Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 2 090
Момичета, аз имам един въпрос за яслите: Как се решихте да запишете децата, след като не ядат сами, не ходят сами, с памперс са, не заспиват сами, все още имат доста млечни хранения / кърма или АМ/, не ядат всичко.
При нас поне,за да вземат детенце в детска ясла,единственото условие е да е проходило,т.е. да ходи стабилно.За ядене,спане,преобуване на памперс няма за какво да се тревожите,персонала има грижата(когато детето е на кърма се предполага че вече са останали само сутрешното и вечерното кърмене.Така че не би трябвало да е проблем).Децата се научават на всичко,бих казала дори по-бързо и лесно от вкъщи,защото подражават-спане,изхождане на гърне,хранене...Поне такива са моите наблюдения.Разбира се докато са мънички никой няма да ги остави да правят това сами-ще ги обгрижват както е нужно,това са им задълженията.

*L.V.*,благодаря ти Hug,снимките на децата вече са показвани тук Blush.Но нали Дея има няколко (не)извинени отсъствия,ги пуснах да ги види(защото са едни от най-хубавите им последни снимки на Ани и Саши).

Ето малко от ''тържествените'' снимки:

Зайчета и патета(моето бяло зайче вляво на борд Mr. Green,все още търсейки ме с поглед Heart Eyes)Зайче с другарче Grinning
Саши рецитира  Party
Раздава целувки  Heart Eyes
Танцува  Grinning
...и пак(не обръщайте внимание колко е разгащен вече Crazy)
И няколко кратки клипчета за разкош Crazy:
"Мила моя мамо" Heart Eyes
"Ранено зайче" Grinning
"Наща майка зайка"(не можах да го запиша отначалото,така ме е яд Twisted Evil)Танци-манци dance

П.П.Клипчетата ще ги изтрия утре от youtube,качих ги временно само за да ви ги покажа.


# 707
  • Мнения: 13
Десирее страхотни снимки и кличета Hug много цунки за сладкия танцьор Heart Eyes има добри заложби за танци личи си Wink

# 708
  • Мнения: 3 211
Довечера ще направя темата, щом никой друг не поиска.

За яслата-и аз се надявам Вики да я вземат септември. Габи беше 1г.6м. като тръгна, много бързо й махнаха памперса, заспиваше там без проблем-без биби, мечета за гушкане и т.н. но там важи "стадния принцип"-едното дете каквото прави, другото го повтаря.

# 709
  • София
  • Мнения: 243
Ха добър вечер и от мене априлски лейдита Laughing
Кака Дени е по-добре и ми е малко по-леко,Жабче мила оказа се права трябваха и два дни на антибиотик преди да се отърси от гадната температура Hug Heart Eyes
Благодаря на всички майчета които ме подкрепиха и ми стискаха палци.  bouquet
Десито честито ти помъдряване на половинката,много да е здрав и винаги да се обичате и уважавате Hug  bouquet
Саши много ми хареса и особено клипчето "Танци манци",ма много техно тази музика Laughing
Олчето мила беше ми повреден фотоапарата и сега съм се снабдила с батерии и ще щракам на воля за да ти го покажа хубавеца.Как е Ени излезе ли зъбче както мислеше?
Аничка тортата и на мене ми хареса а втората ви ще е направо разкош сигурна съм Flutter
Дидка 123 разкошни бяха снимките на червената и зелената принцеси Heart Eyes Party
Нагледах се на много априлски красоти,най-хубавите ни са Heart Eyes Blush Flutter
Вери найс дано починеш малко тези нощи,че и ти се стягаш за рожден ден на каката Mr. Green
Чоки нищо не каза за Пипо,а за кака Мони браво на нея bowuu
Жабче страхотни бяха и твойте снимки Blush,за яслите и аз съм така,подадох в ясла само и в ОДЗ но само тези две заведения са ми вариант,че всичко друго е далече. ooooh!
Л.В. душата ще стискам палци и вас да приемат от септември Hug Peace
Честит имен ден на галетата и на Гандиа специално:

Честито и на днешната ни месечинка:
Бетина на Диди Божинова

може да изпуснах някого но просто още мозъка ми е на друго място,лека вечер и целувки от нас:

# 710
  • Мнения: 13
Къде ми е акъла днес незнам Blush
Много сладка Ивка Heart Eyes забравих да похваля мама Брауни за хубавото момиченце с прекрасните очички Heart Eyes Hug колко пораснала изглежда Party

# 711
  • Мнения: 3 211
Момичета, почти е готова новата тема, ама хайде да изпишем първо тази.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=481619.0

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 01:04 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт