Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 339
  • 922
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 46
Една народна песен"Любе, любе" беше любима и на дядо ми и на родителите ми- всички отдавна ги няма ти  !Моля!Благодаря!

# 496
# 497
  • София
  • Мнения: 1 057
scorpionche Хиляди благодарности! Страхотна си!   bouquet

# 498
  • Мнения: 7 412
Ще ми помогне ли някой да се "обзаведа" с "Високото момиче" на "Фактор". При преинсталацията на РС-то ми се затри   Sad

# 499
 BlushНякой  може ли да ми помогне с испанска музика-последни хитове и най нови песни- интересуват ме имената на изпълнителите ако някой може да ми каже,самите песнички ще си ги сваля аз. (Освен aventura..? )  Rolling Eyes

# 500
никой ли не слуша испанско  no

# 501
  • Мнения: 10 250
The Shapeshifters - Incredible
The Drill - Drill
 Blush

# 502
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 230
http://www.data.bg/f.php?fid=13425345 - The Shapeshifters - Incredible

http://www.data.bg/f.php?fid=10787897 - The Drill - Drill

# 503
# 504
# 505
  • Мнения: 748
Juanes мисля че беше един от новите, харесвам такава музика, но не изпадам в мания да знам как се казват Simple Smile

http://top40-charts.com/chart.php?cid=21

Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 22:00 от scorpionche

# 506
# 507
  • Мнения: 7 412
scorpionche, голямо благодаря!

# 508
  • Мнения: 2 257
И аз с ново включване....По Романтика чух една песен,чиито припев е на турски....Много ми харесва.Помагайтеееееее.Плийззззззз Grinning Hug

# 509
  • Мнения: 146
Имаше преди време една, си спомням, хубава песен - Cingarela, незнам кой я изпълнява, търся я в Интернет, но засега - нищо. Открrх някакви ключови думи - Srebrne krila и Филип Киркоров
Wink

Общи условия

Активация на акаунт