Име да измислим дай, че наближава вече МАЙ! № 17

  • 18 176
  • 591
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 32
sivanovaa, че аз ги добавих бря? Сигурно не съм му дала запази накрая тцтцтцтц Sad

Аз се разминах с кръчматаааааа, защо пъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъккк, нямам никъв късмет с тези излизания, все изниква неещооооо!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Сега и за колетчето/пакетчето трябва да ходя утре

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 18:38 от Славчето

# 76
  • Мнения: 62
Аз избрах името Ева за нашето второ момиченце! Много ми харесва! На никой няма да е кръстена! Името ми харесва , защото е кратко и няма съкращения , не е толко популярно , интернационално е и чак библейско! Laughing

Lux ,исках да ти пратя съобщение на лични, но пощата ти е запълнена, там относно ботушките! Simple Smile Пиши ми там ако си ги пратила или ако не си  и къде да ти преведа парите! Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 18:49 от alexxana

# 77
  • Русе
  • Мнения: 150
vivereИ на мен ми е сред фаворитите Дамян ,да знаеш,че ако кръстим така момъка не е крадено! Peace Joy

# 78
  • Мнения: 52
Serein чака мома, Славче още един розов щъркел ПЛИИИИССС

# 79
  • Мнения: 32
Веднага го имаш, Силве Simple Smile

Ттцтцтц, я вижте как момите обърнаха класацията Wink 71 момиченца, 67 момченца Simple Smile

# 80
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Момичешкия отбор се увеличава Simple Smile..Аз за имената се двуумя малко..Според вас кое е по-хубаво Анастасия или Димана? Shocked това го мисля от 2 семеца ooooh!

# 81
  • Мнения: 32
Вероника, аз лично харесвам повече Анастасия  Peace Таткото какво мисли?

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 19:29 от Славчето

# 82
  • Мнения: 219
Момичета някоя от вас ползвала ли е с първото си дете помпа за кърма "Медела"?   http://www.ibebe.bg/zamama/medela-mini-electric.html И още един въпрос. Откриват ли се без проблем в търговската мрежа шишета Медела (които пасват на тази помпа) и Canpool (и те също ставали, доколкото имам информация)? Като нищо не разбирам от помпи може и въпросите ми да са тъпи, но...  Embarassed

# 83
  • Мнения: 1 420
Аз съм ЗА Анастасия  Peace Димана ми звучи малко грубо  Rolling Eyes

Ние мноого отдавна сме се спрели на Белла, та това си остава  Peace Дори нашия тати все пита " как е Белла" - вече така си я наричаме  Mr. Green За мен е много важно името да се произнася лесно и от англичаните, и от българите и да се пише еднакво на двата езика  Peace Белла точно поради тази причина ще я запишем с две Л-та, защото на английски е Bella,а нашата Карина е Karina в английския й сертификат за раждането  Peace

Някой от вас мислил ли е да кръсти детето си с 2 имена? Примерно Ана-Мария, нещо от този род. Аз много исках Кари да е с 2 имена, но татито ни отказа, тъй като ставало много дълго и така или иначе сме щели да използваме само едното  Peace

Да споделя, че нашия тати е Павлин и много исках да кръстим някоя от принцесите на него - Павла или Паола, но пък той не иска - ех, че е скромен  hahaha

# 84
  • Мнения: 104
здравейте момичета

отдавна не съм успявала да ви следя и да се включа. много благодаря на sivanovaa, че ми писа на лични и ме подкани да бъда по-активна:)

buni, изключително се зарадвах да те видя тук:), особено като знам от коя тема се познаваме!

заглавните страници на последните теми са супер интересни и информативни. благодаря ви.

на 5 февруари посетих лекцията на 9 месеца, посветена на кърменето, и останах доволна. не бяха прекалили с търговската част, имаше доста практически съвети.

# 85
  • Мнения: 10
Мимак   Peace

Вероника аз харесвам български имена.Голямата ми принцеса е Яна,по-българско име здраве му кажи.Затова Димана повече ме грабна.

# 86
  • Мнения: 385
Поздравления за Славчето за хубавата темичка.
Ние решихме за имената на никой да не кръщаваме и единодушно стигнахме до Даниел за момче и Александра за момиче.Дамян и на мен много ми харесва.Брат ми се казва така.Харесват ми и Диан, Деан, Борис, а за момичета Йоана,Теодора.

# 87
  • Мнения: 32
Winnie, Паола много ми харесва  Peace
Иначе съм мислила за няколко имена, обаче с презимето и фамилията на таткото ... малееее няма да стигнат 3 реда да се събере Wink

# 88
  • София
  • Мнения: 162
Олее, да знаете колко сладки сандалки получих от Змейчето. И едно комплектче- блузка и гащеризонче. Утре ще ги снимам да ги видите. Сандалките са тоооолкова малки....  Crazy

Аз никога не съм била привърженик на това бебето да се кръщава на светец, ако е родено в неговия ден. Не знам защо дори, но някак не ми е при сърце.

А за това бебето да има 2 имена пак ми е някак прекалено. Аз всъщност точно това имах предвид с презимето и фамилията. Имаме приятели, които кръстиха сина и Жан-Пиер. Чудя се какво име ще наследят децата му?  Rolling Eyes Но разбира се това е право на родителите да си кръстят детето както сметнат за добре.

# 89
  • Русе
  • Мнения: 150
Синя птичка ,идея си нямам newsm78 Аз използвах Чико! Поне се намират навякъде. Peace
Вероника и мен Димана ме грабва! Crazy
Да ви дам идея за хубави имена  от коиото се отказахме,защото имаме много близки хора с тях,а сме си казали,че детето ,както и Бойко няма да го кръщаваме на никой. та Борис,Климент,Ян,Петър,Методи  newsm78 нещо ми се изгубиха от харддиска. Joy

Общи условия

Активация на акаунт