Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 332
  • 922
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 748
Само там го намерих, ако искаш дай на ЛС майл да ти я сендна
А другото е че и мен така директно не ме пусна, но връщаш до май бест 6 и от там папка по папка

# 406
  • Мнения: 2 550
Мерси   bouquet

Аз го свалих от ДЦ++, голяма мъка ми е тая програма, но се справих  Mr. Green

# 407
  • Мнения: 47 212
Оф, аз случайно чух една песен на Люси, не съм сигурна как се казва, "Обичам те" или "Обичам теб", направо се разтопих, но не мога да я открия  Confused

# 408
  • Мнения: 1 895
Оф, аз случайно чух една песен на Люси, не съм сигурна как се казва, "Обичам те" или "Обичам теб", направо се разтопих, но не мога да я открия  Confused

Бите  bouquet

http://store1.data.bg/pijo/Music/Lusy%20-%20Az%20Obicham%20Teb.mp3

Люси - Аз обичам теб

Толкова те обичам,
че ревнувам от вятъра
който се рови в косите ти.
Толкова те обичам,
че дъждът ме вбесява,
когато целува лицето ти.

Толкова те обичам,
че се сърдя на слънцето,
дето те гали с лъчите си.
Толкова те обичам,
че искам да бъда слънце и вятър, и дъжд.

Аз обичам теб. /x4/

Толкова те обичам,
че боли ме,
когато луната се вглежда в сълзите ти.
Толкова те обичам,
че се дразня,
когато морето прелива в ръцете ти.

Толкова те обичам,
че яд ме е щом и небето докосва очите ти.
Аз толкова те обичам,
че искам да бъда море и небе, и луна.

# 409
  • Мнения: 47 212
Креми и аз те обичам  Heart Eyes

Нещо не става, как да го дръпна  newsm78

# 410
  • Мнения: 372

Благодаря ти, успях да се регистрирам, но не можах да си дръпна нищо, незнам къде бъркам newsm78

# 411
  • Мнения: 1 895
Креми и аз те обичам  Heart Eyes

Нещо не става, как да го дръпна  newsm78

Като кликнеш върху линка би трябвало да ти дава да го сейвнеш. Ако искаш дай мейл и ще ти го пратя  Laughing

# 412
  • Мнения: 47 212
Дай ми го на мейла, така не ще да ми го сваля, иска ми пари, да зареждам някаква сметка  Shocked
nikol78@mail.bg  Praynig

# 413
  • Мнения: 1 895
Никол, имаш поща Laughing

# 414
  • Мнения: 47 212

Тегля, тегля  Hug много ти благодаря    bouquet

# 415
  • Мнения: 2 257
Хелппппппппппппп,мили дами LaughingТоку що по Романтика чух една българска песен.Нито знам името на групата,нито песента,но ако някой от вас знае,нека да сподели това с мен WinkЕто и цитат от това,което успях да запомня:

"....Ръцете няма да спрат.....,сякаш за първи път те докосват сегааааааааааааааааааааа.Очите няма да спрат......тра-ла-лааааааааа" и т.н. Laughing

# 416
  • Мнения: 750
Песента се казва "За първи път" и е на група 7. ГОТОВО!

# 417
  • Мнения: 448
Ето ви една моя любима песен, има безброй ремиксове.  Grinning

http://rack1.free.evro.net/server8/jammal/CD1/mp3/Delirium%20-%20Silence.mp3


Ако знаете от колко време искам да си я сваля тази песен...Направо я обожавам, настръхвам като я чуя, знаех само, че е от един филм, където я чух за първи път.Ще ви бъда много благодарна, ако имате оригинал или още ремиксове да си сваля  bouquet

# 418
  • Sofia
  • Мнения: 8 309
Ето тук има 10-на варианта и оригиналът е сред тях!
http://dada2.com/Default.asp?show=5&psearch=delirium&Typ … 9&NRecords=20

# 419
  • Мнения: 992
мале ма и аз съм една  doh преди време бях помолила за песента на фалко и скорпионче веднага се е отзовала и ми е дала а аз завеяната чак сега се сетих малеее, ма хората са казали по добре късно от колкото никога
скорпионче благодаря  Hug  newsm20 страхотно парче само за размазване само дето текста е тежък доста

Общи условия

Активация на акаунт