Тwilight/Здрач- тема 58 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 22 834
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 264
Фризьорът няма никаква вина в случая. Всичко си е натурално  Joy  hahaha
Гея, сериозно ли мислиш, че Роб има големи уши  Shocked

# 691
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 775
Гея, сериозно ли мислиш, че Роб има големи уши  Shocked

No Coment Mr. Green После да не кажете, че го мразя Joy
ама има големи уши

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ако Роб има големи уши то на Кристен са аватарски направо Mr. Green
Давайте набрали сте скорост, явно слънцето ви влияе  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 200
Geia на мен точно този бунтарски стил ми харесва, защото е различна! Simple Smile

Стеф всеки нормален човек сутрин изглежда така нали? Simple Smile

Айде на Дюроб! Simple Smile
ЦЪЪЪЪЪЪКККК

# 694
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 775
О, аз не казвам, че не й отива, но е много по-красива и има страхотно излъчване, когато не е като изпаднала от дисаги.

# 695
  • Мнения: 6
Лелее обожавам фотосесията на Кристен за Interview!!! Heart Eyes

Мирка, новите Дюробски снимки са страхотни! Какъв поглед вади само....*припад* искам филма вече Heart Eyes

п.п. забравих да кажа, че Кристен и Роб нямат големи уши, само на Жужу са малко елфически Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 18:50 от c.v.e.t.i.

# 696
  • Мнения: 245
Хихи, ама гледам вие сте още на тема ушите на Кристен Joy Joy Joy
Стеф, на теб ти прощавам, че не я харесваш  Wink
Мирка   bouquet за  http://twifanzone.wordpress.com/?p=29854&preview=true
Прекрасен ДюРоб, хихи, и със светло панталонче са го издокарали, как беше, а, Жужу Великолепни  Laughing

Уф, покрай тия уши забравих, специален поздрав за Келън за РД му ден и за Стеф естествено   bouquet

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 19:02 от danir

# 697
# 698
  • Мнения: 3 886
Здравейте надявам се приемате нови вампирки.едуард е страхотен и с удоволствие бих му дала да изпие кръвта ми.Филма найстина е супер.... радвам се че ви намерих тия дни ще прочета от начало за вас ако ме приемете bowuu .С нетърпение очаквам новите 3 и 4 серия  bouquet

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 793
Позитивно оживление в темата днес!   bouquet     Нови заздрачени души!  На вярното място сте!   bouquet
Apocalyptic city-искреността и въодушевлението ти са заразителни!Споделям мнението ти за Робърт-
не само е прекрасен, но е и много добър актьор-бих казала, че не играе, а е на 100% искрен в ролите си, просто е Едуард, Тейлър, Дали и това няма как да не докосне сърцето!
Geia , долу ръцете от ушетата на Роб box
Красе, Професора с очилцата е неустоим-чопнах си го вече!

ДюРоб явно вече преминава от неглиже , в изискан денди стил и естествено е ПРЕКРАСЕН!
Rossitca Откакто гледах тази сцена на Новолуние сериозно се питам финала на сагата щастлив ли е всъщност или си е класическа трагедия?

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 21:23 от ladi Koup

# 700
  • София
  • Мнения: 44 225
Мона Simple Smile Благодарение на теб  и прекрасният бюлетин си имам нов аватар  Hug Hug Hug

Кристен ми е любимка, чорлава, раздърпана, със сенки,  издокарана, направена...всякаква Simple Smile Страхотно момиче е според мен Simple Smile Само руса не ми е любима...но пък Geia  е пуснала страхотна снимка дори от този й период  Hug

А за кюфте...хахахах тя милата почти слаботелесна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нищо, че на тези снимки изглежда с дебели ръчички Mr. Green

# 701
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 775
Лейди Куп, ма за какво да ги пипам ушите му, то освен супа да си направя, друго не мога. Не съм му от припадащите фенки, така че дръжте си ги Mr. Green Виж ако кажеш на Келън да не пипам, ще се позамисля малко Joy
Ейнджъл дъст, и аз се чудя къде я видяха кюфте Joy Тя има едни снимки с дънки, опърпана, имам чувството, че ще се счупи там Joy А в русите й снимки има доста добри попадения - изглежда направо прекрасна Heart Eyes

# 702
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Умората е чувство непознато, как се прекланям пред упоритостта  newsm18

Жужу най-сетне стана Великолепен!!! Прекрасен, просто Жорж  в целия му блясък... Радвам се на Роб и очаквам наистина много от него във филма  Heart Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 44 225
Geia - не знам...русата й коса...някак я прави..как да го кажа...по-обикновенна и по-безлична...за това не ми допада толкова...но това си е моето виждане  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 330
Оооо, Жоржет  Heart Eyes Много елегантен, харесва ми тоя стил 19 век  Peace
А интервюто е страхотно! Благодаря за превода, Кристабел!   bouquet Има спойлери от РМ, но вече не мога да чакам ще чета всичко наред. Гледах и клипчетата зад кадър от филма и не съжалявам, че го видях преди самия филм Wink

Относно Кристен, на много места изглежда малко анти Холивуд- попрегърбена, с раздърпани дрехи, без грим, но пък тази й непринуденост и естественост ми допадат в нея Grinning

Общи условия

Активация на акаунт