Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 51 253
  • 922
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 006
Пак се нареждам като гладно пиле за червейче.

Имам въпросната песен в компа, но ми се иска да я плясна в поздравите.Намерих я в датата, но нещо не действа като хората от вчера - не зная дали само при мен.


Compay Segundo - Chan chan    Hug

# 886
  • Мнения: 1 895
Пак се нареждам като гладно пиле за червейче.

Имам въпросната песен в компа, но ми се иска да я плясна в поздравите.Намерих я в датата, но нещо не действа като хората от вчера - не зная дали само при мен.


Compay Segundo - Chan chan    Hug


За мен класика си остава изпълнението на Буена Виста Соушъл Клъб,ама нещо ми се побърка дата-та и не мога да я отворя. Ще пробвам по-късно или ако сама го откриеш ... вярвам,че ще го оцениш по достойнство Laughing

# 887
# 888
  • Мнения: 1 006
Креми, аз имам точно това изпълнение - на Буена Виста  Hug Hug Hug

Ходя на латино танци и там неам думи кви тонове дискове Фърчат между нас.Тази песен от месец ми е дадена сигурно, но нямам време да преслушам всичко... ooooh!

Вчера с другарчетата ми по танци бяхме на едно парти и там изперкАх по тази песен  Hug Crazy и най-лудия сладур от групата ми вика :"Амааа, шматкоооуу...аз съм ти я дал тази песен преди 100 кила време ! " hahaha

Исках и на вас да я изперкам и по-точно на латиноманияците. Wink


А на теб, скорпионче - хиляди целуФки.   bouquet

# 889
  • Мнения: 1 006
Девойки, кво става с датата ?!?  Confused  Втори ден не мога нищо да сваля.И от никъде другаде всъщност...Днес ще ми преинсталират компа вкъщи най-накрая.При мен ли е само проблема или още някой от вас се бъхта ?

Кажете ми и някой друг /и/  музикален, читав сайт, в който да се метна и там да си остана.

# 890
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не е само при теб.
www.warezzz.com

# 891
  • София
  • Мнения: 6 810
Песента Джулай морнинг, ама не от бол.бг /не мога да тегля от там/?

# 892
# 893
  • София
  • Мнения: 6 810
Дава ми,ч е я няма на този сървър... Sad

# 894
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Странно, аз като щракна директно тръгва да ми я сваля newsm78

# 895
  • София
  • Мнения: 6 810
Not Found
The requested URL /mp3/Rock/UriahHeep-balads/UriahHeep-06-JulyMorning.mp3 was not found on this server.

Apache/1.3.33 Server at sonrisa.centrum-group.com Port 80

Ей това ми излиза.

# 896
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пробвай от линковете в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110440.20

# 897
  • София
  • Мнения: 6 810
  bouquet
Тръгна да се тегли от единия линк!

# 898
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета моля ви за новото клипче на жабата дето пее ние сме шампиони, сина ми страшно се изкефи.Моля вииииииии!!!

# 899
  • Мнения: 6 417
Издирвам I've Been Waiting For You на Abba newsm78

Общи условия

Активация на акаунт