Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 321
  • 922
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 748
Ами Simple Smile Проверявам кой колко слота има Simple Smile и колко свободни съответно, каква е скоростта му Simple Smile

# 541
  • Мнения: 2 550
Ами Simple Smile Проверявам кой колко слота има Simple Smile и колко свободни съответно, каква е скоростта му Simple Smile

Ами и аз така правя. Поне за слотовете де. ВИтаги се набутвам където има свободни слотове и пак така - или ми казва, че няма или връзката нещо си там  Crossing Arms

П.С. Махнала съм си реалното АйПи, да не е от това?

# 542
# 543
# 544
  • Мнения: 748
Сървър Simple Smile аз само с бола бачкам
Не е от ИП-то аз съм на пасиве режим

# 545
  • Мнения: 2 550
И аз съм на такъв режим.
Навсякъде се ровя - дата, бол, американски, финладски, квито се сетиш сървъри  Thinking


10х  bouquet

# 546
  • Мнения: 748
Фор нотинг Simple Smile

# 547
  • Мнения: 803
Намерих я само в дс - Провери си майла Simple Smile

Джъст пърфект   bouquet

# 548
  • Мнения: 2 325
Здравейте отново от мен, мами - намиращи песни Simple Smile. Искам да ви помоля за линкове, но този път за клипчета - на Мариана Попова - "Let me cry" и на Morandi - "Love me".

Благодаря предварително!!!
   bouquet

# 549
# 550
# 551
  • Мнения: 2 325
ПОМОЩ!!! Не тръгват като клипчета - в моя компютър ли е повредата? Пробвах с УинАмп, Уиндоус Медиа Плейър, БС Плейър... нищо!!!

# 552
  • Мнения: 6 315
BSplayer ми ги отвори.

# 553
  • Мнения: 2 325
И с него си ги слушам като аудио... В началото ми казва "Unknown file format (DiVX)" и това е...

Ред.: Готово, след като инсталирах досега DivX Player вече тръгнаха... Мерси!

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 15:38 от Роси74

# 554
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Можете ли да предложите новата песен на Вяра Танго. Мерси!!!

Общи условия

Активация на акаунт