Тwilight/Здрач- тема 58 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 22 848
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 20
Много оживено днес.
Мацки, не пипайте Кристен, другите момичета вече са я защитили, така че няма да продължавам. При мен има напредък в "Отздрачаването"- не ми се гледа нито секунда от филмите  защото ги знам наизуст, не ми се четат и книгите така че има надежда. Обаче този пусти sneak peek от  Еclipse ми е влязъл под кожата. Пред него Трейлъра изглежда като пародия.  След провала на Новолуние все си мисля че има надежда за Затъмнение. Ще ни подлудят докато завършат сагата Laughing

# 676
  • Мнения: 354

 специално за малкото, които ги харесват на една снимка  Laughing малко набързо, ама да се защитим достойно

# 677
  • Мнения: 1 211
Многоо секси снимка и двамата тук са суперрр!Аз Кристен си я харесвам много супер добре играе за мен.Много е естествена без да парадира и да изнервя. По-добър избор за Бела няма за мен се пак трябва изглежда незрачна. Тя хем е такава хем може да е и секси.

# 678
  • Мнения: 20
Ами в интерес на истината след раждането на Ренесме за мен историята като такава приключи. Всичко след това просто звучи нелепо, и изсмукано от пръстите, особено сравнено с  магията на първата книга.
По едно време си мислих че на Стефани не й се е занимаволо и е дала на някоя нейна тийн братовчедка да пише Зазоряване. Въпреки това обаче не мога да не й призная че пише пристрастяващо. Чела съм всяка от книгите по 3 пъти, няма  книга която да съм препрочитала толкова пъти освен Гордост и предразсъдъци.

# 679
  • Мнения: 34
tanzen -че, Волвото е само екстра към вече уговорения брак, стига зетЯ да поддържа онази прическа  Grinning
Хм, за липсите? Абе липсват няколко страници от главата "Остров Есме"  Mr. Green Да и за мен края е много напудрен и някак американски щастлив -хоп-троп цяла армия вампири и накрая...нищо. На мен лично ми липсва историята на Есме и искам да знам още за моята тотална любимка Pixie или Алис.
Обърнете внимание, нито дума за Човекът-ухо  Whistling

# 680
  • Мнения: 630
Хм, за липсите? Абе липсват няколко страници от главата "Остров Есме"  Mr. Green
Веселинка, направо няколко глави липсват... Laughing

# 681
  • Мнения: 264
Единствената разлика е в цвета на кожата  Joy

# 682
  • Мнения: 245
Хайде сега, то такива оцветени в синичко ги имаше  и други  Joy Joy Joy

# 683
  • Мнения: 6
Уауууу 3 часа - 3 страници Mr. Green
Кристен феновете наизкочиха, нямах идея, че сме толкова много в тези редици Whistling
Аз си я харесвам много!
Но вие нямате угодия Laughing ако беше с тениска и дънки щяхте да измрънкате, че не се е наконтила - сега като е с адски готина рокля - защо била с рокля Joy
Та тя е на 19 все още - какво искате от нея - да върти света на малко пръстче?
Много оценявам това, че не е типична старлетка, която току видяла славата и се втурва към блогбъстъри, а напротив! Колко на нейната възраст могат да се похвалят със стойностни филми? Индита? Май са много малко...
Както каза Мирка - много са свикнали всички с фотошопираните версии на Холивуд Peace
Идеални хора няма, а и да ви кажа ако беше като излезнала от списание нямаше да я харесаm изобщо Peace

Стефи, какви са тези колажи *възмутена иконка* трябва и печатче да слагате и членски внос да имате са фенски материали Mr. Green Joy

За десерт пускам една снимка Heart Eyes


# 684
  • Мнения: 264
Хайде сега, то такива оцветени в синичко ги имаше  и други  Joy Joy Joy

Да, така е. Но само при нея приликата в ушите е толкова добра  hahaha

# 685
  • Мнения: 245
Хайде сега, то такива оцветени в синичко ги имаше  и други  Joy Joy Joy

Да, така е. Но само при нея приликата в ушите е толкова добра  hahaha

Жалко, че не си запазих синичките муцуни, а сега нямам време да търся в нета, да видим приликата в ушетата само при Кристен ли е Joy Joy Joy
Цве, ако имаш под ръка тези снимки пусни някоя,знам, че имаш всичко Wink, та да видим  Laughing

# 686
  • Мнения: 264
Ето я снимката, и аз я имам Wink но честно - дори не те разбирам за какво говориш  newsm78 Сред целия каст по-големи от нейните уши няма  hahaha

# 687
  • Мнения: 245
Ето я снимката, и аз я имам Wink но честно - дори не те разбирам за какво говориш  newsm78 Сред целия каст по-големи от нейните уши няма  hahaha
ааа, от този ъгъл мне  Joy Joy Joy, друга снимка  дай Joy Joy Joy

# 688
# 689
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 842
Абе не, че на Робчо не са големи ушите, ама робското ви пречи да го видите адекватно Wink
А Крис е готина, малко са й слаби краката за мен, както и стила на обличане с парцали е ужасен, но ето тук е парче и половина Peace


Ето един кофти фризьор какъв лош имидж може да докара на момичето Peace Ако не я беше ресал така, нямаше да се ядете за ушите й Grinning

А това е в стил - който не ме харесва, няма вкус Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт