сутринта и се сещам че са в стачка... отбихме към спешното, а там не ни приеха, да сме се чуели с докторката ни и тя да каже кой да ни види, но те нямали ангажимент след като докитата стачкуват... Аз с големия корем и с 10 лева в джоба, Алек с температура, навън преспи до шията а тя ми обяснява, че прегледа ако искам да го платя и е 20 лева. "Друг вариант няма" Останах си с възмущението.
Абе крив ми е деня

# 729
  • Мнения: 4 300
Зависи от маршрута. Сутринта час и 40 минути идвам от Надежда до работа ( за свевдение разстоянието е 4 км и малко)  Rolling Eyes Разглезила съм се с метрото. Ники има червено гърло и останаха с Емо да се гледат у дома.
Аз реших, че ще дойда с трамвая, но след като се лангърках един час се оказа, че му е променен маршрута и ходи само до централната гара ( след като обикаля из половината град). След това хванах маршрутка и в 9 и 10 успешно пристигнах Tired.
По добро начало на деня - здраве му кажи.
Сливница и К.Величков не са чистени изобщо, покрай ЦУМ няма минаване... Дондуков също не е чистен.
Не знам В. ЛЕвски как е и малките улички около ИСУЛ, макар че подозирам как са  Confused.

# 730
  • София
  • Мнения: 114
Привет!

Преди малко оставих Гого на градина. Виктор с баща си продължиха с кракомобил. Георги се притесняваше, че госпожата ще се кара, че е закъснял - да има този късмет. Утре ги вдигам в 6 и директно облечени с якетата. / вероятно това е решението/ Единствено Цариградско шосе беше поръсено /не почистено, има огромна разлика/ с пясък, навсякъде другаде ни снегорин ни дявол. И после - общината си свършила добре работата , дрън-дрън. Outta Joint Ядосана съм. Два час да пътувам, абсурдно е.  Все едно живея на 200 км от центъра, а не на 10. Crossing Arms

Сладък и пораснал е Коцето. Heart Eyes

Лек ден. Hug

Бързо оздравяване на болните мъничета. Hug Сега и със стачките на лекарите, човек да не се разболява. Praynig

# 731
  • Мнения: 43
Облак, много неприятна ситуация. Поне за децата да не се правят на интересни тия доктори  ooooh! И те са си в правото, че не са вземали пари, но пък със здравето на хората и особено на мъничетата Rolling Eyes  Дано бързо му мине на Алек Praynig

# 732
  • Мнения: 766
 Hug
Облак много неприятна ситуация Sad
То ................... не ми се започва и за общината, и за правителство, и за лекари, и за НОИ  Tired ooooh!.............
Ина също си остана с баща си вкъщи, че вчера се прибираха 2 часа от градината /обикновено стигат за максимум 40 мин в най-големите задръствания/
Витошка от Алабин до НДК е изчистена  - нали там минават само няколко трамвая  Thinking
Коцето е много сладък  Heart Eyes
  bouquet

# 733
  • Мнения: 384
Здравейте!Ние излизахме навън пеш,децата ме целиха с топки,взехме кофички и лопатки,катериха се по преспите.После ги водих в Корнера на пица.Точно излизаха работещеите на обяд от близките офиси и служби та имаше какво да гледам.Пък децата танцуваха блус,пяха,бягаха абе лудница.После гледахме животните в зоомагазина и сега се прибрахме.Никола горкия мързелчо направо изтощен,заспа.Ама Надина ми лази по нервите,ни заспива,ни на едно място стои.Съжалявам,че не я заведохме днес ама щях да се измъча с взимането,сега пък се мъча с нея.

# 734
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ето ме. Стигнах навреме, макар да не бях предвидила 40 мин обикаляне за търсене на място за паркиране. След доста чакане излезе лекаря да каже, че часовете му вървят с 1час закъснение заради снега, сутринта всички ранни часове закъсняли. Та този един час закъснение се оказаха два часа. Според него (както и според другия УНГ в Транспортна болница) операцията е повече от наложителна, имало срастване на костиците и те вече не били така чувствителни, затова падал слуха. Повечето улици бяха поразчистени. Но квартала е ужас. Само един коловоз и разминаване няма, повъртях си задницата на няколко места. А в района на ИСУЛ в тесните улици един джип щеше да ме забърше хубаво, аз бях спряла, а той се разминаваше с мен. Та такива веселби. В четвъртък сме на преглед пак,  Praynig се, дано няма нови снегове. Кога ще карам колата на ремонт също не знам. Ще си я карам някак така, дано не ми направи някоя беля.

Общи условия

Активация на акаунт