Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 319
  • 922
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 319

Ееееееееееееееее никой ли не може да даде линк за Д2 и Тук и сега Rolling Eyes
???? Отговора - в горния цитат.

 PraynigПростете Embarassed и мнооооооооооооооооого благодаря  bouquet

# 646
  • Мнения: 5 576
Другарчета трябва да ми помогнете, но незнам и аз как.

Турся една песен, незнам нито изпълнител нито заглавие.  Blush

Значи тов хит е, жена пее, единствено помня че в текста има нещо тако:

"When is hold to close ...."

И на припева се римуват "Taked"  и "Naked" - ако някой я е слушал и има предположение?  Praynig

Пуснах на гоогле тези думи и намери някои текстове, сега ги чета да се ориентирам преди да тегля, но ако  някой от вас се сети? Значи "Taked"  и "Naked" са възлови, отличават се на припева.

# 647
  • Мнения: 319

А защо само 11 секунди е песента??? Embarassed или пак аз нещо не съм разбрала...

# 648
# 649
  • Мнения: 1 006

Другарчета трябва да ми помогнете, но незнам и аз как.

Турся една песен, незнам нито изпълнител нито заглавие.  Blush

Значи тов хит е, жена пее, единствено помня че в текста има нещо тако:


И аз съм в абсолютно същата чуденка, но за друга песен  Cry

Единственото, което мога да кажа, че я пее жена, ритъма е горе-долу черен с не много яки басове.

Най-често повтарящата фраза е :"Do it, do it..."  ; "...just be good"  ;  "...be sure". Embarassed

Закотвила съм радиото в офиса на NRJ и чакам, за да свирна не една меломанка в офиса, ама тцъ...

Сутрин, когато чуя някоя песен в мепесето й я изграчвам /вече яко ме бъзикат  Mr. Green/ на нея или на колегите и младежта реагира, а аз я лепвам в поздравите.Или гледам Сити телевизия и аре...пак имате поздрав. bowuu

Много, ужасно много ме кефи Hug  песента, която търся.Хелп, плииийз...

# 650
# 651
  • Мнения: 1 006

*Selena*, харесва ми парчето, наистина. Hug

Но не е тази, която търся. Confused Иначе ритъма, звученето е подобно..., но не така мелодично, а по-отсечено и тежко.

Благодаря ти за усилията.  bouquet

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 19:23 от SAKRI

# 652
  • Мнения: 30
Няма нищо.  Simple Smile Жалко, че не е песента, която си търсила.

# 653
# 654
  • Мнения: 1 006


 newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51


ЙЕС !!!


scorpionche, благодаря ти много !


Khia - Lick My Neck, My Back   dance

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 00:18 от SAKRI

# 655
  • Мнения: 10 250
Сакри, това парче е най-перверзното, което някога някой е правил Mr. Green   bouquet

Моята питанка е: има една чалга...балада, пее мъж, в припева се пее: "Кой сега до теб се буди, трябваше това да съм аз", или нещо от сорта (не съм го слушала, ама ме ръчка тука една дружка да й го намеря). Моля ви помагайте, ако някой се сеща...мисля че е нова песента...Благодаря предварително Blush

# 656
  • Мнения: 5 576
 Cry Cry Cry рева, рева ...

# 657
  • Мнения: 5 576
Борис Дали - "пиян" е песента

# 658
  • Мнения: 10 250
 BlushМерси...сега ако някоя добра душа ми пусне и линк...  bouquet
Що ревеш бе душко?
Аз не се сещам коя ти е песничката...къде си я чула? И какъв стил музика е?

# 659
  • Мнения: 1 006

Сакри, това парче е най-перверзното, което някога някой е правил Mr. Green   bouquet


Абе...що така ме повлече това парче и луднАх по него,а? newsm53 Мали...ква съм мръсница...И то без да зная кой и за какво се пее в него. Mr. Green Мче то се чувства, нъл тъй...Вчера през нощта Дивиана ми го преведе в ефир и луд виртуален секс заформихме на кюто. Hug

Общи условия

Активация на акаунт