Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 529
ronkis,uspeh!  Praynig

kiara 77,Pink, ot vashite usta v Bojiite ushi!  Praynig

izvinete za latinicata Close

# 91
  • Мнения: 284
Добро утро  Hug
Дано тази седмица бъде мнооого успешна за нас!
Успех на всички  Hug

За два месеца пуснах много СV,но резултат никакъв.Тук в провинцията работа няма никаква.Започвам да се отчайвам  Tired.
Но на всички от сърце желая да си намерят работа  Hug.

# 92
  • Мнения: 4 529
Цитат
магазин за хранителни стоки в София - център

Кандидатите да знаят английски език или друг чужд език задължително

Изисква се адекватност към работния процес , а не ФИЗИЧЕСКО ПРИСЪСТВИЕ !

 Rolling Eyes Shocked Close

# 93
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Цитат
магазин за хранителни стоки в София - център

Кандидатите да знаят английски език или друг чужд език задължително

Изисква се адекватност към работния процес , а не ФИЗИЧЕСКО ПРИСЪСТВИЕ !

 Rolling Eyes Shocked Close


Я дай линк  Shocked

# 94
  • Мнения: 4 529
Цитат
магазин за хранителни стоки в София - център

Кандидатите да знаят английски език или друг чужд език задължително

Изисква се адекватност към работния процес , а не ФИЗИЧЕСКО ПРИСЪСТВИЕ !

 Rolling Eyes Shocked Close


Я дай линк  Shocked
http://www.jobs.bg/f839754

# 95
  • София
  • Мнения: 1 174
нали не си кандидатствала, а и в Бг работодател не пишат хубави неща за него.

# 96
# 97
  • Мнения: 2 117
То в БГ Работодател май за никого не пишат хубави неща.  Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 4 529
Не съм.Просто ми направиха впечатление изискванията. Close
БГ-работодател не пишат хубаво за никой.
ДОРОМ,защо питаш за обqвата?Нали няма да кандидатстваш? Rolling Eyes

# 99
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Естел не  Simple Smile
Исках да я разгледам по основно   Confused

# 100
  • Мнения: 4 529
И не е дадена заплата и работно време. Rolling Eyes

# 101
  • София
  • Мнения: 1 174
е как не се сещаш колкото по-висока адекватност, толкова по-голяма заплата Mr. Green

# 102
  • Мнения: 4 529
е как не се сещаш колкото по-висока адекватност, толкова по-голяма заплата Mr. Green
Joy Joy Joy
На това му викат "атрактивно заплащане,обвързано с личните резултати" Sick Close

# 103
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Много ми е нервно и сдухано вече  Confused

# 104
  • Мнения: 4 529
И на мене...Споко! #2gunfire #Cussing out Tired

Общи условия

Активация на акаунт