може би си внушавам,а може би не

  • 7 116
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Е как ще кажеш на някой  "сол в очите ти" само щото ти се е сторило,че те гледа лошо ShockedПо-вероятно е скоро да започнат да те гледат странно...

 Joy Ако някой ми го изцепи това в очите ще си помисля, че не е в час. Какви са тия заклинания?  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 761
Тя нека си мисли каквото иска,важното е на теб да не ти се трупа нейната негативна енергия.

# 17
  • Мнения: 445
Сигурно наистина е най-добре да я осветиш, за твое спокойствие. После си я носи със здраве и хич не се притеснявай.


Това казвам и аз,ако ли не,в най-скоро време ще престанеш да я носиш,колкото и да ти харесва.И да спомена,че не помня вече от колко години нося един златен синджир,без медальон,съвсем обикновен.Никога не бях го сваляла и си го имам за талисман.Наложи ми се да мина на магнитен резонанс и трябваше да го сваля.Няма да казвам какви мисли ми минаха през главата,че точно в толкова критичен момент трябва да си махна талисмана.Ми да,но страшната диагноза не беше потвърдена.Пък и ми се струва,че някаква неприязън към познатата ти е породила тези мисли в теб,я си носи гривничката и хич да не ти пука.

# 18
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Всички понякога имаме лоши дни. Дали точно сега не са се струпали просто накуп при теб? Не си въобразявай такива неща. Ако започнеш да се връзваш на разни да ги наречем просто"урочасвания", тогава животът ти ще се превърне в ад!  Peace

# 19
  • Мнения: 0
Дай гривната да ти я осветят в църква.Така ще се приключи с това притеснение и ще си я носиш със здраве.Не си давай друг път нещата така,а особено на хора къде не са ти "приятни"!
Другият варият в магазина,харесваш си друга и я заменяш,като се съобразиш с грамовете,а знаеш ли може пък още по хубава да си намериш?!
Късмет!!!

# 20
  • Мнения: 1 085
Самовнушението може наистина да предизвика негативно влияние.
Освети гривната, за да се успокоиш, не я носи известно време.
Но, най - важното е да мислиш позитивно.
Да вярваш, че никой и нищо не може да ти попречи, защото сами ковем съдбата си.

# 21
  • Мнения: 2
Няма такова нещо като черна магия и 'не ми върви, защото някой си ме погледна накриво, взе гривната ми за малко и за това сега не ми върви'.

 Това меко казано е просто нелепо. Няма логика в тези неща, не са реални с други думи.  ooooh!

Но има самовнушение и там е проблема. На теб просто ти е станало неприятно, че жената се държи грубо и нахално и след това тези неприятни усещания ги свързваш с усещането, че не ти върви нещо в живота.  newsm78

Съвет от мен - повикай на помощ здравия си разум и моментално ще се почувстваш по-добре.

поздрави,  Hug

# 22
  • Мнения: 862
Преди около десет дни,бяхме в почивка с колежки.Едната от тях много настойчиво взе да ме притиска да и дам гривната си.Да видела колко тежала,дали била златна...такива неща.Аз се опитах да и обясня че си имам документи и нейното мнение е без значение. Има обаче такива едни хора ужасно нахални,които те притискат и се чувстваш много неудобно.Освен това тя все за пари говори все оглежда,завистлива е.Отстъпих и я дадох,тя я подържа може би повече от минута "мерела"я каза.
Сигурно ще ви се стори тъпо,но от тогава просто не ми върви.Харесвам си гривната много,нова ми е и не съм и се порадвала но наистина пълен обрат настъпи.
Кажете какво да направя за да отстраня това отрицателни влияние,чувала съм че се предава такова със злато.
Следващият път, когато някой ти поиска нещо, просто му откажи, щом си толкова суеверна  Peace
Очевидно си по-мекушава и трудно отказваш, но за да избегнеш подобни терзания, научи се да казваш "не".

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Днес е Прошка. Прости й, истински. Мисленно я помоли за прошка заради това, което си мислиш за нея. Искренно. Това е "развалянето на магията".

# 24
  • Мнения: 51
 Joy Как може да вярвате в такива работи? Просто е нелепо...... Наистина има хора,които излъчват отрицателна енергия,но да преписваш всичките си нещастия на човек,само защото е докоснал нещо твое ми се струва..... много удобно. Не си усложнявайте живота с глупости бе хора Wink

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Въпроса ми беше към тези които също толкова "суеверни" колкото мен.Не съм очаквала хора които смятат това за глупост да ми пишат,можеха просто да отворят следващата тема.
Все пак благодаря на всички които ми отговориха!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Според мен, ако си суеверна, би трябвало да вярваш и в силата на църквата и молитвата. Аз гледам да не се поддавам на внушения и суеверия и вярвам, че някой там горе е по-силен и няма да позволи някой да ми навреди чрез лоша мисъл. Занеси гривната да я осветят. И си я носи със здраве, а следващия път просто не си давай нещата на човек, на когото нямаш доверие. Казваш няма да я дам и толкова. Тя да си иска.
Между другото внушението е голяма сила. Помня преди 2-3 години у нас се озова нещо, няма да уточнявам какво, за което просто си внуших, че би могло да е дадено с лоша мисъл. Следващата нощ се скъсах да сънувам кошмари, три пъти се будих буквално с вик, заспивах и сънувах нов кошмар. Ужас, мъжът ми се видя в чудо. Предполагам, че е било свързано точно с опасенията ми. После си наложих да спра да мисля глупости и да спра да обвинявам горкото нещо и кошмарите не се повториха.

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 18:45 от Месечинка виторога

# 27
  • Мнения: 11 439
Премий я със светена вода. То и на чешмата да я премиеш с мисълта, че измиваш всичко лошо пак ще помогне.  Peace

# 28
  • Мнения: 87
Здравей и от мен!
Има няколко неща, които можеш да направиш по въпроса.Те така или иначе няма да ти навредят, единственото, което могат да направят е да ти помогнат, независимо дали си внушаваш или не.
Не е  нужно да продаваш предмета, след като той има стойност за теб!
Пречистването на предмети от негативни енергии (защото няма как да ти направи магия на гривната докато ти си там,тук става въпрос за енергия)става по няколко класически начина:
1вариант. --- Взимаш светена вода от църквата,слагаш я в стъклен съд и вътре предмета. Държейки съда, прочиташ молитва на св.Киприан. Добре е да престои няколко дни във водата, след това водата се изхвърля.
2вариант. --- Взимаш съд с вода и вътре слагаш сол. Предмета да престои вътре поне 3дни, ако е слънчева времето е хубаво да е и на слънчева светлина. Може да прочетеш отново молитвата на св. Киприан, тя е за тези цели.
Вярата е нещо много силно,когато четеш молитвата, прави го с вяра.
Ако мога да помогна с още нещо по-конкретно, пиши на ЛС.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вземи светена вода от църква и нека гривната да престои известно време в нея  Peace

Правя това и с новите бижута но с обикновенна вода  Wink

Общи условия

Активация на акаунт