може би си внушавам,а може би не

  • 7 113
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
Наблъскала е я с негативна енергия,това е ясно.
Нито светена вода ще ти помогне нито 'сол в очите' нито осветяване в църквата.
Знаеш ли какво ще помогне!Сега ще ти кажа.
Даваш гривната на мен и така ще разкараш лошата енергия.Аз ще си я нося със здраве и мен лошото няма ме лови,защото е 'баено' за теб. Laughing Mr. Green
Майтап Уили! Laughing
майтапа на страна сега....вярвам в такива злобарки като тая. Twisted EvilПотопи я в светена вода мацко...и да ти е за урок.Друг път нищо не даваш на никой.Най вече пък на такива кукумицинки. Crazy

# 31
  • Мнения: 1
ПОМОГНЕТЕ![/color] Здравейте! Нуждая се от помощта ви. В семейството ми има човек, който излъчва отрицателна енергия. В началото мислех, че си внушавам, но след разговор с други мои роднини разбрах, че не само аз мисля така.  Имате ли идея как мога да неутрализирам, трансформирам, отстраня това подтискащо всички ни отрицателно влияние?

# 32
  • Мнения: 167
Разбирам те,много е неприятно.

Когато пак видиш тази жена и усетиш лошите й намерения към теб,погледни я в очите и й кажи"сол в очите ти".
Така лошата й енергия няма да се стовари върху теб.
въх, уби мъ:))))

# 33
  • Мнения: 87
ПОМОГНЕТЕ![/color] Здравейте! Нуждая се от помощта ви. В семейството ми има човек, който излъчва отрицателна енергия. В началото мислех, че си внушавам, но след разговор с други мои роднини разбрах, че не само аз мисля така.  Имате ли идея как мога да неутрализирам, трансформирам, отстраня това подтискащо всички ни отрицателно влияние?


Здрасти. Ами това общо взето е трудно начинание, защото този човек явно ти е роднина. Ако живеете с него е още по-трудно (казвам го от опит) и почти няма какво да се направи. Ако само го виждате от време на време е по-лесно, има различни видове защити и начини (...).

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
дори и само да си внушаваш, пак е кофти...
вземи си светена вода от църквата.
ако наистина мислиш, че ти пречи я продай.

# 35
  • Мнения: 289

Хора, знам начин да се справим с индивиди с негативна енергия  - никога не ги поглеждайте в очите и де не ви се засичат погледите, така общувайте когато се налага Peace спасих се аз

# 36
  • Мнения: 2 528
За всякакви "отрицателни влияния" , църквата си има специална молитва - Киприянова. Ако сте от София - всеки четвъртък от 10 часа в св. Неделя.

# 37
  • Мнения: 2 237
Знам за какво говориш. На сватбата ми, свекървата /която ужасно ме мрази/ ни подари по една златна гривна. По-късно се оказа, че това всъщност са гривни на мъжът ми, купувани някога от самия него, и които тя решила да ни даде като уж купени от нея.....Както и да е . Обаче от както ги взех у дома и сякаш злото влезе в къщата ни. Все неприятности ни се случваха.Претопих ги и си направих обици. Е вярвайте ми, в момента в който сложех обиците нещо гадно и неприятно ми се случваше на секундата. ooooh! И колкото и да не ми се вярваше, просто приех идеята че това злато  първо е било подарено НЕ от сърце и второ - наблъскано с негативна енергия.Продадох обиците и неприятностите и проблемите изчезнаха. Така че нищо чудно вземайки гривната в ръка, тази жена да и е предала своята злоба и негативна енергия.

# 38
  • Мнения: 801
Внушаваш си, такива филми има само в БГето, направо си е епидемия! Натрупай  няколко килца "енергийно" злато и ще ти олекне.
Не може да ти върви, ако не вярваш в себе си и си губиш времето и нервите за простотии! Ти си си твоя "бог" и никой не е над теб.

# 39
  • Мнения: 1
 newsm26Blagodaria vi ! Shte opitam s Kiprianovata molitva i svetenata voda i shte vidim.... clean  VAJNOTO E, CHE PROLETTA DOIDE !

Общи условия

Активация на акаунт