може би си внушавам,а може би не

  • 7 109
  • 39
  •   1
Отговори
  • по света
  • Мнения: 1 587
Преди около десет дни,бяхме в почивка с колежки.Едната от тях много настойчиво взе да ме притиска да и дам гривната си.Да видела колко тежала,дали била златна...такива неща.Аз се опитах да и обясня че си имам документи и нейното мнение е без значение. Има обаче такива едни хора ужасно нахални,които те притискат и се чувстваш много неудобно.Освен това тя все за пари говори все оглежда,завистлива е.Отстъпих и я дадох,тя я подържа може би повече от минута "мерела"я каза.
Сигурно ще ви се стори тъпо,но от тогава просто не ми върви.Харесвам си гривната много,нова ми е и не съм и се порадвала но наистина пълен обрат настъпи.
Кажете какво да направя за да отстраня това отрицателни влияние,чувала съм че се предава такова със злато.

# 1
  • Мнения: 18
Ако наистина мислиш, че гривната е почнала да ти носи нещастие, по-добре я свали. Дори и само да си внушаваш, пак ти влияе. Ако имаш финансова възможност, продай гривната си като злато, след което доплати и си вземи друга подобна гривна. Разправия е, скъпичко ще ти излезе, но може би спокойствието ти е по-важно.

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ако наистина мислиш, че гривната е почнала да ти носи нещастие, по-добре я свали. Дори и само да си внушаваш, пак ти влияе. Ако имаш финансова възможност, продай гривната си като злато, след което доплати и си вземи друга подобна гривна. Разправия е, скъпичко ще ти излезе, но може би спокойствието ти е по-важно.
Сигурно е така,но ми и нова и си я харесвам пък е и голяма.Ще ми излезе вярно "златна".

# 3
  • софия
  • Мнения: 386
Чувала съм,че трябва да пренощува в чаша със светена вода.После водата се изхвърля в растение,не в канала.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Занеси я да ти я осветят в църквата - става за минути

# 5
  • Мнения: 2 401
Ако наистина мислиш, че гривната е почнала да ти носи нещастие, по-добре я свали. Дори и само да си внушаваш, пак ти влияе.

Точно така.  Също така ще ти повлияе като я махнеш.  Аз съм го правила, хвърлих златен синджир, подарен ми от станал ми неприятен по-късно човек,  и моментално се почувствах по-добре.

# 6
  • Мнения: 2 143
Освети я или се отърви от нея.Имах подарени обици,щом ги свалих,все едно свалих тежест.И това да ти е за урок.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Минзухар, язък!
Сега с Юлиана можехте да си ги смените.

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
Минзухар, язък!
Сега с Юлиана можехте да си ги смените.
Joy Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 16 092
И аз знам за светена вода. Пробвай го и вярвай, че лелята не може да ти повлияе с нищо.
Няма смисъл да я сменяш с друга - тя и  за нея ще ти мрънка да я пипне.
Друг път казвай, че не можеш да го двалиш от ръката, закопчалката е развалена.
Но най-важното - внушавай си, че никой и никога не може да ти влияе.

# 10
  • Мнения: 1 761
Разбирам те,много е неприятно.

Когато пак видиш тази жена и усетиш лошите й намерения към теб,погледни я в очите и й кажи"сол в очите ти".
Така лошата й енергия няма да се стовари върху теб.

# 11
  • Мнения: 2 556
Сигурно наистина е най-добре да я осветиш, за твое спокойствие. После си я носи със здраве и хич не се притеснявай.

# 12
  • Мнения: 11 571
Прочети на Кирил1 темата-не е по същество като твоята,но го посъветвах да си освети пръстена в църква и ме нападнаха.А тук никой не напада-ами мненията са много на потребителката Парцуца - със съвета за църквата.Аз пак бих посъветвала за църква,но нямаше да ми се вържеш.Добре че са писали хора с повече мнения,та да опиташ.Според мен просто си внушаваш.  bouquet

# 13
  • Мнения: 426
Разбирам те,много е неприятно.

Когато пак видиш тази жена и усетиш лошите й намерения към теб,погледни я в очите и й кажи"сол в очите ти".
Така лошата й енергия няма да се стовари върху теб.
Леле,от къде сте ги научили тея неща  Joy Съжалявам,стана ми смешно. А няма ли да е по-добре вместо "сол в очите ти" да каже "пипер  в очите ти",защото той нали е по-лют,може би така заклинанието ще е още по- силно  Whistling

# 14
  • някъде
  • Мнения: 979
Е как ще кажеш на някой  "сол в очите ти" само щото ти се е сторило,че те гледа лошо ShockedПо-вероятно е скоро да започнат да те гледат странно...

Общи условия

Активация на акаунт