Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 33 470
  • 724
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 737
Привет моми4ета!   Mama R;4естита придобивка.Благодаря за кафенцето,но нали е ве4е пладне да предложа и аз нещо              Дездемонка,да попитам, ако номерът е Глобулски ше стане ли да говорим през нета,4е не винаги може да се купи местна карта.

Гали, да става и с Глобулски номер дори ако не се лъжа цената беше 0,021 лева за минута, пак идва по-изгодно от роуминга, а аз, именно така го набрах за пробата Simple Smile) защото не беше си купил Дубайка карта, били доста скъпи затова  Peace

Свинкото изглежда страшно и адски сочно  Mr. Green

# 436
  • Мнения: 1 558
Привет, девойки!

По едно следобедно капучино няма да откажете  Wink



Гали, може да звъниш на Глобулски, но не си струва, щото му се начислява роуминг. То затова идеята е да е чужбинска карта, да не и се натрупват такси.

# 437
  • Мнения: 13
Хаиде и аз да се разпиша днес. ДОБИ присъединявам се към капучиното , че на тая пяна не мога да устоя Embarassed Ами ако е биканект с включен роуминг как става номера тогава  newsm78 ДЕЗДИ нашите ги обурудват с антипиратски системи /каквото и да значи това/ милото каза СПОКО дано е някякво успокоение. Rolling Eyes

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 114
 Здравейте момичета!Аз също съм моряшка жена и се примъквам във вашата темичка,имам 3 деца и не ми остава много време за форума,но ще наминавам, виждам че споделяте интересна информация,пък и е приятно при вас.Има ли сред вас някой  от София?  bouquet

# 439
  • Мнения: 1 558
Ами ако е биканект с включен роуминг как става номера тогава  newsm78

Ами трябва да има достатъчно наличност по картата - "Ако нямаш кредит, тези които те търсят няма да могат да се свържат с теб когато си в роуминг. А ако кредитът ти свърши по време на разговор, обаждането ще бъде прекъснато." - това е цитат от сайта на Глобул

Здравей, yohaved! Добре си дошла при нас! Чувствай се комфортно!

# 440
  • Мнения: 202
 yohaved, welcome

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 19:46 от _KIARA_

# 441
  • Мнения: 13
Ясно , благодаря   bouquet yohaved  welcome колкото повече , толкова по-весело  Grinning

# 442
  • Мнения: 113
Добър вечер и добре дощли на новодошлите.Леко бременост и раждане на финала.Аз имах малко проблеми с Алек.Подадох ме жалба в Детска педагогическа стая и имах ме разговор там с родителите на побойника му.Какви глупости чух-не е за вярване.В желанието си да се измъкнат от отговорност се опитаха да го изкарат със СОП.Сега ги осъдиха да заплатят 500лв за системно неполагане на родителски грижи.Малко или много съм удовлетворена-дано хлапето си седне на гъза и не създава по-вече проблеми.Лека и приятна вечер на всички,аз отивам да си прибера детето от баскетбол.

# 443
  • Varna
  • Мнения: 2 605
yohaved wavey
Хайде и на тебе едни пантофки за Добре дошла smile3503

МАРКЕ Hug
Ко стана бе Душата?
Е, бясна съм бе много съм бясна. Вместо да се засрамят и да се извинят ще те изкарат тебе виновна за нещо което ти не си воновен. Марке, Душе много се радвам, че при тебе се е получило и истината е излязла на яве. Обикновенно точно тия агресивните печелят. #Cussing out

# 444
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен, добре дошла yohaved,минавай когато можеш, и да знаеш имаме си и други мами с по 3 деца Simple Smile
Гали, мисляче Зодиак и Стамко спазват указанията, а посредническите агенции не са работодатели и за тях не важи.
Марка, дано не се повтарят тези неща Hug
Лека нощ и спокойна вечер!

# 445
  • София
  • Мнения: 63
Аз съм от София

# 446
  • Мнения: 3
Mim d;Благодаря за отговора.            Лека и спокойна нощ на вси4ки

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 00:34 от GALI-GALI

# 447
  • Мнения: 3
Добро утро на вси4ки,макар 4е времето при нас е мра4но и е само за сън.Да по4ерпв кафенце за събуждане                                      

# 448
  • Мнения: 4 737
Дабро утро  Party здравейте и от мен  Party то пък, накъде без мен я  Flutter?
Гали супер кафенце  Peace..много благодаря, много ми харесва  Hug голямо и с много каймак Simple Smile)
хубав ден, въпреки прогнозите за дъжд, че и сняг  #Crazy

# 449
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ДобрЮутрУУУУУУУУУу Русалките и Русалчоооооуууу newsm68
Такова кафе обожавам, Благодаряяя. Късметлийка съм вече и у дома мога да пия същото но не отказвам и от вас почерпка smile3503
Хич не ми пука, че дават дъжд и сняг. Пролетта идва, още повече, че тогава ми е и рожденният ден.  Няма Сатурнови дупки, няма никакви дупки. Просто ми е щастливо, че идва хубавото време и някакъв пиклив дъжд и сняг няма да ми развалят настроението.
Хващам сега БаткУ и си бием камшика за навънка newsm47
Много весел и слънчев поне във душите ви ден момичета

Общи условия

Активация на акаунт